ΟΥΕΦΑ Κόνφερενς Λιγκ - Προκριματικά
Τετάρτη, 28.08.2024
17:00
Μπασακσεχίρ
(Τουρκία)
Σεντ Πάτρικς
(Ιρλανδία)
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
Νικητής Μπασακσεχίρ
συνολικό σκορ 2 - 0
Αποτέλεσμα πρώτου γύρου
Σεντ Πάτρικς0 - 0Μπασακσεχίρ
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Κωνσταντινούπολη (Του) |
| Εκτός έδρας: |
Δουβλίνο (Ιρλ) |
| Απόσταση: |
2 951.6 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Basaksehir Fatih Terim Stadium
(Κωνσταντινούπολη / Του)
|
| Χωρητικότητα: |
17 801 |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
17:00 (19:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.20 |
6.25 |
9.00 |
1 |
|
|
|
1.04 |
3.75 |
| 46% |
35% |
19% |
1.20 |
|
|
|
90% |
10% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.67 |
2.15 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
36% |
64% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2024-08-22 |
Σεντ Πάτρικς
|
0 - 0 |
Μπασακσεχίρ
|
Μπασακσεχίρ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-22 |
Σεντ Πάτρικς
|
0 - 0 |
Μπασακσεχίρ
|
|
2024-08-18 |
Μπασακσεχίρ
|
4 - 2 |
Αλάνιασπορ
|
|
2024-08-15 |
Μπασακσεχίρ
|
2 - 0 |
Iberia 1999
|
|
2024-08-12 |
Ρίζεσπορ
|
1 - 1 |
Μπασακσεχίρ
|
|
2024-08-08 |
Iberia 1999
|
0 - 1 |
Μπασακσεχίρ
|
|
2024-08-01 |
Λα Φιορίτα
|
0 - 4 |
Μπασακσεχίρ
|
|
2024-07-25 |
Μπασακσεχίρ
|
6 - 1 |
Λα Φιορίτα
|
|
2024-05-26 |
Ανταναντεμίρσπορ
|
2 - 6 |
Μπασακσεχίρ
|
|
2024-05-18 |
Μπασακσεχίρ
|
0 - 1 |
Τραμπζονσπόρ
|
|
2024-05-12 |
Σίβασπορ
|
0 - 1 |
Μπασακσεχίρ
|
|
2024-05-05 |
Μπασακσεχίρ
|
4 - 1 |
Κασίμπασα
|
|
2024-04-27 |
Χατάγιασπορ
|
1 - 2 |
Μπασακσεχίρ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
8 |
6 |
5 |
| 75% |
17% |
8% |
|
67% |
50% |
42% |
Σεντ Πάτρικς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-22 |
Σεντ Πάτρικς
|
0 - 0 |
Μπασακσεχίρ
|
|
2024-08-15 |
Σαμπά Μπακού
|
0 - 1 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2024-08-11 |
Γκάλγουεϊ
|
1 - 1 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2024-08-08 |
Σεντ Πάτρικς
|
1 - 0 |
Σαμπά Μπακού
|
|
2024-08-04 |
Σεντ Πάτρικς
|
3 - 2 |
Σλάιγκο Ρόβερς
|
|
2024-08-01 |
Βαντούζ
|
2 - 2 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2024-07-25 |
Σεντ Πάτρικς
|
3 - 1 |
Βαντούζ
|
|
2024-07-21 |
Ντέρι Σίτι
|
3 - 0 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2024-07-04 |
Γουότερφορντ
|
1 - 0 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2024-06-28 |
Σεντ Πάτρικς
|
0 - 0 |
Μποέμιανς
|
|
2024-06-13 |
Σεντ Πάτρικς
|
2 - 1 |
Σάμροκ Ρόβερς
|
|
2024-06-07 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
0 - 0 |
Σεντ Πάτρικς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
6 |
5 |
3 |
| 42% |
42% |
17% |
|
50% |
42% |
25% |
Βαθμολογία Σούπερ Λιγκ (Τουρκία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Φενερμπαχτσέ |
3 |
2 |
1 |
0 |
8 |
2 |
+6 |
7 |
| 2 |
Εγιούπσπορ |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
7 |
| 3 |
Μπεσίκτας |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
6 |
| 4 |
Γαλατασαράι |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
6 |
| 5 |
Μπασακσεχίρ |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
4 |
| 6 |
Σίβασπορ |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
2 |
0 |
4 |
| 7 |
Αντάλιασπορ |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
4 |
| 8 |
