Νάσιοναλ Λιγκ - Αγγλία
Σάββατο, 10.08.2024
15:00
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Χάλιφαξ |
| Εκτός έδρας: |
Λονδίνο |
| Απόσταση: |
271.7 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
The Shay
|
| Χωρητικότητα: |
14 061 (5 830) |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
15:00 (15:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.75 |
3.60 |
1.91 |
12 |
|
|
|
1.83 |
1.25 |
| 32% |
31% |
37% |
1.29 |
|
|
|
42% |
58% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.75 |
2.05 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 26% |
74% |
|
|
|
18% |
82% |
|
|
|
15% |
85% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-04-13 |
Χάλιφαξ
|
0 - 2 |
Μπαρνέτ
|
|
2023-09-23 |
Μπαρνέτ
|
0 - 0 |
Χάλιφαξ
|
|
2023-02-07 |
Χάλιφαξ
|
1 - 3 |
Μπαρνέτ
|
|
2022-08-06 |
Μπαρνέτ
|
2 - 0 |
Χάλιφαξ
|
|
2022-02-26 |
Χάλιφαξ
|
1 - 0 |
Μπαρνέτ
|
|
2021-10-02 |
Μπαρνέτ
|
0 - 0 |
Χάλιφαξ
|
|
2021-02-16 |
Μπαρνέτ
|
2 - 1 |
Χάλιφαξ
|
|
2020-12-02 |
Χάλιφαξ
|
5 - 2 |
Μπαρνέτ
|
|
2020-01-04 |
Μπαρνέτ
|
1 - 1 |
Χάλιφαξ
|
|
2019-09-21 |
Χάλιφαξ
|
4 - 2 |
Μπαρνέτ
|
|
2019-03-12 |
Μπαρνέτ
|
1 - 1 |
Χάλιφαξ
|
|
2019-03-05 |
Χάλιφαξ
|
3 - 0 |
Μπαρνέτ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
9 |
5 |
3 |
| 33% |
33% |
33% |
|
75% |
42% |
25% |
Χάλιφαξ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-27 |
Σκάνθορπ
|
1 - 0 |
Χάλιφαξ
|
|
2024-07-09 |
Hyde
|
2 - 1 |
Χάλιφαξ
|
|
2024-04-24 |
Σόλιχαλ
|
4 - 2 |
Χάλιφαξ
|
|
2024-04-20 |
Ίστλιχ
|
0 - 3 |
Χάλιφαξ
|
|
2024-04-18 |
Χάλιφαξ
|
2 - 2 |
Όλνταμ
|
|
2024-04-16 |
Χάλιφαξ
|
0 - 0 |
Έμπσφλίτ
|
|
2024-04-13 |
Χάλιφαξ
|
0 - 2 |
Μπαρνέτ
|
|
2024-04-06 |
Κιντερμίνστερ
|
0 - 2 |
Χάλιφαξ
|
|
2024-04-02 |
Χάλιφαξ
|
1 - 1 |
Γιόρκ
|
|
2024-03-29 |
Χάρτλπουλ
|
1 - 0 |
Χάλιφαξ
|
|
2024-03-20 |
Χάλιφαξ
|
4 - 2 |
Τσέστερφιλντ
|
|
2024-03-17 |
Όξφορντ Σίτι
|
0 - 2 |
Χάλιφαξ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
9 |
5 |
3 |
| 33% |
25% |
42% |
|
75% |
42% |
25% |
Μπαρνέτ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-03 |
Μπαρνέτ
|
2 - 0 |
Γουίμπλετον
|
|
2024-07-12 |
Μίλτον Κ. Ντονς
|
1 - 2 |
Μπαρνέτ
|
|
2024-04-27 |
Μπαρνέτ
|
0 - 4 |
Σόλιχαλ
|
|
2024-04-20 |
Μπαρνέτ
|
4 - 1 |
Κιντερμίνστερ
|
|
2024-04-13 |
Χάλιφαξ
|
0 - 2 |
Μπαρνέτ
|
|
2024-04-09 |
Μπαρνέτ
|
1 - 1 |
Μπρόμλεϊ
|
|
2024-04-06 |
Μέιντενχεντ
|
2 - 2 |
Μπαρνέτ
|
|
2024-04-01 |
Μπαρνέτ
|
3 - 1 |
Όξφορντ Σίτι
|
|
2024-03-29 |
Σόλιχαλ
|
2 - 2 |
Μπαρνέτ
|
|
2024-03-23 |
Μπαρνέτ
|
6 - 0 |
Ντόρκινγκ
|
|
2024-03-19 |
Μπαρνέτ
|
2 - 1 |
Ίστλιχ
|
|
2024-03-16 |
Γουόκινγκ
|
1 - 0 |
Μπαρνέτ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
11 |
8 |
6 |
| 58% |
25% |
17% |
|
92% |
67% |
50% |
Χάλιφαξ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-17 |
Χάλιφαξ
|
- |
Άλντερσοτ
|
|
2024-08-20 |
Χάλιφαξ
|
- |
Γκέιτσχεντ
|
|
2024-08-23 |
Ντάγκεναμ & Ρ.
|
- |
Χάλιφαξ
|
|
2024-08-26 |
Χάλιφαξ
|
- |
Σόλιχαλ
|
|
2024-08-31 |
Έμπσφλίτ
|
- |
Χάλιφαξ
|
|
2024-09-07 |
Χάρτλπουλ
|
- |
Χάλιφαξ
|
Μπαρνέτ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-17 |
Έμπσφλίτ
|
- |
Μπαρνέτ
|
|
2024-08-20 |
Μπαρνέτ
|
- |
Φόρεστ Γκριν
|
|
2024-08-24 |
Μπαρνέτ
|
- |
Σάουθεντ
|
|
2024-08-26 |
Μέιντενχεντ
|
- |
Μπαρνέτ
|
|
2024-08-31 |
Μπαρνέτ
|
- |
Tamworth
|
|
2024-09-07 |
Γκέιτσχεντ
|
- |
Μπαρνέτ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.75 |
3.60 |
1.91 |
| Πιθανότητα |
32% |
31% |
37% |
|
12 @ 1.29 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.83 |
1.25 |
| Πιθανότητα |
42% |
58% |
|
X2 @ 1.25 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
26% |
74% |
|
Κάτω 1.5 @ 4.00 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.75 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
|
18% |
82% |
|
Κάτω 2.5 @ 2.05 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.75 |
1.40 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.40 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.67 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
|
19% |
81% |
|
Όχι @ 2.10 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-10 12:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!