Φιλικά Συλλόγων
Κυριακή, 04.08.2024
10:00
Μονακό
(Γαλλία)
Τζένοα
(Ιταλία)
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Μονακό (Γαλ) |
| Εκτός έδρας: |
Γένοβα (Ιτα) |
| Απόσταση: |
142.4 χλμ |
| Προπονητής |
| Εντός έδρας: |
Sebastien Pocognoli (Βέλ) |
| Εκτός έδρας: |
Daniele De Rossi (Ιτα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.67 |
3.75 |
4.00 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.00 |
| 41% |
31% |
28% |
1.67 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.67 |
2.15 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 78% |
22% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
34% |
66% |
Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες
|
2023-07-29 |
Τζένοα
|
1 - 0 |
Μονακό
|
|
2022-09-22 |
Μονακό
|
2 - 3 |
Τζένοα
|
|
2019-11-15 |
Μονακό
|
2 - 1 |
Τζένοα
|
|
2018-03-23 |
Μονακό
|
4 - 1 |
Τζένοα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
0 |
2 |
|
3 |
3 |
2 |
| 50% |
0% |
50% |
|
75% |
75% |
50% |
Μονακό τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-31 |
Φέγενορντ
|
1 - 3 |
Μονακό
|
|
2024-07-20 |
Στούρμ Γκρατς
|
2 - 2 |
Μονακό
|
|
2024-07-13 |
Μονακό
|
1 - 1 |
Σερκλ Μπριζ
|
|
2024-07-06 |
Μονακό
|
0 - 1 |
Σερβέτ
|
|
2024-05-19 |
Μονακό
|
4 - 0 |
Ναντ
|
|
2024-05-12 |
Μονπελιέ
|
0 - 2 |
Μονακό
|
|
2024-05-04 |
Μονακό
|
4 - 1 |
Κλερμόν
|
|
2024-04-28 |
Λυών
|
3 - 2 |
Μονακό
|
|
2024-04-24 |
Μονακό
|
1 - 0 |
Λιλ
|
|
2024-04-21 |
Μπρεστ
|
0 - 2 |
Μονακό
|
|
2024-04-07 |
Μονακό
|
1 - 0 |
Ρεν
|
|
2024-03-30 |
Μετς
|
2 - 5 |
Μονακό
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
9 |
6 |
6 |
| 67% |
17% |
17% |
|
75% |
50% |
50% |
Τζένοα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-01 |
Μπρέσια
|
2 - 0 |
Τζένοα
|
|
2024-07-25 |
Τζένοα
|
3 - 2 |
Μάντοβα
|
|
2024-07-20 |
Βενέτσια
|
1 - 3 |
Τζένοα
|
|
2024-05-24 |
Τζένοα
|
2 - 0 |
Μπολόνια
|
|
2024-05-19 |
Ρόμα
|
1 - 0 |
Τζένοα
|
|
2024-05-12 |
Τζένοα
|
2 - 1 |
Σασουόλο
|
|
2024-05-05 |
Μίλαν
|
3 - 3 |
Τζένοα
|
|
2024-04-29 |
Τζένοα
|
3 - 0 |
Κάλιαρι
|
|
2024-04-19 |
Τζένοα
|
0 - 1 |
Λάτσιο
|
|
2024-04-15 |
Φιορεντίνα
|
1 - 1 |
Τζένοα
|
|
2024-04-07 |
Βερόνα
|
1 - 2 |
Τζένοα
|
|
2024-03-30 |
Τζένοα
|
1 - 1 |
Φροζινόνε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
6 |
3 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
50% |
25% |
Μονακό επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-12 |
Μπαρτσελόνα
|
- |
Μονακό
|
|
2024-08-17 |
Μονακό
|
- |
Σεντ Ετιέν
|
|
2024-08-24 |
Λυών
|
- |
Μονακό
|
|
2024-09-01 |
Μονακό
|
- |
Λανς
|
|
2024-09-14 |
Οσέρ
|
- |
Μονακό
|
|
2024-09-19 |
Μονακό
|
- |
Μπαρτσελόνα
|
Τζένοα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-09 |
Τζένοα
|
- |
Ρετζιάνα 1919
|
|
2024-08-17 |
Τζένοα
|
- |
Ίντερ
|
|
2024-08-24 |
Μόντσα
|
- |
Τζένοα
|
|
2024-09-01 |
Τζένοα
|
- |
Βερόνα
|
|
2024-09-15 |
Τζένοα
|
- |
Ρόμα
|
|
2024-09-21 |
Βενέτσια
|
- |
Τζένοα
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.67 |
3.75 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
41% |
31% |
28% |
|
1 @ 1.67 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.17 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
71% |
29% |
|
1X @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.20 |
4.33 |
| Πιθανότητα |
|
78% |
22% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.20 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.67 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
|
56% |
44% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.67 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.63 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
|
34% |
66% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.44 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.73 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
|
56% |
44% |
|
Ναι @ 1.73 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-04 08:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!