Αυστριακή Μπουντεσλίγκα - Αυστρία
Παρασκευή, 02.08.2024
19:30
2 - 3
(2 - 3, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Γκρατς |
| Εκτός έδρας: |
Σάλτσμπουργκ |
| Απόσταση: |
198.5 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:30 (20:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 7.00 |
5.75 |
1.33 |
2 |
|
|
|
3.25 |
1.10 |
| 22% |
33% |
45% |
1.33 |
|
|
|
14% |
86% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.48 |
2.60 |
|
|
|
2.20 |
1.62 |
| 82% |
18% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
43% |
57% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2023-02-04 |
Σάλτσμπουργκ
|
3 - 4 |
Γκράτζερ
|
Γκράτζερ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-20 |
Μπεσίκτας
|
5 - 1 |
Γκράτζερ
|
|
2024-07-17 |
Γκράτζερ
|
3 - 1 |
Σιμπένικ
|
|
2024-07-13 |
Γκράτζερ
|
4 - 1 |
Κάφενμπεργκ
|
|
2024-05-25 |
Γκράτζερ
|
4 - 2 |
Κάφενμπεργκ
|
|
2024-05-20 |
Τιμ Βιέννης
|
0 - 0 |
Γκράτζερ
|
|
2024-05-17 |
Στρίπφινγκ
|
2 - 5 |
Γκράτζερ
|
|
2024-05-11 |
Γκράτζερ
|
1 - 1 |
Χορν
|
|
2024-05-03 |
Γκράτζερ
|
1 - 0 |
Αντμίρα
|
|
2024-04-27 |
Μπρέγκετζ
|
0 - 3 |
Γκράτζερ
|
|
2024-04-21 |
Γκράτζερ
|
3 - 1 |
Σεντ Πόλτεν
|
|
2024-04-12 |
Λίφερινγκ
|
2 - 0 |
Γκράτζερ
|
|
2024-04-06 |
Γκράτζερ
|
1 - 1 |
Λέομπεν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
10 |
7 |
6 |
| 58% |
25% |
17% |
|
83% |
58% |
50% |
Σάλτσμπουργκ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-26 |
Ντορνμπέρν
|
0 - 6 |
Σάλτσμπουργκ
|
|
2024-07-20 |
Σάλτσμπουργκ
|
4 - 0 |
Σέφιλντ Γουέν.
|
|
2024-07-17 |
Σάλτσμπουργκ
|
1 - 0 |
Ριέκα
|
|
2024-07-13 |
Σπάρτα Πράγας
|
2 - 2 |
Σάλτσμπουργκ
|
|
2024-06-29 |
Σάλτσμπουργκ
|
3 - 0 |
Ουντερχάκινγκ
|
|
2024-05-19 |
Σάλτσμπουργκ
|
7 - 1 |
Λίντσερ
|
|
2024-05-12 |
Χάρτμπεργκ
|
1 - 5 |
Σάλτσμπουργκ
|
|
2024-05-05 |
Ραπίντ Βιέννης
|
2 - 0 |
Σάλτσμπουργκ
|
|
2024-04-28 |
Σάλτσμπουργκ
|
2 - 2 |
Στούρμ Γκρατς
|
|
2024-04-24 |
Α. Κλάγκενφουρτ
|
4 - 3 |
Σάλτσμπουργκ
|
|
2024-04-21 |
Σάλτσμπουργκ
|
4 - 2 |
Α. Κλάγκενφουρτ
|
|
2024-04-12 |
Λίντσερ
|
3 - 1 |
Σάλτσμπουργκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
11 |
10 |
9 |
| 58% |
17% |
25% |
|
92% |
83% |
75% |
Γκράτζερ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-06 |
Γκράτζερ
|
- |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
|
2024-08-10 |
Βάτενς
|
- |
Γκράτζερ
|
|
2024-08-17 |
Γκράτζερ
|
- |
Λιτς
|
|
2024-08-25 |
Βόλφσμπεργκερ
|
- |
Γκράτζερ
|
|
2024-08-31 |
Χάρτμπεργκ
|
- |
Γκράτζερ
|
|
2024-09-06 |
Γκράτζερ
|
- |
Στρίπφινγκ
|
Σάλτσμπουργκ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-06 |
Σάλτσμπουργκ
|
- |
Τβέντε
|
|
2024-08-10 |
Σάλτσμπουργκ
|
- |
Λιτς
|
|
2024-08-13 |
Τβέντε
|
- |
Σάλτσμπουργκ
|
|
2024-08-17 |
Λίντσερ
|
- |
Σάλτσμπουργκ
|
|
2024-08-21 |
Ντιναμό Κιέβου
|
- |
Σάλτσμπουργκ
|
|
2024-08-27 |
Σάλτσμπουργκ
|
- |
Ντιναμό Κιέβου
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
7.00 |
5.75 |
1.33 |
| Πιθανότητα |
22% |
33% |
45% |
|
2 @ 1.33 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
3.25 |
1.10 |
| Πιθανότητα |
14% |
86% |
|
X2 @ 1.10 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.14 |
5.50 |
| Πιθανότητα |
|
82% |
18% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.14 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.48 |
2.60 |
| Πιθανότητα |
|
63% |
37% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.48 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.20 |
1.62 |
| Πιθανότητα |
|
43% |
57% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.62 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.80 |
1.95 |
| Πιθανότητα |
|
52% |
48% |
|
Ναι @ 1.80 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-02 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!