ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ
Τρίτη, 22.10.2024
11:00
Γκουανγκτζού
(Νότια Κορέα)
Τζοχόρ Νταρούλ
(Μαλαισία)
3 - 1
(2 - 1, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Γκουανγκτζού (Νκρ) |
| Εκτός έδρας: |
Τζοχόρ Μπαχρού (Μλσ) |
| Απόσταση: |
4 446.2 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Gwangju World Cup
(Γκουανγκτζού / Νκρ)
|
| Χωρητικότητα: |
44 118 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
11:00 (19:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.20 |
3.60 |
2.95 |
12 |
|
|
|
1.38 |
1.63 |
| 37% |
31% |
32% |
1.27 |
|
|
|
57% |
43% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.10 |
|
|
|
1.62 |
2.15 |
|
|
|
2.50 |
1.46 |
| 77% |
23% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
35% |
65% |
Απευθείας αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Γκουανγκτζού τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-10-18 |
Γκουανγκτζού
|
1 - 1 |
Νταεγκού
|
|
2024-10-06 |
Γκουανγκτζού
|
3 - 1 |
Σεούλ
|
|
2024-10-01 |
Καβασάκι
|
0 - 1 |
Γκουανγκτζού
|
|
2024-09-28 |
Γκιμτσεόν Σανγκμού
|
2 - 0 |
Γκουανγκτζού
|
|
2024-09-22 |
Γκουανγκτζού
|
0 - 2 |
Τζετζού
|
|
2024-09-17 |
Γκουανγκτζού
|
7 - 3 |
Γιοκοχάμα Μάρινος
|
|
2024-09-13 |
Γκουανγκτζού
|
2 - 1 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
|
2024-09-01 |
Νταετζεόν Σίτιζεν
|
2 - 0 |
Γκουανγκτζού
|
|
2024-08-28 |
Ουλσάν HD
|
2 - 2 |
Γκουανγκτζού
|
|
2024-08-25 |
Γκουανγκτζού
|
0 - 1 |
Ουλσάν HD
|
|
2024-08-21 |
Γκουανγκτζού
|
0 - 1 |
Ουλσάν HD
|
|
2024-08-18 |
Γκανγκβόν
|
3 - 2 |
Γκουανγκτζού
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
5 |
4 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
42% |
33% |
Τζοχόρ Νταρούλ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-10-01 |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
3 - 0 |
Σανγκάι Σένουα
|
|
2024-09-27 |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
2 - 1 |
Κούτσινγκ
|
|
2024-09-22 |
Kelantan Warriors
|
1 - 6 |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
|
2024-09-18 |
Σανγκάι Πορτ
|
2 - 2 |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
|
2024-09-12 |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
5 - 0 |
Πενάνγκ
|
|
2024-08-24 |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
6 - 1 |
Σελανγκόρ
|
|
2024-08-09 |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
6 - 0 |
Κέντα
|
|
2024-08-04 |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
3 - 0 |
Κέντα
|
|
2024-07-31 |
ΠΔΡΜ
|
1 - 1 |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
|
2024-07-26 |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
4 - 0 |
Τερενγκάου
|
|
2024-07-19 |
Κέντα
|
1 - 2 |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
|
2024-07-13 |
Σαμπάχ
|
1 - 3 |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
2 |
0 |
|
12 |
11 |
7 |
| 83% |
17% |
0% |
|
100% |
92% |
58% |
Βαθμολογία Κ Λιγκ 1 (Νότια Κορέα)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ουλσάν HD |
33 |
18 |
7 |
8 |
53 |
36 |
+17 |
61 |
| 2 |
Γκιμτσεόν Σανγκμού |
33 |
16 |
8 |
9 |
50 |
37 |
+13 |
56 |
| 3 |
Γκανγκβόν |
33 |
16 |
7 |
10 |
58 |
50 |
+8 |
55 |
| 4 |
Ποάνγκ Στίλερς |
33 |
14 |
9 |
10 |
51 |
42 |
+9 |
51 |
| 5 |
Σεούλ |
33 |
