Λίγκατ Χάαλ - Ισραήλ
Κυριακή, 06.10.2024
18:30
18:30

Νετάνια

Μακάμπι Τελ Αβιβ
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Νετανιά |
| Εκτός έδρας: | Τελ Αβίβ |
| Απόσταση: | 29.0 χλμ |
| Στάδιο | |
| Στάδιο: | Netanya |
| Χωρητικότητα: | 24 000 |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 18:30 (20:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.50 | 4.50 | 1.48 | 2 | 2.63 | 1.14 | |||
| 16% | 6% | 78% | 1.48 | 17% | 83% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.65 | 2.20 | 2.63 | 1.44 | ||||||
| 77% | 23% | 34% | 66% | 14% | 86% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
| 2024-02-19 | Νετάνια | 1 - 5 | Μακάμπι Τελ Αβιβ |
| 2023-12-17 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | 2 - 1 | Νετάνια |
| 2023-04-22 | Νετάνια | 0 - 0 | Μακάμπι Τελ Αβιβ |
| 2023-03-18 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | 2 - 0 | Νετάνια |
| 2023-02-13 | Νετάνια | 2 - 1 | Μακάμπι Τελ Αβιβ |
| 2022-10-24 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | 3 - 0 | Νετάνια |
| 2022-07-14 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | 0 - 0 | Νετάνια |
| 2022-05-07 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | 2 - 1 | Νετάνια |
| 2022-04-02 | Νετάνια | 1 - 1 | Μακάμπι Τελ Αβιβ |
| 2022-01-22 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | 2 - 2 | Νετάνια |
| 2021-10-16 | Νετάνια | 4 - 2 | Μακάμπι Τελ Αβιβ |
| 2021-01-23 | Νετάνια | 1 - 3 | Μακάμπι Τελ Αβιβ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 8 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 67% | 33% |
Νετάνια τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-09-30 | Μπνέι Σανίν | 1 - 0 | Νετάνια |
| 2024-09-21 | Νετάνια | 2 - 0 | Σμόνα |
| 2024-09-15 | Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ | 2 - 0 | Νετάνια |
| 2024-08-31 | Νετάνια | 0 - 2 | Μακάμπι Χάιφα |
| 2024-08-24 | Μακάμπι Μπνέι Ραϊνά | 4 - 3 | Νετάνια |
| 2024-08-17 | Μακάμπι Χάιφα | 2 - 1 | Νετάνια |
| 2024-08-10 | Νετάνια | 1 - 1 | Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ |
| 2024-08-03 | Χαπ. Ιερουσαλήμ | 1 - 2 | Νετάνια |
| 2024-07-31 | Νετάνια | 5 - 0 | Άσντοντ |
| 2024-07-28 | Χαποέλ Χαντέρα | 2 - 5 | Νετάνια |
| 2024-07-18 | Παναθηναϊκός | 1 - 0 | Νετάνια |
| 2024-07-13 | Λέφσκι Σόφιας | 2 - 2 | Νετάνια |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 6 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 50% | 33% |
Μακάμπι Τελ Αβιβ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-10-03 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | 0 - 2 | Μίντιλαντ |
| 2024-09-29 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | 1 - 1 | Ιρόνι Ταϊμπέριαζ |
| 2024-09-26 | Μπράγκα | 2 - 1 | Μακάμπι Τελ Αβιβ |
| 2024-09-22 | Άσντοντ | 0 - 2 | Μακάμπι Τελ Αβιβ |
| 2024-09-18 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | 2 - 1 | Χαπ. Ιερουσαλήμ |
| 2024-09-14 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | 1 - 0 | Χάπ. Μπίερ Σέβα |
| 2024-09-01 | Μ. Πέταχ Τίκβα | 0 - 3 | Μακάμπι Τελ Αβιβ |
| 2024-08-29 | Μπάτσκα Τόπολα | 1 - 5 | Μακάμπι Τελ Αβιβ |
| 2024-08-22 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | 3 - 0 | Μπάτσκα Τόπολα |
| 2024-08-18 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | 2 - 1 | Μπνέι Σανίν |
| 2024-08-15 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | 3 - 0 | Πανεβέζις |
| 2024-08-06 | Πανεβέζις | 1 - 2 | Μακάμπι Τελ Αβιβ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 11 | 8 | 1 | |
| 75% | 8% | 17% | 92% | 67% | 8% |
Βαθμολογία Λίγκατ Χάαλ
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | 5 | +7 | 13 |
| 2 | Μακάμπι Χάιφα | 5 | +13 | 12 |
| 3 | Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Μακάμπι Μπνέι Ραϊνά | 6 | +1 | 10 |
