Εέρστε Ντιβίζιε - Ολλανδία
Παρασκευή, 09.08.2024
19:00
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Μάαστριχτ |
| Εκτός έδρας: |
Leeuwarden |
| Απόσταση: |
261.8 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
De Geusselt
|
| Χωρητικότητα: |
10 000 |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:00 (20:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.80 |
3.80 |
2.25 |
12 |
|
|
|
1.62 |
1.40 |
| 35% |
30% |
35% |
1.25 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.53 |
2.40 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 27% |
73% |
|
|
|
20% |
80% |
|
|
|
15% |
85% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-01-12 |
Καμπούρ
|
5 - 2 |
MVV Μάαστριχτ
|
|
2023-11-02 |
Καμπούρ
|
4 - 1 |
MVV Μάαστριχτ
|
|
2023-10-20 |
MVV Μάαστριχτ
|
1 - 1 |
Καμπούρ
|
|
2021-01-31 |
Καμπούρ
|
2 - 0 |
MVV Μάαστριχτ
|
|
2020-09-05 |
MVV Μάαστριχτ
|
1 - 7 |
Καμπούρ
|
|
2020-02-07 |
Καμπούρ
|
2 - 1 |
MVV Μάαστριχτ
|
|
2019-10-11 |
MVV Μάαστριχτ
|
0 - 0 |
Καμπούρ
|
|
2019-04-26 |
Καμπούρ
|
4 - 1 |
MVV Μάαστριχτ
|
|
2018-12-23 |
MVV Μάαστριχτ
|
1 - 2 |
Καμπούρ
|
|
2018-02-09 |
Καμπούρ
|
0 - 2 |
MVV Μάαστριχτ
|
|
2017-09-22 |
MVV Μάαστριχτ
|
1 - 1 |
Καμπούρ
|
|
2017-05-21 |
Καμπούρ
|
1 - 2 |
MVV Μάαστριχτ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
11 |
7 |
4 |
| 17% |
25% |
58% |
|
92% |
58% |
33% |
MVV Μάαστριχτ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-03 |
Πάτρο Μαασμέχελεν
|
1 - 0 |
MVV Μάαστριχτ
|
|
2024-07-27 |
ΡΦΚ Λιέζ
|
1 - 1 |
MVV Μάαστριχτ
|
|
2024-05-10 |
MVV Μάαστριχτ
|
2 - 0 |
ΦΦΦ-Φένλο
|
|
2024-05-03 |
Γιονγκ ΑΖ
|
2 - 3 |
MVV Μάαστριχτ
|
|
2024-04-26 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
3 - 0 |
MVV Μάαστριχτ
|
|
2024-04-20 |
MVV Μάαστριχτ
|
1 - 1 |
Βίλεμ ΙΙ
|
|
2024-04-12 |
Έμμεν
|
1 - 3 |
MVV Μάαστριχτ
|
|
2024-04-05 |
MVV Μάαστριχτ
|
3 - 0 |
Χελμόντ
|
|
2024-03-29 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
1 - 2 |
MVV Μάαστριχτ
|
|
2024-03-23 |
MVV Μάαστριχτ
|
1 - 0 |
Ντεν Μπος
|
|
2024-03-17 |
MVV Μάαστριχτ
|
0 - 3 |
Ρόντα
|
|
2024-03-08 |
Γκρόνινγκεν
|
3 - 0 |
MVV Μάαστριχτ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
10 |
7 |
2 |
| 50% |
17% |
33% |
|
83% |
58% |
17% |
Καμπούρ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-02 |
ΦΦΦ-Φένλο
|
0 - 1 |
Καμπούρ
|
|
2024-07-26 |
Καμπούρ
|
3 - 4 |
Ντεν Μπος
|
|
2024-07-20 |
Καμπούρ
|
3 - 0 |
Μέπεν
|
|
2024-07-13 |
Καμπούρ
|
2 - 2 |
Έμμεν
|
|
2024-07-05 |
Καμπούρ
|
3 - 2 |
Όλντενμπουργκ
|
|
2024-05-10 |
Καμπούρ
|
1 - 1 |
Χελμόντ
|
|
2024-05-03 |
Ρόντα
|
2 - 0 |
Καμπούρ
|
|
2024-04-26 |
Καμπούρ
|
3 - 3 |
Ντόρντρεχτ
|
|
2024-04-20 |
Γκρόνινγκεν
|
3 - 0 |
Καμπούρ
|
|
2024-04-15 |
Γιόνγκ Άγιαξ
|
2 - 1 |
Καμπούρ
|
|
2024-04-05 |
Καμπούρ
|
0 - 2 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
|
2024-03-29 |
FC Αϊντχόφεν
|
0 - 3 |
Καμπούρ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
11 |
8 |
4 |
| 33% |
25% |
42% |
|
92% |
67% |
33% |
MVV Μάαστριχτ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-19 |
Γιόνγκ Άγιαξ
|
- |
MVV Μάαστριχτ
|
|
2024-08-23 |
Ντεν Μπος
|
- |
MVV Μάαστριχτ
|
|
2024-08-30 |
MVV Μάαστριχτ
|
- |
Γιόνγκ ΠΣΦ
|
|
2024-09-08 |
Τέλσταρ
|
- |
MVV Μάαστριχτ
|
|
2024-09-13 |
MVV Μάαστριχτ
|
- |
Φόλενταμ
|
|
2024-09-21 |
Ρόντα
|
- |
MVV Μάαστριχτ
|
Καμπούρ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-18 |
Καμπούρ
|
- |
Χελμόντ
|
|
2024-08-23 |
Ος FC
|
- |
Καμπούρ
|
|
2024-08-30 |
Ντόρντρεχτ
|
- |
Καμπούρ
|
|
2024-09-13 |
Καμπούρ
|
- |
Γιόνγκ Άγιαξ
|
|
2024-09-16 |
Καμπούρ
|
- |
Ρόντα
|
|
2024-09-23 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
- |
Καμπούρ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.80 |
3.80 |
2.25 |
| Πιθανότητα |
35% |
30% |
35% |
|
12 @ 1.25 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.62 |
1.40 |
| Πιθανότητα |
49% |
51% |
|
X2 @ 1.40 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.14 |
5.50 |
| Πιθανότητα |
|
27% |
73% |
|
Κάτω 1.5 @ 5.50 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.53 |
2.40 |
| Πιθανότητα |
|
20% |
80% |
|
Κάτω 2.5 @ 2.40 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.25 |
1.57 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.57 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.50 |
2.50 |
| Πιθανότητα |
|
20% |
80% |
|
Όχι @ 2.50 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-09 16:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!