Πρέμιερ-λίχα - Ουκρανία
Κυριακή, 01.09.2024
16:00
16:00

Κρίβμπας

Σαχτάρ Ντόνετσκ
αναβλήθηκε
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Κρίβοβο Ρογκ |
| Εκτός έδρας: | Ντονέτσκ |
| Απόσταση: | 329.4 χλμ |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 16:00 (18:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.50 | 4.50 | 1.44 | 2 | 2.65 | 1.11 | |||
| 24% | 33% | 43% | 1.44 | 19% | 81% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 3.90 | 1.66 | 2.05 | 2.65 | 1.42 | ||||||
| 65% | 35% | 41% | 59% | 25% | 75% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
| 2024-03-03 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 5 - 2 | Κρίβμπας |
| 2023-08-20 | Κρίβμπας | 3 - 3 | Σαχτάρ Ντόνετσκ |
| 2023-03-12 | Κρίβμπας | 0 - 3 | Σαχτάρ Ντόνετσκ |
| 2022-08-28 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 1 - 0 | Κρίβμπας |
| 2012-11-30 | Κρίβμπας | 0 - 2 | Σαχτάρ Ντόνετσκ |
| 2012-07-29 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 1 - 0 | Κρίβμπας |
| 2011-12-11 | Κρίβμπας | 0 - 4 | Σαχτάρ Ντόνετσκ |
| 2011-08-07 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 2 - 0 | Κρίβμπας |
| 2010-11-06 | Κρίβμπας | 0 - 2 | Σαχτάρ Ντόνετσκ |
| 2010-09-22 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 6 - 0 | Κρίβμπας |
| 2010-07-10 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 2 - 0 | Κρίβμπας |
| 2009-12-06 | Κρίβμπας | 0 - 2 | Σαχτάρ Ντόνετσκ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 1 | 11 | 10 | 5 | 4 | |
| 0% | 8% | 92% | 83% | 42% | 33% |
Κρίβμπας τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-08-29 | Μπέτις | 3 - 0 | Κρίβμπας |
| 2024-08-25 | Κρίβμπας | 1 - 1 | Ινουλέτς |
| 2024-08-22 | Κρίβμπας | 0 - 2 | Μπέτις |
| 2024-08-18 | Βέρρες Ρίβνε | 0 - 2 | Κρίβμπας |
| 2024-08-15 | Βικτόρια Πλζεν | 1 - 0 | Κρίβμπας |
| 2024-08-11 | Καρπάτι Λβιβ | 3 - 0 | Κρίβμπας |
| 2024-08-08 | Κρίβμπας | 1 - 2 | Βικτόρια Πλζεν |
| 2024-08-03 | Κρίβμπας | 1 - 0 | Τσερνομόρετς Οδ. |
| 2024-07-23 | Κρίβμπας | 3 - 4 | Ρίζεσπορ |
| 2024-07-20 | Κρίβμπας | 1 - 1 | Αλ Μπαταέ |
| 2024-07-17 | Ντιναμό Ζάγκρεμπ | 0 - 2 | Κρίβμπας |
| 2024-07-10 | Κρίβμπας | 2 - 2 | Γιούνγκ Μπόις |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 5 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 42% | 17% |
Σαχτάρ Ντόνετσκ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-08-24 | Αλεξάντρια | 4 - 3 | Σαχτάρ Ντόνετσκ |
| 2024-08-18 | Λίβγι Μπέρεγκ | 0 - 1 | Σαχτάρ Ντόνετσκ |
| 2024-08-12 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 3 - 0 | ΦΣΚ Μαριούπολ |
| 2024-08-11 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 0 - 1 | Πολίσια Ζιτόμιρ |
| 2024-08-04 | Βόρσκλα Πολτάβα | 0 - 5 | Σαχτάρ Ντόνετσκ |
| 2024-07-26 | Ντιναμό Ζάγκρεμπ | 1 - 0 | Σαχτάρ Ντόνετσκ |
| 2024-07-20 | Ίπσουιτς | 1 - 0 | Σαχτάρ Ντόνετσκ |
| 2024-07-17 | Μπεσίκτας | 0 - 1 | Σαχτάρ Ντόνετσκ |
| 2024-07-14 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 5 - 0 | Ρίζεσπορ |
| 2024-07-11 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 0 - 1 | Μπάτσκα Τόπολα |
| 2024-07-06 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 1 - 1 | Χάιντουκ Σπλιτ |
| 2024-06-29 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 4 - 1 | Σαράγεβο |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 6 | 5 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 50% | 42% | 33% |
Βαθμολογία Πρέμιερ-λίχα
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Αλεξάντρια | 4 | +5 | 12 |
| 2 | Πολίσια Ζιτόμιρ | 4 | +8 | 10 |
| 3 | Ρουκχ Λβιβ | 4 | +10 | 9 |
| 4 | ΛΝΖ Τσέρκασι | 4 | +2 | 9 |
| 5 | Ζόρια Λουάνσκ | 5 | 0 | 9 |
| 6 | Βόρσκλα Πολτάβα | 4 | 0 | 7 |
| 7 | Κρίβμπας | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | 4 | +4 | 6 |
| 9 | Ντιναμό Κιέβου | 2 | +3 | 6 |