| 5 | Χάπ. Μπίερ Σέβα | 5 | +4 | 8 |
| 6 | Χαποέλ Χάιφα | 6 | 0 | 8 |
| 7 | Ιρόνι Ταϊμπέριαζ | 6 | -4 | 8 |
| 8 | Άσντοντ | 6 | 0 | 7 |
| 9 | Μπνέι Σανίν | 6 | -1 | 7 |
| 10 | Μ. Πέταχ Τίκβα | 6 | -6 | 7 |
| 11 | Χαπ. Ιερουσαλήμ | 5 | -3 | 4 |
| 12 | Σμόνα | 6 | -6 | 4 |
| 13 | Νετάνια | 5 | -4 | 3 |
| 14 | Χαποέλ Χαντέρα | 6 | -5 | 3 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Νετάνια | |
| Μακάμπι Τελ Αβιβ | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Νετάνια | Μακάμπι Τελ Αβιβ |
|---|---|---|---|
| 1 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | - | |
| 2 | Μακάμπι Χάιφα | 0 - 2 | |
| 3 | Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ | ||
| 4 | Μακάμπι Μπνέι Ραϊνά | ||
| 5 | Χάπ. Μπίερ Σέβα | ||
| 6 | Χαποέλ Χάιφα | ||
| 7 | Ιρόνι Ταϊμπέριαζ | ||
| 8 | Άσντοντ | 0 - 2 | |
| 9 | Μπνέι Σανίν | ||
| 10 | Μ. Πέταχ Τίκβα | 0 - 3 | |
| 11 | Χαπ. Ιερουσαλήμ | ||
| 12 | Σμόνα | 2 - 0 | |
| 13 | Νετάνια | - | |
| 14 | Χαποέλ Χαντέρα |
Θέση στο πρωτάθλημα
| Νετάνια | Μακάμπι Τελ Αβιβ | |
| Θέση | 13 | 1 |
| Βαθμοί | 3 | 13 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 11 | 2 |
| Βαθμοί | 3 | 6 |
Φόρμα στο πρωτάθλημα
| Νετάνια | Μακάμπι Τελ Αβιβ | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
1
0 4 |
4
1 0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
1
0 1 |
2
0 0 |
Γκολ στο πρωτάθλημα
| Νετάνια | Μακάμπι Τελ Αβιβ | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
5
9 |
9
2 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
2
2 |
5
0 |
Συνολικές στατιστικές για το Λίγκατ Χάαλ
| Αγώνες (39) | |
| Εντός έδρας νίκες | 49% |
| Ισοπαλίες | 23% |
| Εκτός έδρας νίκες | 28% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 100% |
| Γκολ (95) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.44 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.38 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.05 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 67% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 62% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 36% |
| Πάνω 1.5 | 72% |
| Πάνω 2.5 | 44% |
| Πάνω 3.5 | 23% |
Νετάνια επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-10-21 | Χαποέλ Χαντέρα | - | Νετάνια |
| 2024-10-28 | Νετάνια | - | Χαποέλ Χάιφα |
| 2024-11-02 | Χαπ. Ιερουσαλήμ | - | Νετάνια |
| 2024-11-10 | Νετάνια | - | Μ. Πέταχ Τίκβα |
| 2024-11-30 | Χάπ. Μπίερ Σέβα | - | Νετάνια |
| 2024-12-03 | Νετάνια | - | Άσντοντ |
Μακάμπι Τελ Αβιβ επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-10-19 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | - | Μακάμπι Χάιφα |
| 2024-10-24 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | - | Σοσιεδάδ |
| 2024-10-28 | Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ | - | Μακάμπι Τελ Αβιβ |
| 2024-11-02 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | - | Σμόνα |
| 2024-11-07 | Άγιαξ | - | Μακάμπι Τελ Αβιβ |
| 2024-11-10 | Μπνέι Σανίν | - | Μακάμπι Τελ Αβιβ |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 5.50 | 4.50 | 1.48 |
| Πιθανότητα | 16% | 6% | 78% |
| 2 @ 1.48 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.63 | 1.14 |
| Πιθανότητα | 17% | 83% |
| X2 @ 1.14 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.20 | 4.33 | |
| Πιθανότητα | 77% | 23% | |
| Πάνω 1.5 @ 1.20 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.65 | 2.20 | |
| Πιθανότητα | 34% | 66% | |
| Κάτω 2.5 @ 2.20 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.63 | 1.44 | |
| Πιθανότητα | 14% | 86% | |
| Κάτω 3.5 @ 1.44 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.80 | 1.91 | |
| Πιθανότητα | 31% | 69% | |
| Όχι @ 1.91 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-10-06 16:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!
