TOPLYGA - Λιθουανία

Τετάρτη, 17.06.2026
16:30
Χέγκελμαν

Χέγκελμαν

Ντζιουγκάς Τελσιάι

Ντζιουγκάς Τελσιάι

1 - 1
(0 - 0,  1 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Kaunas
Εκτός έδρας: Telsiai
Απόσταση: 159.2 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Raudondvario (Raudondvaris)
Χωρητικότητα: 1 500
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 16:30 (18:30 τοπική ώρα)

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
2.40 3.20 2.55 X2 1.46 1.49
16% 48% 36% 1.49 31% 69%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.26 3.50 1.83 1.85 3.10 1.32
73% 27% 51% 49% 31% 69%

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2026-05-01 Ντζιουγκάς Τελσιάι 3 - 0 Χέγκελμαν
2026-02-28 Χέγκελμαν 1 - 1 Ντζιουγκάς Τελσιάι
2025-10-23 Χέγκελμαν 4 - 1 Ντζιουγκάς Τελσιάι
2025-09-17 Ντζιουγκάς Τελσιάι 1 - 1 Χέγκελμαν
2025-08-04 Ντζιουγκάς Τελσιάι 0 - 1 Χέγκελμαν
2025-05-17 Χέγκελμαν 1 - 0 Ντζιουγκάς Τελσιάι
2025-04-06 Ντζιουγκάς Τελσιάι 0 - 2 Χέγκελμαν
2024-10-06 Χέγκελμαν 1 - 0 Ντζιουγκάς Τελσιάι
2024-09-18 Ντζιουγκάς Τελσιάι 1 - 2 Χέγκελμαν
2024-07-19 Ντζιουγκάς Τελσιάι 0 - 2 Χέγκελμαν
2024-05-25 Χέγκελμαν 2 - 1 Ντζιουγκάς Τελσιάι
2024-04-06 Ντζιουγκάς Τελσιάι 0 - 0 Χέγκελμαν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 3 1 8 4 1
67% 25% 8% 67% 33% 8%

Χέγκελμαν τελευταίοι 12 αγώνες

2026-06-14 Χέγκελμαν 1 - 1 Κάουνο Ζαλγκίρις
2026-05-29 TransINVEST 2 - 1 Χέγκελμαν
2026-05-24 Ζαλγκίρις 1 - 3 Χέγκελμαν
2026-05-20 TransINVEST 2 - 0 Χέγκελμαν
2026-05-16 Χέγκελμαν 2 - 2 Σούντουβα
2026-05-09 Χέγκελμαν 1 - 1 Σιαουλιάι
2026-05-06 Χέγκελμαν 3 - 2 Πανεβέζις
2026-05-01 Ντζιουγκάς Τελσιάι 3 - 0 Χέγκελμαν
2026-04-26 Μπάνγκα 2 - 1 Χέγκελμαν
2026-04-21 Tauras Taurage 1 - 4 Χέγκελμαν
2026-04-17 Χέγκελμαν 0 - 0 Ριτεριάι
2026-04-11 Κάουνο Ζαλγκίρις 5 - 0 Χέγκελμαν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 11 8 5
25% 33% 42% 92% 67% 42%

Ντζιουγκάς Τελσιάι τελευταίοι 12 αγώνες

2026-06-12 Ντζιουγκάς Τελσιάι 4 - 3 Σιαουλιάι
2026-05-30 Ντζιουγκάς Τελσιάι 4 - 0 Πανεβέζις
2026-05-24 Ντζιουγκάς Τελσιάι 3 - 2 TransINVEST
2026-05-20 Ντζιουγκάς Τελσιάι 0 - 0 Μπάνγκα
2026-05-16 Ντζιουγκάς Τελσιάι 0 - 1 Μπάνγκα
2026-05-09 Ντζιουγκάς Τελσιάι 1 - 0 Ριτεριάι
2026-05-05 Κάουνο Ζαλγκίρις 2 - 2 Ντζιουγκάς Τελσιάι
2026-05-01 Ντζιουγκάς Τελσιάι 3 - 0 Χέγκελμαν
2026-04-26 Ντζιουγκάς Τελσιάι 0 - 3 Ζαλγκίρις
2026-04-19 Σούντουβα 3 - 2 Ντζιουγκάς Τελσιάι
2026-04-12 Ντζιουγκάς Τελσιάι 1 - 0 Σιαουλιάι
2026-04-05 Πανεβέζις 0 - 1 Ντζιουγκάς Τελσιάι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 7 7 5
58% 17% 25% 58% 58% 42%