Ρίζεσπορ |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
7 |
-4 |
4 |
| 9 |
Γκοζτέπε |
3 |
0 |
3 |
0 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 10 |
Γκαζιαντέπ |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
3 |
| 11 |
Σαμσουνσπόρ |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 12 |
Κόνιασπορ |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
3 |
| 13 |
Μπόντρουμ |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
3 |
| 14 |
Κασίμπασα |
3 |
0 |
2 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
2 |
| 15 |
Αλάνιασπορ |
3 |
0 |
2 |
1 |
4 |
6 |
-2 |
2 |
| 16 |
Τραμπζονσπόρ |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 17 |
Χατάγιασπορ |
3 |
0 |
1 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
1 |
| 18 |
Καϊσέρισπορ |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 19 |
Ανταναντεμίρσπορ |
3 |
0 |
1 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
-11 |
Βαθμολογία Πρέμιερ Ντιβίζιον (Ιρλανδία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ντέρι Σίτι |
28 |
13 |
10 |
5 |
42 |
23 |
+19 |
49 |
| 2 |
Σέλμπουρν |
27 |
13 |
10 |
4 |
30 |
18 |
+12 |
49 |
| 3 |
Γουότερφορντ |
28 |
12 |
4 |
12 |
37 |
33 |
+4 |
40 |
| 4 |
Σλάιγκο Ρόβερς |
28 |
11 |
7 |
10 |
33 |
39 |
-6 |
40 |
| 5 |
Σάμροκ Ρόβερς |
26 |
10 |
9 |
7 |
35 |
27 |
+8 |
39 |
| 6 |
Γκάλγουεϊ |
27 |
10 |
9 |
8 |
23 |
20 |
+3 |
39 |
| 7 |
Σεντ Πάτρικς |
27 |
8 |
8 |
11 |
28 |
31 |
-3 |
32 |
| 8 |
Μποέμιανς |
26 |
7 |
8 |
11 |
28 |
33 |
-5 |
29 |
| 9 |
Ντρογκέντα Γιουν. |
28 |
5 |
10 |
13 |
36 |
50 |
-14 |
25 |
| 10 |
Ντάνταλκ |
27 |
5 |
9 |
13 |
19 |
37 |
-18 |
24 |
Μπασακσεχίρ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-01 |
Μπασακσεχίρ
|
- |
Αντάλιασπορ
|
|
2024-09-14 |
Μπόντρουμ
|
- |
Μπασακσεχίρ
|
|
2024-09-18 |
Σαμσουνσπόρ
|
- |
Μπασακσεχίρ
|
|
2024-09-27 |
Σίβασπορ
|
- |
Μπασακσεχίρ
|
|
2024-10-02 |
Μπασακσεχίρ
|
- |
Ραπίντ Βιέννης
|
|
2024-10-05 |
Μπασακσεχίρ
|
- |
Καϊσέρισπορ
|
Σεντ Πάτρικς επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-01 |
Σεντ Πάτρικς
|
- |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2024-09-05 |
Ντάνταλκ
|
- |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2024-09-20 |
Σεντ Πάτρικς
|
- |
Γουότερφορντ
|
|
2024-09-27 |
Σάμροκ Ρόβερς
|
- |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2024-09-30 |
Σέλμπουρν
|
- |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2024-10-14 |
Μποέμιανς
|
- |
Σεντ Πάτρικς
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.20 |
6.25 |
9.00 |
| Πιθανότητα |
46% |
35% |
19% |
|
1 @ 1.20 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.04 |
3.75 |
| Πιθανότητα |
90% |
10% |
|
1X @ 1.04 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
78% |
22% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.67 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
|
57% |
43% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.67 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.63 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
|
36% |
64% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.44 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.63 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
|
38% |
62% |
|
Όχι @ 1.44 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-28 16:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!