ΟΥΕΦΑ Κόνφερενς Λιγκ - Προκριματικά
Πέμπτη, 15.08.2024
19:30
Γάνδη
(Βέλγιο)
Σίλκεμποργκ
(Δανία)
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1, 1 - 0)
Νικητής Γάνδη
αποτέλεσμα 1 - 0 μετά από παράταση
Αποτέλεσμα πρώτου γύρου
Σίλκεμποργκ2 - 2Γάνδη
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Gent (Βέλ) |
| Εκτός έδρας: |
Silkeborg (Δαν) |
| Απόσταση: |
686.4 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Planet Group Arena
(Gent / Βέλ)
|
| Χωρητικότητα: |
20 185 |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:30 (20:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.65 |
4.00 |
4.75 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.20 |
| 41% |
32% |
27% |
1.65 |
|
|
|
73% |
27% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.62 |
2.25 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
36% |
64% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2024-08-08 |
Σίλκεμποργκ
|
2 - 2 |
Γάνδη
|
Γάνδη τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-11 |
Σαρλερουά
|
1 - 0 |
Γάνδη
|
|
2024-08-08 |
Σίλκεμποργκ
|
2 - 2 |
Γάνδη
|
|
2024-08-04 |
Γάνδη
|
1 - 2 |
Ντέντερ
|
|
2024-08-01 |
Βίκινγκουρ
|
0 - 3 |
Γάνδη
|
|
2024-07-28 |
Κόρτραϊκ
|
0 - 1 |
Γάνδη
|
|
2024-07-25 |
Γάνδη
|
4 - 1 |
Βίκινγκουρ
|
|
2024-07-20 |
Γάνδη
|
0 - 2 |
Ζoύλτε Βάρεγκεμ
|
|
2024-07-17 |
Γάνδη
|
0 - 1 |
Λιλ
|
|
2024-07-10 |
ΑΕΚ
|
0 - 1 |
Γάνδη
|
|
2024-06-02 |
Γκενκ
|
0 - 1 |
Γάνδη
|
|
2024-05-25 |
Γάνδη
|
2 - 0 |
Σεντ Τρούιντεν
|
|
2024-05-18 |
Σταντάρ Λιέγης
|
1 - 4 |
Γάνδη
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
7 |
5 |
3 |
| 58% |
8% |
33% |
|
58% |
42% |
25% |
Σίλκεμποργκ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-11 |
Ράντερς
|
0 - 2 |
Σίλκεμποργκ
|
|
2024-08-08 |
Σίλκεμποργκ
|
2 - 2 |
Γάνδη
|
|
2024-08-04 |
Σίλκεμποργκ
|
3 - 2 |
Βίμποργκ
|
|
2024-08-01 |
Σίλκεμποργκ
|
3 - 2 |
Μόλντε
|
|
2024-07-28 |
'Ααλμποργκ
|
2 - 1 |
Σίλκεμποργκ
|
|
2024-07-25 |
Μόλντε
|
3 - 1 |
Σίλκεμποργκ
|
|
2024-07-21 |
Σίλκεμποργκ
|
1 - 0 |
Σοντερίσκε
|
|
2024-07-09 |
Ζβόλε
|
1 - 3 |
Σίλκεμποργκ
|
|
2024-07-06 |
Ουτρέχτη
|
2 - 2 |
Σίλκεμποργκ
|
|
2024-06-30 |
Σίλκεμποργκ
|
2 - 2 |
Χάουγκεσουντ
|
|
2024-06-27 |
Κοπεγχάγη
|
1 - 0 |
Σίλκεμποργκ
|
|
2024-05-26 |
Μίντιλαντ
|
3 - 3 |
Σίλκεμποργκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
9 |
8 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
75% |
67% |
Βαθμολογία Προ Λιγκ (Βέλγιο)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Βέστερλο |
3 |
3 |
0 |
0 |
11 |
5 |
+6 |
9 |
| 2 |
Ντέντερ |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
7 |
| 3 |
Άντερλεχτ |
3 |
2 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
7 |
| 4 |
Αντβέρπ |
3 |
2 |
0 |
1 |
8 |
3 |
+5 |
6 |
| 5 |
Σαρλερουά |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 6 |
Λέουβεν |
3 |
1 |
2 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
5 |
| 7 |
Σταντάρ Λιέγης |
3 |
1 |
2 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
5 |
| 8 |
Σεντ Ζιλουάζ |
3 |
1 |
1 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
4 |
| 9 |
