Φιλικά Συλλόγων
Τρίτη, 09.07.2024
09:30
Gyori ETO
(Ουγγαρία)
Σαμορίν
(Σλοβακία)
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Gyor (Ουγ) |
| Εκτός έδρας: |
Samorin (Σλκ) |
| Απόσταση: |
45.6 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.35 |
4.75 |
6.25 |
1 |
|
|
|
1.10 |
2.95 |
| 43% |
31% |
26% |
1.35 |
|
|
|
79% |
21% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
5.92 |
|
|
|
1.39 |
2.75 |
|
|
|
1.95 |
1.73 |
| 84% |
16% |
|
|
|
66% |
34% |
|
|
|
46% |
54% |
Τελευταίες 2 απευθείας αγώνες
|
2024-01-13 |
Σαμορίν
|
0 - 3 |
Gyori ETO
|
|
2023-07-05 |
Σαμορίν
|
0 - 3 |
Gyori ETO
|
Gyori ETO τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-06-29 |
Gyori ETO
|
3 - 0 |
Ζίλινα
|
|
2024-01-27 |
Gyori ETO
|
2 - 1 |
Φερστ Βιέννης
|
|
2024-01-27 |
Gyori ETO
|
1 - 3 |
Περτζάλκα
|
|
2024-01-20 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
1 - 1 |
Gyori ETO
|
|
2024-01-18 |
Τρέντσιν
|
5 - 1 |
Gyori ETO
|
|
2024-01-13 |
Σαμορίν
|
0 - 3 |
Gyori ETO
|
|
2023-11-16 |
Λάφνιτς
|
3 - 2 |
Gyori ETO
|
|
2023-10-31 |
Gyori ETO
|
0 - 1 |
Ντέμπρετσεν
|
|
2023-07-22 |
Gyori ETO
|
2 - 1 |
Αλ-Γκαράφα
|
|
2023-07-12 |
Gyori ETO
|
1 - 2 |
Ζλάτε Μοράφτσε
|
|
2023-07-05 |
Σαμορίν
|
0 - 3 |
Gyori ETO
|
|
2023-07-01 |
Ραπίντ Βουκ.
|
1 - 0 |
Gyori ETO
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
10 |
9 |
3 |
| 42% |
8% |
50% |
|
83% |
75% |
25% |
Σαμορίν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-06-26 |
Σαμορίν
|
1 - 1 |
Περτζάλκα
|
|
2024-05-17 |
Σαμορίν
|
2 - 0 |
Μαλτζενίτσε
|
|
2024-05-10 |
Σπαρτάκ Μιγιάβα
|
1 - 1 |
Σαμορίν
|
|
2024-05-05 |
Σαμορίν
|
3 - 2 |
Σ. Μπρατισλάβας Β
|
|
2024-04-27 |
Ποχρόνιε
|
2 - 0 |
Σαμορίν
|
|
2024-04-24 |
Σαμορίν
|
1 - 1 |
Ζίλινα Β
|
|
2024-04-20 |
Κομάρνο
|
2 - 0 |
Σαμορίν
|
|
2024-04-14 |
Σαμορίν
|
2 - 1 |
Τάτραν Πρέσοφ
|
|
2024-04-07 |
Λ. Μίκουλας
|
2 - 1 |
Σαμορίν
|
|
2024-03-30 |
Σαμορίν
|
3 - 0 |
Σπίσκα Νόβα Βες
|
|
2024-03-23 |
Χουμένε
|
1 - 0 |
Σαμορίν
|
|
2024-03-17 |
Σαμορίν
|
4 - 0 |
Ν. Κούμπιν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
11 |
5 |
2 |
| 42% |
25% |
33% |
|
92% |
42% |
17% |
Gyori ETO επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-12 |
Ντουν. Στρέντα
|
- |
Gyori ETO
|
|
2024-07-26 |
Nyiregyhaza Sp.
|
- |
Gyori ETO
|
|
2024-08-02 |
Gyori ETO
|
- |
Ντέμπρετσεν
|
|
2024-08-11 |
Gyori ETO
|
- |
MTK Βουδαπέστης
|
|
2024-08-16 |
Κετσκεμετί
|
- |
Gyori ETO
|
|
2024-08-31 |
Ντιοσγκιόρι
|
- |
Gyori ETO
|
Σαμορίν επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-28 |
Σαμορίν
|
- |
Λ. Μίκουλας
|
|
2024-08-04 |
Ζίλινα Β
|
- |
Σαμορίν
|
|
2024-08-11 |
Σαμορίν
|
- |
Ποχρόνιε
|
|
2024-08-18 |
Σαμορίν
|
- |
Stara Lubovna
|
|
2024-08-24 |
Σ. Μπρατισλάβας Β
|
- |
Σαμορίν
|
|
2024-09-01 |
Μαλτζενίτσε
|
- |
Σαμορίν
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.35 |
4.75 |
6.25 |
| Πιθανότητα |
43% |
31% |
26% |
|
1 @ 1.35 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.10 |
2.95 |
| Πιθανότητα |
79% |
21% |
|
1X @ 1.10 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.10 |
5.92 |
| Πιθανότητα |
|
84% |
16% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.10 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.39 |
2.75 |
| Πιθανότητα |
|
66% |
34% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.39 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.95 |
1.73 |
| Πιθανότητα |
|
46% |
54% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.73 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.60 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
|
60% |
40% |
|
Ναι @ 1.60 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-09 08:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!