Κύπελλο Σλοβενίας
Τετάρτη, 06.09.2017
15:00
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2, 1 - 0)
Νικητής Krka Novo Mesto
αποτέλεσμα 1 - 0 μετά από παράταση
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Novo Mesto |
| Εκτός έδρας: |
Krsko |
| Απόσταση: |
30.6 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Portoval
|
| Χωρητικότητα: |
1 500 (500) |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
15:00 (16:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.15 |
3.73 |
1.65 |
2 |
|
|
|
2.04 |
1.19 |
| 27% |
32% |
41% |
1.65 |
|
|
|
27% |
73% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.15 |
4.70 |
|
|
|
1.52 |
2.34 |
|
|
|
2.31 |
1.54 |
| 82% |
18% |
|
|
|
64% |
36% |
|
|
|
46% |
54% |
Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες
|
2016-05-07 |
Krka Novo Mesto
|
0 - 0 |
Κρσκο
|
|
2016-03-06 |
Κρσκο
|
3 - 0 |
Krka Novo Mesto
|
|
2015-10-25 |
Krka Novo Mesto
|
2 - 0 |
Κρσκο
|
|
2015-08-15 |
Κρσκο
|
0 - 0 |
Krka Novo Mesto
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
1 |
|
2 |
1 |
0 |
| 25% |
50% |
25% |
|
50% |
25% |
0% |
Krka Novo Mesto τελευταίοι 12 αγώνες
|
2017-04-11 |
Krka Novo Mesto
|
0 - 2 |
Ντομζάλε
|
|
2017-04-04 |
Ντομζάλε
|
2 - 0 |
Krka Novo Mesto
|
|
2016-10-26 |
Krka Novo Mesto
|
2 - 2 |
Ρούνταρ
|
|
2016-10-18 |
Ρούνταρ
|
0 - 2 |
Krka Novo Mesto
|
|
2016-05-21 |
Ολ. Λιουμπλιάνα
|
3 - 0 |
Krka Novo Mesto
|
|
2016-05-14 |
Krka Novo Mesto
|
1 - 3 |
Μάριμπορ
|
|
2016-05-11 |
Κόπερ
|
2 - 3 |
Krka Novo Mesto
|
|
2016-05-07 |
Krka Novo Mesto
|
0 - 0 |
Κρσκο
|
|
2016-04-30 |
Ντομζάλε
|
1 - 1 |
Krka Novo Mesto
|
|
2016-04-24 |
Krka Novo Mesto
|
2 - 0 |
NK Zavrc
|
|
2016-04-16 |
Γκόριτσα
|
1 - 0 |
Krka Novo Mesto
|
|
2016-04-10 |
Krka Novo Mesto
|
1 - 1 |
Τσέλιε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
10 |
4 |
3 |
| 25% |
33% |
42% |
|
83% |
33% |
25% |
Κρσκο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2017-08-27 |
Κρσκο
|
4 - 2 |
Ντομζάλε
|
|
2017-08-19 |
Μάριμπορ
|
3 - 2 |
Κρσκο
|
|
2017-08-13 |
Κρσκο
|
2 - 2 |
Ανκαράν Χρβατίνι
|
|
2017-08-05 |
Ρούνταρ
|
0 - 1 |
Κρσκο
|
|
2017-07-28 |
Κρσκο
|
1 - 1 |
Τρίγκλαβ
|
|
2017-07-21 |
Αλουμίνι
|
4 - 2 |
Κρσκο
|
|
2017-07-16 |
Κρσκο
|
2 - 1 |
Γκόριτσα
|
|
2017-05-27 |
Μάριμπορ
|
1 - 0 |
Κρσκο
|
|
2017-05-21 |
Κρσκο
|
1 - 1 |
Κόπερ
|
|
2017-05-16 |
Κρσκο
|
2 - 0 |
Ραντόμλιγιε
|
|
2017-05-12 |
Τσέλιε
|
1 - 2 |
Κρσκο
|
|
2017-05-05 |
Κρσκο
|
1 - 1 |
Αλουμίνι
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
6 |
4 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
50% |
33% |
Krka Novo Mesto επόμενοι 6 αγώνες
|
2017-10-18 |
Αλουμίνι
|
- |
Krka Novo Mesto
|
|
2017-10-25 |
Krka Novo Mesto
|
- |
Αλουμίνι
|
|
2021-05-30 |
Krka Novo Mesto
|
- |
Κόπερ
|
|
2021-06-02 |
Κόπερ
|
- |
Krka Novo Mesto
|
|
2021-09-15 |
Ραντόμλιγιε
|
- |
Krka Novo Mesto
|
|
2022-11-09 |
Μάριμπορ
|
- |
Krka Novo Mesto
|
Κρσκο επόμενοι 6 αγώνες
|
2017-09-10 |
Κρσκο
|
- |
Ολ. Λιουμπλιάνα
|
|
2017-09-15 |
Τσέλιε
|
- |
Κρσκο
|
|
2017-09-23 |
Γκόριτσα
|
- |
Κρσκο
|
|
2017-09-30 |
Κρσκο
|
- |
Αλουμίνι
|
|
2017-10-14 |
Τρίγκλαβ
|
- |
Κρσκο
|
|
2017-10-24 |
Κρσκο
|
- |
Ρούνταρ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
4.15 |
3.73 |
1.65 |
| Πιθανότητα |
27% |
32% |
41% |
|
2 @ 1.65 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.04 |
1.19 |
| Πιθανότητα |
27% |
73% |
|
X2 @ 1.19 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.15 |
4.70 |
| Πιθανότητα |
|
82% |
18% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.15 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.52 |
2.34 |
| Πιθανότητα |
|
64% |
36% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.52 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.31 |
1.54 |
| Πιθανότητα |
|
46% |
54% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.54 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.55 |
2.31 |
| Πιθανότητα |
|
63% |
37% |
|
Ναι @ 1.55 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2017-09-06 12:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!