Φιλικά Συλλόγων
Σάββατο, 20.07.2024
16:00
Μάντσεστερ Γιουν.
(Αγγλία)
Ρέιντζερς
(Σκωτία)
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Manchester (Αγγ) |
| Εκτός έδρας: |
Γλασκώβη (Σκω) |
| Απόσταση: |
295.2 χλμ |
| Προπονητής |
| Εντός έδρας: |
Michael Carrick (Αγγ) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.68 |
3.80 |
3.90 |
1 |
|
|
|
1.22 |
2.05 |
| 40% |
31% |
29% |
1.68 |
|
|
|
68% |
32% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.55 |
2.25 |
|
|
|
2.35 |
1.52 |
| 80% |
20% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
39% |
61% |
Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες
|
2010-11-24 |
Ρέιντζερς
|
0 - 1 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
|
2010-09-14 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
0 - 0 |
Ρέιντζερς
|
|
2003-11-04 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
3 - 0 |
Ρέιντζερς
|
|
2003-10-22 |
Ρέιντζερς
|
0 - 1 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
0 |
|
1 |
1 |
0 |
| 75% |
25% |
0% |
|
25% |
25% |
0% |
Μάντσεστερ Γιουν. τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-15 |
Ρόζενμποργκ
|
1 - 0 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
|
2024-05-25 |
Μάντσεστερ Σίτι
|
1 - 2 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
|
2024-05-19 |
Μπράιτον
|
0 - 2 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
|
2024-05-15 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
3 - 2 |
Νιουκάστλ
|
|
2024-05-12 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
0 - 1 |
Άρσεναλ
|
|
2024-05-06 |
Κρίσταλ Πάλας
|
4 - 0 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
|
2024-04-27 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
1 - 1 |
Μπέρνλι
|
|
2024-04-24 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
4 - 2 |
Σέφιλντ Γιουν.
|
|
2024-04-21 |
Κόβεντρι
|
3 - 3 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
|
2024-04-13 |
Μπόρνμουθ
|
2 - 2 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
|
2024-04-07 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
2 - 2 |
Λίβερπουλ
|
|
2024-04-04 |
Τσέλσι
|
4 - 3 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
8 |
7 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
67% |
58% |
Ρέιντζερς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-13 |
Άγιαξ
|
2 - 1 |
Ρέιντζερς
|
|
2024-05-25 |
Σέλτικ
|
1 - 0 |
Ρέιντζερς
|
|
2024-05-18 |
Χαρτς
|
3 - 3 |
Ρέιντζερς
|
|
2024-05-14 |
Ρέιντζερς
|
5 - 2 |
Νταντί
|
|
2024-05-11 |
Σέλτικ
|
2 - 1 |
Ρέιντζερς
|
|
2024-05-05 |
Ρέιντζερς
|
4 - 1 |
Κιλμάρνοκ
|
|
2024-04-28 |
Σεντ Μίρεν
|
1 - 2 |
Ρέιντζερς
|
|
2024-04-21 |
Ρέιντζερς
|
2 - 0 |
Χαρτς
|
|
2024-04-17 |
Νταντί
|
0 - 0 |
Ρέιντζερς
|
|
2024-04-14 |
Ρος Κάουντι
|
3 - 2 |
Ρέιντζερς
|
|
2024-04-07 |
Ρέιντζερς
|
3 - 3 |
Σέλτικ
|
|
2024-03-30 |
Ρέιντζερς
|
3 - 1 |
Χιμπέρνιαν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
10 |
9 |
6 |
| 42% |
25% |
33% |
|
83% |
75% |
50% |
Μάντσεστερ Γιουν. επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-28 |
Άρσεναλ
|
- |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
|
2024-08-01 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
- |
Μπέτις
|
|
2024-08-04 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
- |
Λίβερπουλ
|
|
2024-08-10 |
Μάντσεστερ Σίτι
|
- |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
|
2024-08-16 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
- |
Φούλαμ
|
|
2024-08-24 |
Μπράιτον
|
- |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
Ρέιντζερς επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-24 |
Μπέρμιγχαμ
|
- |
Ρέιντζερς
|
|
2024-07-27 |
Ουνιόν Βερολίνου
|
- |
Ρέιντζερς
|
|
2024-08-03 |
Χαρτς
|
- |
Ρέιντζερς
|
|
2024-08-06 |
Ντιναμό Κιέβου
|
- |
Ρέιντζερς
|
|
2024-08-10 |
Ρέιντζερς
|
- |
Μάδεργουελ
|
|
2024-08-13 |
Ρέιντζερς
|
- |
Ντιναμό Κιέβου
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.68 |
3.80 |
3.90 |
| Πιθανότητα |
40% |
31% |
29% |
|
1 @ 1.68 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.22 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
68% |
32% |
|
1X @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.18 |
4.50 |
| Πιθανότητα |
|
80% |
20% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.18 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.55 |
2.25 |
| Πιθανότητα |
|
60% |
40% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.55 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.35 |
1.52 |
| Πιθανότητα |
|
39% |
61% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.52 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.58 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
60% |
40% |
|
Ναι @ 1.58 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-20 12:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!