Φιλικά Συλλόγων
Σάββατο, 27.07.2024
13:00
Μάιντζ
(Γερμανία)
Πρόισεν Μούνστερ
(Γερμανία)
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Μάιντς |
| Εκτός έδρας: |
Munster |
| Απόσταση: |
224.7 χλμ |
| Προπονητής |
| Εντός έδρας: |
Urs Fischer (Ελβ) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.51 |
4.10 |
4.75 |
1 |
|
|
|
1.16 |
2.37 |
| 42% |
32% |
26% |
1.51 |
|
|
|
76% |
24% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.25 |
|
|
|
1.44 |
2.55 |
|
|
|
2.10 |
1.65 |
| 83% |
17% |
|
|
|
64% |
36% |
|
|
|
43% |
57% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2013-01-08 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
0 - 3 |
Μάιντζ
|
Μάιντζ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-05-18 |
Βόλφσμπουργκ
|
1 - 3 |
Μάιντζ
|
|
2024-05-11 |
Μάιντζ
|
3 - 0 |
Μπ. Ντόρτμουντ
|
|
2024-05-05 |
Χάιντενχάιμ
|
1 - 1 |
Μάιντζ
|
|
2024-04-28 |
Μάιντζ
|
1 - 1 |
Κολωνία
|
|
2024-04-21 |
Φράιμπουργκ
|
1 - 1 |
Μάιντζ
|
|
2024-04-13 |
Μάιντζ
|
4 - 1 |
Χόφενχάιμ
|
|
2024-04-06 |
Μάιντζ
|
4 - 0 |
Ντάρμσταντ
|
|
2024-03-30 |
Λειψία
|
0 - 0 |
Μάιντζ
|
|
2024-03-16 |
Μάιντζ
|
2 - 0 |
Μπόχουμ
|
|
2024-03-09 |
Μπάγερν Μονάχου
|
8 - 1 |
Μάιντζ
|
|
2024-03-02 |
Μάιντζ
|
1 - 1 |
Γκλάντμπαχ
|
|
2024-02-23 |
Μπάγερ Λεβ.
|
2 - 1 |
Μάιντζ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
11 |
6 |
4 |
| 42% |
42% |
17% |
|
92% |
50% |
33% |
Πρόισεν Μούνστερ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-19 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
0 - 0 |
Χέρακλες
|
|
2024-05-18 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
2 - 0 |
Ουντερχάκινγκ
|
|
2024-05-12 |
Βερλ
|
2 - 0 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
|
2024-05-05 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
4 - 1 |
Σααρμπρίκεν
|
|
2024-04-27 |
Βικτόρια Κολωνίας
|
3 - 5 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
|
2024-04-21 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
2 - 0 |
Φράιμπουργκ II
|
|
2024-04-13 |
Ούλμ 1846
|
2 - 0 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
|
2024-04-06 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
1 - 3 |
Ρέγκενσμπουργκ
|
|
2024-03-30 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
1 - 0 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
|
2024-03-16 |
Μόναχο 1860
|
1 - 2 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
|
2024-03-09 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
1 - 0 |
Χάλεσκερ
|
|
2024-03-02 |
Άουε
|
2 - 3 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
9 |
5 |
4 |
| 67% |
8% |
25% |
|
75% |
42% |
33% |
Μάιντζ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-10 |
Μάιντζ
|
- |
Μονπελιέ
|
|
2024-08-16 |
Βέχεν
|
- |
Μάιντζ
|
|
2024-08-24 |
Μάιντζ
|
- |
Ουνιόν Βερολίνου
|
|
2024-08-31 |
Στουτγκάρδη
|
- |
Μάιντζ
|
|
2024-09-04 |
Μάιντζ
|
- |
Ντάρμσταντ
|
|
2024-09-15 |
Μάιντζ
|
- |
Βέρντερ Βρέμης
|
Πρόισεν Μούνστερ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-04 |
Γκρόιτερ Φιρτ
|
- |
Πρόισεν Μούνστερ
|
|
2024-08-11 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
- |
Αννόβερο
|
|
2024-08-24 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
- |
Καϊζερσλάουτερν
|
|
2024-08-27 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
- |
Στουτγκάρδη
|
|
2024-08-31 |
Αμβούργο
|
- |
Πρόισεν Μούνστερ
|
|
2024-09-05 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
- |
Βέρντερ Βρέμης
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.51 |
4.10 |
4.75 |
| Πιθανότητα |
42% |
32% |
26% |
|
1 @ 1.51 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.16 |
2.37 |
| Πιθανότητα |
76% |
24% |
|
1X @ 1.16 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.14 |
5.25 |
| Πιθανότητα |
|
83% |
17% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.14 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.44 |
2.55 |
| Πιθανότητα |
|
64% |
36% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.44 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.10 |
1.65 |
| Πιθανότητα |
|
43% |
57% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.65 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.55 |
2.30 |
| Πιθανότητα |
|
61% |
39% |
|
Ναι @ 1.55 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-27 12:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!