14 |
8 |
11 |
49 |
38 |
+11 |
50 |
| 6 |
Σουόν |
33 |
14 |
7 |
12 |
47 |
50 |
-3 |
49 |
| 7 |
Γκουανγκτζού |
33 |
14 |
1 |
18 |
40 |
46 |
-6 |
43 |
| 8 |
Τζετζού |
33 |
13 |
2 |
18 |
32 |
49 |
-17 |
41 |
| 9 |
Νταεγκού |
33 |
9 |
11 |
13 |
40 |
42 |
-2 |
38 |
| 10 |
Τσόνμπουκ Χ. Μότορς |
33 |
9 |
10 |
14 |
45 |
54 |
-9 |
37 |
| 11 |
Νταετζεόν Σίτιζεν |
33 |
8 |
11 |
14 |
36 |
45 |
-9 |
35 |
| 12 |
Ίντσεον Γιουν. |
33 |
7 |
11 |
15 |
32 |
44 |
-12 |
32 |
Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα (Μαλαισία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Τζοχόρ Νταρούλ |
11 |
10 |
1 |
0 |
41 |
6 |
+35 |
31 |
| 2 |
Σελανγκόρ |
12 |
8 |
2 |
2 |
22 |
9 |
+13 |
26 |
| 3 |
Τερενγκάου |
12 |
4 |
5 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
17 |
| 4 |
Σαμπάχ |
11 |
5 |
2 |
4 |
17 |
17 |
0 |
17 |
| 5 |
ΠΔΡΜ |
12 |
4 |
4 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
16 |
| 6 |
Περάκ |
11 |
5 |
0 |
6 |
17 |
17 |
0 |
15 |
| 7 |
Κούτσινγκ |
12 |
3 |
6 |
3 |
15 |
17 |
-2 |
15 |
| 8 |
Κουάλα Λουμπούρ |
12 |
6 |
2 |
4 |
22 |
14 |
+8 |
14 |
| 9 |
Σρι Παχάνγκ |
12 |
3 |
5 |
4 |
15 |
18 |
-3 |
14 |
| 10 |
Κέντα |
11 |
4 |
3 |
4 |
11 |
19 |
-8 |
12 |
| 11 |
Πενάνγκ |
12 |
2 |
5 |
5 |
13 |
20 |
-7 |
11 |
| 12 |
Νεγκέρι Σεμπιλάν |
12 |
1 |
3 |
8 |
13 |
26 |
-13 |
6 |
| 13 |
Kelantan Warriors |
12 |
2 |
0 |
10 |
9 |
30 |
-21 |
6 |
Γκουανγκτζού επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-10-27 |
Ίντσεον Γιουν.
|
- |
Γκουανγκτζού
|
|
2024-11-02 |
Γκουανγκτζού
|
- |
Νταετζεόν Σίτιζεν
|
|
2024-11-05 |
Βίσσελ Κόμπε
|
- |
Γκουανγκτζού
|
|
2024-11-10 |
Τζετζού
|
- |
Γκουανγκτζού
|
|
2024-11-24 |
Γκουανγκτζού
|
- |
Τσόνμπουκ Χ. Μότορς
|
|
2024-11-27 |
Γκουανγκτζού
|
- |
Σανγκάι Σένουα
|
Τζοχόρ Νταρούλ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-10-27 |
Σελανγκόρ
|
- |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
|
2024-11-01 |
Νεγκέρι Σεμπιλάν
|
- |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
|
2024-11-05 |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
- |
Ουλσάν HD
|
|
2024-11-10 |
Περάκ
|
- |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
|
2024-11-26 |
Σαντόνγκ Ταϊσάν
|
- |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
|
2024-12-03 |
Τζοχόρ Νταρούλ
|
- |
Μπίριραμ Γιουν.
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.20 |
3.60 |
2.95 |
| Πιθανότητα |
37% |
31% |
32% |
|
12 @ 1.27 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.38 |
1.63 |
| Πιθανότητα |
57% |
43% |
|
1X @ 1.38 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.20 |
4.10 |
| Πιθανότητα |
|
77% |
23% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.20 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.62 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
|
56% |
44% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.62 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.50 |
1.46 |
| Πιθανότητα |
|
35% |
65% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.46 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.55 |
2.25 |
| Πιθανότητα |
|
59% |
41% |
|
Ναι @ 1.55 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-10-22 08:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!