ΚΑΦ Τσάμπιονς Λιγκ
Σάββατο, 21.09.2024
20:00
Αλτζέρ
(Αλγερία)
Μοναστίρ
(Τυνησία)
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Αλγερίο (Αλγ) |
| Εκτός έδρας: |
Μοναστήρι (Τυν) |
| Απόσταση: |
706.0 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
20:00 (20:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.60 |
3.60 |
5.50 |
1 |
|
|
|
1.14 |
2.30 |
| 42% |
34% |
24% |
1.60 |
|
|
|
76% |
24% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.44 |
2.63 |
|
|
|
2.30 |
1.60 |
|
|
|
4.33 |
1.20 |
| 66% |
34% |
|
|
|
41% |
59% |
|
|
|
22% |
78% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2024-09-13 |
Μοναστίρ
|
1 - 0 |
Αλτζέρ
|
Αλτζέρ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-09-13 |
Μοναστίρ
|
1 - 0 |
Αλτζέρ
|
|
2024-08-09 |
Σατορού
|
1 - 0 |
Αλτζέρ
|
|
2024-07-05 |
Μπελούιζνταντ
|
1 - 0 |
Αλτζέρ
|
|
2024-06-14 |
Αλτζέρ
|
3 - 2 |
Οράν
|
|
2024-06-11 |
Μπίσκρα
|
1 - 0 |
Αλτζέρ
|
|
2024-06-07 |
Αλτζέρ
|
0 - 0 |
Μπελούιζνταντ
|
|
2024-05-26 |
Καμπίγιε
|
1 - 1 |
Αλτζέρ
|
|
2024-05-17 |
Αλτζέρ
|
1 - 0 |
USM Αλζέρ
|
|
2024-05-11 |
Κεντσελά
|
1 - 1 |
Αλτζέρ
|
|
2024-04-27 |
Αλτζέρ
|
1 - 0 |
Παραντού
|
|
2024-04-23 |
Αλτζέρ
|
1 - 1 |
Κονσταντίν
|
|
2024-04-19 |
Μάγκρα
|
0 - 0 |
Αλτζέρ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
4 |
1 |
1 |
| 25% |
42% |
33% |
|
33% |
8% |
8% |
Μοναστίρ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-09-13 |
Μοναστίρ
|
1 - 0 |
Αλτζέρ
|
|
2024-09-01 |
Μπιζερτίν
|
0 - 0 |
Μοναστίρ
|
|
2024-06-23 |
Μοναστίρ
|
1 - 2 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
2024-06-19 |
Μοναστίρ
|
1 - 1 |
Σταντ Τυνισιέν
|
|
2024-06-15 |
Εσπεράνς Σπορτίβ
|
2 - 0 |
Μοναστίρ
|
|
2024-05-31 |
Μοναστίρ
|
1 - 0 |
Σφαξιέν
|
|
2024-05-19 |
Μοναστίρ
|
2 - 0 |
Γκαμπές
|
|
2024-05-10 |
Μοναστίρ
|
4 - 0 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
2024-05-04 |
Ετουάλ Σαέλ
|
0 - 0 |
Μοναστίρ
|
|
2024-04-27 |
Σταντ Τυνισιέν
|
0 - 0 |
Μοναστίρ
|
|
2024-04-21 |
Μετλαουί
|
1 - 1 |
Μοναστίρ
|
|
2024-04-14 |
Μοναστίρ
|
1 - 1 |
Εσπεράνς Σπορτίβ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
7 |
2 |
1 |
| 33% |
50% |
17% |
|
58% |
17% |
8% |
Βαθμολογία 1η Κατηγορία (Αλγερία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ες Σετίφ |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 1 |
Olympique Akbou |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 3 |
Ελ Μπαγιάντ |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 3 |
Μάγκρα |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 5 |
Κλεφ |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
ES Mostaganem |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Καμπίγιε |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Σάουρα |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Μπελούιζνταντ |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Κονσταντίν |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Αλτζέρ |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Οράν |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Παραντού |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Μπίσκρα |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
USM Αλζέρ |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Κεντσελά |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Βαθμολογία Λιγκ Προφεσιονέλ 1 (Τυνησία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Εσπεράνσε Ζαρζίς |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
6 |
| 2 |
Ολυμπίκ Μπέγια |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
6 |
| 3 |
Εσπεράνς Σπορτίβ |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 4 |
Κλαμπ Αφρικέν |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 4 |
Μετλαουί |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 6 |
JS El Omrane |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 7 |
Ταταουίν |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 8 |
Σφαξιέν |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 9 |
Μοναστίρ |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 10 |
Γκαμπές |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 11 |
Μπιζερτίν |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
1 |
| 12 |
Ετουάλ Σαέλ |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 13 |
Μπεν Γκουερντάν |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 13 |
Σολιμάν |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 13 |
Σταντ Τυνισιέν |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 16 |
Γκαφσά |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
0 |
Αλτζέρ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-27 |
Αλτζέρ
|
- |
Παραντού
|
|
2024-10-01 |
Καμπίγιε
|
- |
Αλτζέρ
|
|
2024-10-06 |
Κονσταντίν
|
- |
Αλτζέρ
|
|
2024-10-11 |
Αλτζέρ
|
- |
Οράν
|
|
2024-10-18 |
Κεντσελά
|
- |
Αλτζέρ
|
|
2024-10-24 |
Αλτζέρ
|
- |
Olympique Akbou
|
Μοναστίρ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-26 |
Μοναστίρ
|
- |
Ετουάλ Σαέλ
|
|
2024-09-29 |
Γκαμπές
|
- |
Μοναστίρ
|
|
2024-10-03 |
Μοναστίρ
|
- |
Μπεν Γκουερντάν
|
|
2024-10-19 |
JS El Omrane
|
- |
Μοναστίρ
|
|
2024-10-27 |
Μοναστίρ
|
- |
Γκαφσά
|
|
2024-11-02 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
- |
Μοναστίρ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.60 |
3.60 |
5.50 |
| Πιθανότητα |
42% |
34% |
24% |
|
1 @ 1.60 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.14 |
2.30 |
| Πιθανότητα |
76% |
24% |
|
1X @ 1.14 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.44 |
2.63 |
| Πιθανότητα |
|
66% |
34% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.44 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.30 |
1.60 |
| Πιθανότητα |
|
41% |
59% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.60 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
4.33 |
1.20 |
| Πιθανότητα |
|
22% |
78% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.20 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.20 |
1.62 |
| Πιθανότητα |
|
42% |
58% |
|
Όχι @ 1.62 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-09-21 16:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!