Φιλικά Συλλόγων
Τετάρτη, 17.07.2024
18:30
ΝΑΚ Μπρέντα
(Ολλανδία)
FC Αϊντχόφεν
(Ολλανδία)
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Breda |
| Εκτός έδρας: |
Αϊντχόβεν |
| Απόσταση: |
51.2 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.58 |
4.00 |
4.20 |
1 |
|
|
|
1.19 |
2.20 |
| 42% |
30% |
28% |
1.58 |
|
|
|
73% |
27% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.12 |
5.22 |
|
|
|
1.44 |
2.55 |
|
|
|
2.10 |
1.65 |
| 82% |
18% |
|
|
|
64% |
36% |
|
|
|
43% |
57% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-02-09 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
2 - 2 |
FC Αϊντχόφεν
|
|
2023-08-25 |
FC Αϊντχόφεν
|
2 - 0 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
|
2023-04-21 |
FC Αϊντχόφεν
|
1 - 2 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
|
2023-01-10 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
1 - 1 |
FC Αϊντχόφεν
|
|
2022-09-02 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
1 - 1 |
FC Αϊντχόφεν
|
|
2022-07-23 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
1 - 0 |
FC Αϊντχόφεν
|
|
2022-01-08 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
0 - 0 |
FC Αϊντχόφεν
|
|
2021-09-24 |
FC Αϊντχόφεν
|
2 - 0 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
|
2021-02-12 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
2 - 1 |
FC Αϊντχόφεν
|
|
2020-11-21 |
FC Αϊντχόφεν
|
2 - 4 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
|
2019-10-18 |
FC Αϊντχόφεν
|
2 - 2 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
|
2017-04-17 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
3 - 3 |
FC Αϊντχόφεν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
10 |
6 |
4 |
| 33% |
50% |
17% |
|
83% |
50% |
33% |
ΝΑΚ Μπρέντα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-06-02 |
Εξέλσιορ
|
4 - 1 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
|
2024-05-28 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
6 - 2 |
Εξέλσιορ
|
|
2024-05-25 |
Έμμεν
|
0 - 3 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
|
2024-05-21 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
1 - 1 |
Έμμεν
|
|
2024-05-17 |
Ρόντα
|
0 - 5 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
|
2024-05-13 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
3 - 1 |
Ρόντα
|
|
2024-05-10 |
Ος FC
|
1 - 1 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
|
2024-05-03 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
2 - 2 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
|
2024-04-28 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
2 - 0 |
Γιόνγκ ΠΣΦ
|
|
2024-04-19 |
Ντεν Μπος
|
2 - 2 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
|
2024-04-12 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
1 - 4 |
Ντόρντρεχτ
|
|
2024-04-07 |
Γκρόνινγκεν
|
1 - 1 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
12 |
8 |
7 |
| 42% |
42% |
17% |
|
100% |
67% |
58% |
FC Αϊντχόφεν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-05-10 |
FC Αϊντχόφεν
|
2 - 0 |
Ντεν Μπος
|
|
2024-05-03 |
Χελμόντ
|
2 - 0 |
FC Αϊντχόφεν
|
|
2024-04-28 |
FC Αϊντχόφεν
|
1 - 1 |
Τέλσταρ
|
|
2024-04-20 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
1 - 1 |
FC Αϊντχόφεν
|
|
2024-04-12 |
FC Αϊντχόφεν
|
2 - 5 |
Γιόνγκ ΠΣΦ
|
|
2024-04-05 |
Ος FC
|
2 - 1 |
FC Αϊντχόφεν
|
|
2024-03-29 |
FC Αϊντχόφεν
|
0 - 3 |
Καμπούρ
|
|
2024-03-15 |
Ντόρντρεχτ
|
0 - 0 |
FC Αϊντχόφεν
|
|
2024-03-11 |
FC Αϊντχόφεν
|
3 - 0 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
|
2024-03-08 |
Βίλεμ ΙΙ
|
3 - 0 |
FC Αϊντχόφεν
|
|
2024-03-01 |
FC Αϊντχόφεν
|
1 - 1 |
Γιονγκ ΑΖ
|
|
2024-02-23 |
ΦΦΦ-Φένλο
|
2 - 2 |
FC Αϊντχόφεν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
11 |
6 |
2 |
| 17% |
42% |
42% |
|
92% |
50% |
17% |
ΝΑΚ Μπρέντα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-20 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
- |
Εξέλσιορ
|
|
2024-07-24 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
- |
ΟΦΗ
|
|
2024-07-26 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
- |
Λιρς Κεμπεζόνεν
|
|
2024-07-30 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
- |
Άρης Θεσσαλονίκης
|
|
2024-08-03 |
Σ. Ρόττερνταμ
|
- |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
|
2024-08-09 |
Γκρόνινγκεν
|
- |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
FC Αϊντχόφεν επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-24 |
ΠΣΦ Αϊντχόφεν
|
- |
FC Αϊντχόφεν
|
|
2024-08-09 |
FC Αϊντχόφεν
|
- |
Ντεν Μπος
|
|
2024-08-16 |
Τέλσταρ
|
- |
FC Αϊντχόφεν
|
|
2024-08-24 |
FC Αϊντχόφεν
|
- |
Γιόνγκ Άγιαξ
|
|
2024-08-30 |
Φίτεσε
|
- |
FC Αϊντχόφεν
|
|
2024-09-06 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
- |
FC Αϊντχόφεν
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.58 |
4.00 |
4.20 |
| Πιθανότητα |
42% |
30% |
28% |
|
1 @ 1.58 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.19 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
73% |
27% |
|
1X @ 1.19 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.12 |
5.22 |
| Πιθανότητα |
|
82% |
18% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.12 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.44 |
2.55 |
| Πιθανότητα |
|
64% |
36% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.44 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.10 |
1.65 |
| Πιθανότητα |
|
43% |
57% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.65 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.51 |
2.35 |
| Πιθανότητα |
|
62% |
38% |
|
Ναι @ 1.51 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-17 16:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!