Γκενκ |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
4 |
| 10 |
Σερκλ Μπριζ |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 11 |
Γάνδη |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 12 |
Κόρτραϊκ |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
3 |
| 13 |
Μαλίν |
3 |
0 |
2 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
2 |
| 14 |
Μπριζ |
3 |
0 |
1 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
1 |
| 15 |
Μπίρσοτ |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
7 |
-5 |
1 |
| 16 |
Σεντ Τρούιντεν |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 |
11 |
-9 |
0 |
Βαθμολογία Σουπερλίγκα (Δανία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Κοπεγχάγη |
4 |
3 |
1 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
10 |
| 2 |
Σίλκεμποργκ |
4 |
3 |
0 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
9 |
| 3 |
Μίντιλαντ |
4 |
2 |
2 |
0 |
7 |
3 |
+4 |
8 |
| 3 |
Νόρντζελαντ |
4 |
2 |
2 |
0 |
7 |
3 |
+4 |
8 |
| 5 |
Άαρχους |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
4 |
+4 |
7 |
| 6 |
Μπρόντμπι |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
7 |
| 7 |
Ράντερς |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
6 |
+1 |
7 |
| 8 |
'Ααλμποργκ |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
8 |
-3 |
6 |
| 9 |
Λίνγκμπι |
4 |
0 |
2 |
2 |
2 |
6 |
-4 |
2 |
| 10 |
Βίμποργκ |
4 |
0 |
1 |
3 |
8 |
12 |
-4 |
1 |
| 11 |
Σοντερίσκε |
4 |
0 |
1 |
3 |
1 |
8 |
-7 |
1 |
| 12 |
Βέιλε |
4 |
0 |
0 |
4 |
3 |
8 |
-5 |
0 |
Γάνδη επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-18 |
Γάνδη
|
- |
Βέστερλο
|
|
2024-08-22 |
Παρτιζάν
|
- |
Γάνδη
|
|
2024-08-28 |
Γάνδη
|
- |
Παρτιζάν
|
|
2024-09-01 |
Γάνδη
|
- |
Αντβέρπ
|
|
2024-09-15 |
Γάνδη
|
- |
Μαλίν
|
|
2024-09-22 |
Μπριζ
|
- |
Γάνδη
|
Σίλκεμποργκ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-18 |
Σίλκεμποργκ
|
- |
Νόρντζελαντ
|
|
2024-08-25 |
Βέιλε
|
- |
Σίλκεμποργκ
|
|
2024-09-01 |
Σίλκεμποργκ
|
- |
Μίντιλαντ
|
|
2024-09-15 |
Άαρχους
|
- |
Σίλκεμποργκ
|
|
2024-09-22 |
Σίλκεμποργκ
|
- |
Μπρόντμπι
|
|
2024-09-25 |
Ρόσκιλντε
|
- |
Σίλκεμποργκ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.65 |
4.00 |
4.75 |
| Πιθανότητα |
41% |
32% |
27% |
|
1 @ 1.65 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.17 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
73% |
27% |
|
1X @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.20 |
4.33 |
| Πιθανότητα |
|
78% |
22% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.20 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.62 |
2.25 |
| Πιθανότητα |
|
57% |
43% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.62 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.50 |
1.50 |
| Πιθανότητα |
|
36% |
64% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.50 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.67 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
|
57% |
43% |
|
Ναι @ 1.67 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-15 16:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!