Πρέμιερ Λιγκ - Κένυα
Σάββατο, 24.08.2024
11:00
Κένυα Κομ. Μπανκ
Καριομπάνγκι Σαρκς
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Ναϊρόμπι |
| Εκτός έδρας: |
Ναϊρόμπι |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
11:00 (13:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.60 |
2.80 |
2.65 |
X |
|
|
|
1.38 |
1.43 |
| 33% |
34% |
33% |
2.80 |
|
|
|
50% |
50% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.45 |
2.37 |
|
|
|
2.45 |
1.48 |
|
|
|
4.60 |
1.15 |
| 18% |
82% |
|
|
|
11% |
89% |
|
|
|
15% |
85% |
Τελευταίες 11 απευθείας αγώνες
|
2024-05-26 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
1 - 1 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
|
2024-05-04 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
0 - 3 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
|
2023-09-17 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
2 - 1 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
|
2023-03-12 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
2 - 1 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
|
2023-01-15 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
2 - 1 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
|
2022-04-17 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
0 - 2 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
|
2022-04-09 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
2 - 2 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
|
2021-07-25 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
0 - 3 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
|
2021-02-28 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
0 - 3 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
|
2020-02-07 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
0 - 1 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
|
2019-11-30 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
2 - 5 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
6 |
|
10 |
8 |
2 |
| 27% |
18% |
55% |
|
91% |
73% |
18% |
Κένυα Κομ. Μπανκ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-06-29 |
Κένυα Πολίς
|
0 - 0 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
|
2024-06-23 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
3 - 2 |
Ναϊρόμπι Σίτι Σταρς
|
|
2024-06-19 |
Λέοπαρντς
|
0 - 0 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
|
2024-06-15 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
0 - 0 |
Πόστα Ρέιντζερς
|
|
2024-05-26 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
1 - 1 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
|
2024-05-20 |
Ταλάντα
|
0 - 2 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
|
2024-05-16 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
0 - 0 |
Γκορ Μαχία
|
|
2024-05-11 |
Νζόια Σούγκαρ
|
1 - 1 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
|
2024-05-04 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
0 - 3 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
|
2024-04-20 |
Μπαντάρι
|
0 - 0 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
|
2024-04-13 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
0 - 1 |
Κένυα Πολίς
|
|
2024-04-07 |
Μπίντκο Γιουν.
|
0 - 0 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
8 |
2 |
|
5 |
2 |
1 |
| 17% |
67% |
17% |
|
42% |
17% |
8% |
Καριομπάνγκι Σαρκς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-06-29 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
1 - 2 |
Λέοπαρντς
|
|
2024-06-23 |
Κένυα Πολίς
|
2 - 2 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
|
2024-06-19 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
1 - 2 |
Ουλίνζι Σταρς
|
|
2024-06-15 |
Μπίντκο Γιουν.
|
0 - 1 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
|
2024-05-26 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
1 - 1 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
|
2024-05-18 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
2 - 1 |
Σαμπάνα
|
|
2024-05-15 |
Muranga Seal
|
0 - 0 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
|
2024-05-11 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
5 - 2 |
Σοφαπάκα
|
|
2024-05-04 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
0 - 3 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
|
2024-04-20 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
3 - 0 |
Νζόια Σούγκαρ
|
|
2024-04-13 |
Κακαμέγκα Χόουμποϊζ
|
1 - 1 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
|
2024-04-06 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
3 - 2 |
Τάσκερ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
10 |
8 |
3 |
| 50% |
33% |
17% |
|
83% |
67% |
25% |
Κένυα Κομ. Μπανκ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-15 |
Muranga Seal
|
- |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
|
2024-09-21 |
Πόστα Ρέιντζερς
|
- |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
|
2024-09-29 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
- |
Ουλίνζι Σταρς
|
|
2024-10-19 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
- |
Κακαμέγκα Χόουμποϊζ
|
|
2024-10-23 |
Γκορ Μαχία
|
- |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
|
2024-10-26 |
Κένυα Κομ. Μπανκ
|
- |
Τάσκερ
|
Καριομπάνγκι Σαρκς επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-14 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
- |
Τάσκερ
|
|
2024-09-22 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
- |
Muranga Seal
|
|
2024-09-29 |
Κακαμέγκα Χόουμποϊζ
|
- |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
|
2024-09-30 |
Κακαμέγκα Χόουμποϊζ
|
- |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
|
2024-10-20 |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
- |
Λέοπαρντς
|
|
2024-10-23 |
Μπίντκο Γιουν.
|
- |
Καριομπάνγκι Σαρκς
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.60 |
2.80 |
2.65 |
| Πιθανότητα |
33% |
34% |
33% |
|
X @ 2.80 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.38 |
1.43 |
| Πιθανότητα |
50% |
50% |
|
1X @ 1.38 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.45 |
2.37 |
| Πιθανότητα |
|
18% |
82% |
|
Κάτω 1.5 @ 2.37 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.45 |
1.48 |
| Πιθανότητα |
|
11% |
89% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.48 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
4.60 |
1.15 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.15 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.05 |
1.68 |
| Πιθανότητα |
|
13% |
87% |
|
Όχι @ 1.68 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-24 08:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!