Βαθμολογία TOPLYGA

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ντζιουγκάς Τελσιάι 15 8 3 4 26 19 +7 27
2 TransINVEST 15 7 4 4 23 19 +4 25
3 Κάουνο Ζαλγκίρις 15 6 6 3 29 13 +16 24
4 Ζαλγκίρις 16 7 3 6 24 18 +6 24
5 Σούντουβα 16 5 8 3 17 14 +3 23
6 Μπάνγκα 15 4 6 5 13 13 0 18
7 Χέγκελμαν 16 3 8 5 18 25 -7 17
8 Πανεβέζις 16 4 3 9 13 29 -16 15
9 Σιαουλιάι 16 2 7 7 15 28 -13 13
10 Ριτεριάι 0 0 0 0 0 0 0 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Χέγκελμαν                  
Ντζιουγκάς Τελσιάι                  
Εντός έδρας                  
Εκτός έδρας                  

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Χέγκελμαν Ντζιουγκάς Τελσιάι
1 Ντζιουγκάς Τελσιάι 1 - 1 -
2 TransINVEST 3 - 1 0 - 0
3 Κάουνο Ζαλγκίρις 1 - 1 2 - 2
4 Ζαλγκίρις 0 - 0 2 - 3
5 Σούντουβα 2 - 2 3 - 2
6 Μπάνγκα 0 - 2 0 - 1
7 Χέγκελμαν - 1 - 1
8 Πανεβέζις 3 - 2 0 - 1
9 Σιαουλιάι 1 - 1  
10 Ριτεριάι 0 - 0* 0 - 2*

Στατιστικά ομάδας

  Χέγκελμαν Ντζιουγκάς Τελσιάι
Νίκες 3 10
Ισοπαλίες 9 3
Ήττες 5 4
Γκολ υπέρ 18 29
Γκολ κατά 25 19
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.06 1.71
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.47 1.12
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 65% 82%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 82% 53%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 65% 41%
Πάνω 1.5 82% 65%
Πάνω 2.5 47% 53%
Πάνω 3.5 29% 35%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 2 4
Ισοπαλίες 7 3
Ήττες 1 1
Γκολ υπέρ 12 12
Γκολ κατά 11 8
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.20 1.50
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.10 1.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 70% 88%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 80% 50%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 70% 50%
Πάνω 1.5 80% 62%
Πάνω 2.5 30% 38%
Πάνω 3.5 30% 38%

Συνολικές στατιστικές για το TOPLYGA

Αγώνες   (70)
Εντός έδρας νίκες 40%
Ισοπαλίες 34%
Εκτός έδρας νίκες 26%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 39%
Γκολ   (178)
Γκολ ανά αγώνα 2.54
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.39
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.16
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 73%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 70%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 54%
Πάνω 1.5 71%
Πάνω 2.5 51%
Πάνω 3.5 29%

Χέγκελμαν επόμενοι 6 αγώνες

2026-06-28 Μπάνγκα - Χέγκελμαν
2026-07-04 Πανεβέζις - Χέγκελμαν
2026-07-12 Σιαουλιάι - Χέγκελμαν
2026-07-20 Σούντουβα - Χέγκελμαν
2026-07-27 Χέγκελμαν - Ζαλγκίρις
2026-08-02 Χέγκελμαν - TransINVEST

Ντζιουγκάς Τελσιάι επόμενοι 6 αγώνες

2026-06-21 Ντζιουγκάς Τελσιάι - Σούντουβα
2026-06-24 Σιαουλιάι - Ντζιουγκάς Τελσιάι
2026-06-28 Ντζιουγκάς Τελσιάι - Ζαλγκίρις
2026-07-03 Ντζιουγκάς Τελσιάι - Κάουνο Ζαλγκίρις
2026-07-19 Ντζιουγκάς Τελσιάι - Μπάνγκα
2026-07-26 TransINVEST - Ντζιουγκάς Τελσιάι

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 2.40 3.20 2.55
Πιθανότητα 16% 48% 36%
X2 @ 1.49
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.46 1.49
Πιθανότητα 31% 69%
X2 @ 1.49
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.26 3.50
Πιθανότητα   73% 27%
Πάνω 1.5 @ 1.26
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.83 1.85
Πιθανότητα   51% 49%
Πάνω 2.5 @ 1.83
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   3.10 1.32
Πιθανότητα   31% 69%
Κάτω 3.5 @ 1.32
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.65 1.99
Πιθανότητα   51% 49%
Ναι @ 1.65

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-06-17 12:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!

Get it on Google Play