| 10 | Καρπάτι Λβιβ | 5 | 0 | 5 |
| 11 | Βέρρες Ρίβνε | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Λίβγι Μπέρεγκ | 4 | -4 | 3 |
| 13 | Τσερνομόρετς Οδ. | 5 | -5 | 3 |
| 14 | Ινουλέτς | 5 | -6 | 3 |
| 15 | Κολός Κοβαλιόνκα | 5 | -3 | 2 |
| 16 | Ομπολόν Κιέβου | 5 | -12 | 1 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Κρίβμπας | |
| Σαχτάρ Ντόνετσκ | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Κρίβμπας | Σαχτάρ Ντόνετσκ |
|---|---|---|---|
| 1 | Αλεξάντρια | 4 - 3 | |
| 2 | Πολίσια Ζιτόμιρ | ||
| 3 | Ρουκχ Λβιβ | ||
| 4 | ΛΝΖ Τσέρκασι | ||
| 5 | Ζόρια Λουάνσκ | ||
| 6 | Βόρσκλα Πολτάβα | 0 - 5 | |
| 7 | Κρίβμπας | - | |
| 8 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | - | |
| 9 | Ντιναμό Κιέβου | ||
| 10 | Καρπάτι Λβιβ | ||
| 11 | Βέρρες Ρίβνε | ||
| 12 | Λίβγι Μπέρεγκ | 0 - 1 | |
| 13 | Τσερνομόρετς Οδ. | 1 - 0 | |
| 14 | Ινουλέτς | 1 - 1 | |
| 15 | Κολός Κοβαλιόνκα | ||
| 16 | Ομπολόν Κιέβου |
Θέση στο πρωτάθλημα
| Κρίβμπας | Σαχτάρ Ντόνετσκ | |
| Θέση | 7 | 8 |
| Βαθμοί | 7 | 6 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 6 | 1 |
| Βαθμοί | 4 | 6 |
Φόρμα στο πρωτάθλημα
| Κρίβμπας | Σαχτάρ Ντόνετσκ | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
2
1 1 |
2
0 2 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
1
1 0 |
2
0 1 |
Γκολ στο πρωτάθλημα
| Κρίβμπας | Σαχτάρ Ντόνετσκ | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
4
4 |
9
5 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
2
1 |
9
4 |
Συνολικές στατιστικές για το Πρέμιερ-λίχα
| Αγώνες (34) | |
| Εντός έδρας νίκες | 41% |
| Ισοπαλίες | 18% |
| Εκτός έδρας νίκες | 41% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 100% |
| Γκολ (88) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.59 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.26 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.32 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 65% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 68% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 38% |
| Πάνω 1.5 | 71% |
| Πάνω 2.5 | 50% |
| Πάνω 3.5 | 26% |
Κρίβμπας επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-09-15 | Λίβγι Μπέρεγκ | - | Κρίβμπας |
| 2024-09-22 | Κρίβμπας | - | Βόρσκλα Πολτάβα |
| 2024-09-28 | Κρίβμπας | - | Αλεξάντρια |
| 2024-10-06 | Ντιναμό Κιέβου | - | Κρίβμπας |
| 2024-10-20 | Ζόρια Λουάνσκ | - | Κρίβμπας |
| 2024-10-26 | Κρίβμπας | - | ΛΝΖ Τσέρκασι |
Σαχτάρ Ντόνετσκ επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-09-14 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | - | Καρπάτι Λβιβ |
| 2024-09-18 | Μπολόνια | - | Σαχτάρ Ντόνετσκ |
| 2024-09-23 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | - | Ομπολόν Κιέβου |
| 2024-09-27 | Βέρρες Ρίβνε | - | Σαχτάρ Ντόνετσκ |
| 2024-10-02 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | - | Αταλάντα |
| 2024-10-06 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | - | ΛΝΖ Τσέρκασι |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 6.50 | 4.50 | 1.44 |
| Πιθανότητα | 24% | 33% | 43% |
| 2 @ 1.44 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.65 | 1.11 |
| Πιθανότητα | 19% | 81% |
| X2 @ 1.11 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.22 | 3.90 | |
| Πιθανότητα | 65% | 35% | |
| Πάνω 1.5 @ 1.22 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.66 | 2.05 | |
| Πιθανότητα | 41% | 59% | |
| Κάτω 2.5 @ 2.05 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.65 | 1.42 | |
| Πιθανότητα | 25% | 75% | |
| Κάτω 3.5 @ 1.42 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.85 | 1.82 | |
| Πιθανότητα | 29% | 71% | |
| Όχι @ 1.82 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-09-01 12:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!
