Φιλικά Συλλόγων
Σάββατο, 27.07.2024
18:30
Μάλαγα
(Ισπανία)
Αλμερία
(Ισπανία)
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Μάλαγα |
| Εκτός έδρας: |
Αλμερία |
| Απόσταση: |
175.1 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.40 |
3.10 |
1.98 |
X2 |
|
|
|
1.72 |
1.28 |
| 29% |
32% |
39% |
1.28 |
|
|
|
32% |
68% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.34 |
3.00 |
|
|
|
2.00 |
1.70 |
|
|
|
3.50 |
1.26 |
| 71% |
29% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
26% |
74% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2023-07-27 |
Αλμερία
|
0 - 1 |
Μάλαγα
|
|
2022-02-12 |
Μάλαγα
|
0 - 1 |
Αλμερία
|
|
2021-09-04 |
Αλμερία
|
2 - 0 |
Μάλαγα
|
|
2021-03-30 |
Μάλαγα
|
0 - 3 |
Αλμερία
|
|
2020-12-13 |
Αλμερία
|
3 - 1 |
Μάλαγα
|
|
2020-07-20 |
Αλμερία
|
0 - 0 |
Μάλαγα
|
|
2019-09-07 |
Μάλαγα
|
0 - 1 |
Αλμερία
|
|
2019-02-01 |
Μάλαγα
|
1 - 1 |
Αλμερία
|
|
2018-09-11 |
Μάλαγα
|
1 - 2 |
Αλμερία
|
|
2018-09-03 |
Αλμερία
|
0 - 1 |
Μάλαγα
|
|
2015-05-10 |
Αλμερία
|
1 - 2 |
Μάλαγα
|
|
2015-01-03 |
Μάλαγα
|
1 - 2 |
Αλμερία
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
7 |
5 |
1 |
| 25% |
17% |
58% |
|
58% |
42% |
8% |
Μάλαγα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-06-22 |
Ταραγόνα
|
1 - 0 |
Μάλαγα
|
|
2024-06-15 |
Μάλαγα
|
2 - 1 |
Ταραγόνα
|
|
2024-06-08 |
Μάλαγα
|
2 - 1 |
Θέλτα Βίγκο Β
|
|
2024-06-01 |
Θέλτα Βίγκο Β
|
2 - 2 |
Μάλαγα
|
|
2024-05-25 |
Ρεάλ Μαδρίτης Β
|
1 - 2 |
Μάλαγα
|
|
2024-05-18 |
Μάλαγα
|
3 - 0 |
Αντεκέρα
|
|
2024-05-12 |
Σαν Φερνάντο
|
1 - 1 |
Μάλαγα
|
|
2024-05-05 |
Μάλαγα
|
1 - 1 |
Μέριδα
|
|
2024-04-28 |
Κόρδοβα
|
1 - 0 |
Μάλαγα
|
|
2024-04-21 |
Μάλαγα
|
0 - 0 |
Μούρθια
|
|
2024-04-14 |
Ατλ. Μαδρίτης Β
|
0 - 1 |
Μάλαγα
|
|
2024-04-07 |
Μάλαγα
|
1 - 1 |
Τσιούτα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
8 |
5 |
1 |
| 42% |
42% |
17% |
|
67% |
42% |
8% |
Αλμερία τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-21 |
Μπενφίκα
|
3 - 1 |
Αλμερία
|
|
2024-07-20 |
Γρανάδα
|
1 - 2 |
Αλμερία
|
|
2024-05-25 |
Αλμερία
|
6 - 1 |
Κάντιθ
|
|
2024-05-19 |
Μαγιόρκα
|
2 - 2 |
Αλμερία
|
|
2024-05-16 |
Αλμερία
|
0 - 2 |
Μπαρτσελόνα
|
|
2024-05-12 |
Μπέτις
|
3 - 2 |
Αλμερία
|
|
2024-05-05 |
Ράγιο Βαγιεκάνο
|
0 - 1 |
Αλμερία
|
|
2024-04-27 |
Αλμερία
|
1 - 3 |
Χετάφε
|
|
2024-04-21 |
Αλμερία
|
1 - 2 |
Βιγιαρεάλ
|
|
2024-04-14 |
Σοσιεδάδ
|
2 - 2 |
Αλμερία
|
|
2024-03-30 |
Αλμερία
|
0 - 3 |
Οσασούνα
|
|
2024-03-17 |
Λας Πάλμας
|
0 - 1 |
Αλμερία
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
10 |
9 |
6 |
| 33% |
17% |
50% |
|
83% |
75% |
50% |
Μάλαγα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-02 |
Μάλαγα
|
- |
Αλ Τζαζίρα
|
|
2024-08-10 |
Μάλαγα
|
- |
Κόρδοβα
|
|
2024-08-17 |
Φερόλ
|
- |
Μάλαγα
|
|
2024-08-24 |
Μάλαγα
|
- |
Μιράντες
|
|
2024-08-31 |
Μάλαγα
|
- |
Αλμπαθέτε
|
|
2024-09-07 |
Κόρδοβα
|
- |
Μάλαγα
|
Αλμερία επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-28 |
Αλμερία
|
- |
Αλ-Σαντ
|
|
2024-08-01 |
Αλμερία
|
- |
Αλγκετσίρας
|
|
2024-08-04 |
Καρταγένα
|
- |
Αλμερία
|
|
2024-08-08 |
Αλμερία
|
- |
Αλ Ναζρ Ριγιάντ
|
|
2024-08-18 |
Σανταντέρ
|
- |
Αλμερία
|
|
2024-08-24 |
Τενερίφη
|
- |
Αλμερία
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.40 |
3.10 |
1.98 |
| Πιθανότητα |
29% |
32% |
39% |
|
X2 @ 1.28 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.72 |
1.28 |
| Πιθανότητα |
32% |
68% |
|
X2 @ 1.28 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.34 |
3.00 |
| Πιθανότητα |
|
71% |
29% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.34 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.00 |
1.70 |
| Πιθανότητα |
|
47% |
53% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.70 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.50 |
1.26 |
| Πιθανότητα |
|
26% |
74% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.26 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.85 |
1.83 |
| Πιθανότητα |
|
49% |
51% |
|
Όχι @ 1.83 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-27 16:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!