Τσάλεντζ Λιγκ - Ελβετία
Δευτέρα, 23.09.2024
18:30
18:30

Νεσατέλ Ξαμάξ

Σταντ Νιόν
3 - 2
(0 - 1, 3 - 1)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Neuchatel |
| Εκτός έδρας: | Nyon |
| Απόσταση: | 85.8 χλμ |
| Στάδιο | |
| Στάδιο: | Stade de la Maladiere |
| Χωρητικότητα: | 12 000 |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 18:30 (19:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.50 | 3.50 | X | 1.26 | 1.88 | |||
| 38% | 31% | 31% | 3.50 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.60 | 1.53 | 2.30 | 2.30 | 1.55 | ||||||
| 91% | 9% | 85% | 15% | 53% | 47% |
Τελευταίες 5 απευθείας αγώνες
| 2024-05-17 | Νεσατέλ Ξαμάξ | 4 - 0 | Σταντ Νιόν |
| 2024-02-16 | Σταντ Νιόν | 0 - 2 | Νεσατέλ Ξαμάξ |
| 2023-10-20 | Νεσατέλ Ξαμάξ | 1 - 1 | Σταντ Νιόν |
| 2023-07-28 | Σταντ Νιόν | 1 - 1 | Νεσατέλ Ξαμάξ |
| 2019-01-25 | Νεσατέλ Ξαμάξ | 3 - 1 | Σταντ Νιόν |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 0 | 5 | 2 | 2 | |
| 60% | 40% | 0% | 100% | 40% | 40% |
Νεσατέλ Ξαμάξ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-09-20 | Σαφχάουζεν | 1 - 2 | Νεσατέλ Ξαμάξ |
| 2024-08-30 | Νεσατέλ Ξαμάξ | 4 - 1 | Βαντούζ |
| 2024-08-23 | Βιλ | 4 - 0 | Νεσατέλ Ξαμάξ |
| 2024-08-17 | Biel-Bienne | 2 - 1 | Νεσατέλ Ξαμάξ |
| 2024-08-09 | Νεσατέλ Ξαμάξ | 2 - 2 | Μπελιντζόνα |
| 2024-08-03 | Ααράου | 1 - 3 | Νεσατέλ Ξαμάξ |
| 2024-07-26 | Etoile Carouge | 3 - 1 | Νεσατέλ Ξαμάξ |
| 2024-07-19 | Νεσατέλ Ξαμάξ | 3 - 2 | Λωζάν Ούκι |
| 2024-07-13 | Νεσατέλ Ξαμάξ | 0 - 3 | Λωζάνη |
| 2024-07-10 | Σιόν | 0 - 3 | Νεσατέλ Ξαμάξ |
| 2024-07-06 | Νεσατέλ Ξαμάξ | 1 - 0 | Delemont |
| 2024-07-02 | Γιούνγκ Μπόις | 4 - 0 | Νεσατέλ Ξαμάξ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 11 | 7 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 92% | 58% |
Σταντ Νιόν τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-09-20 | Σταντ Νιόν | 2 - 4 | Etoile Carouge |
| 2024-09-15 | Σταντ Νιόν | 0 - 0 | Βασιλεία |
| 2024-08-30 | Σταντ Νιόν | 0 - 3 | Λωζάν Ούκι |
| 2024-08-25 | Τούν | 4 - 2 | Σταντ Νιόν |
| 2024-08-10 | Βιλ | 0 - 3 | Σταντ Νιόν |
| 2024-08-02 | Σταντ Νιόν | 0 - 3 | Σαφχάουζεν |
| 2024-07-26 | Σταντ Νιόν | 2 - 1 | Μπελιντζόνα |
| 2024-07-21 | Βαντούζ | 0 - 0 | Σταντ Νιόν |
| 2024-06-29 | Λουγκάνο | 2 - 0 | Σταντ Νιόν |
| 2024-06-25 | Τούν | 3 - 0 | Σταντ Νιόν |
| 2024-05-20 | Σταντ Νιόν | 4 - 3 | Ααράου |
| 2024-05-17 | Νεσατέλ Ξαμάξ | 4 - 0 | Σταντ Νιόν |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 9 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 75% | 33% |
Βαθμολογία Τσάλεντζ Λιγκ
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Τούν | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Etoile Carouge | 7 | +4 | 13 |
| 3 | Νεσατέλ Ξαμάξ | 7 | +1 | 13 |
| 4 | Μπελιντζόνα | 7 | -1 | 11 |
| 5 | Βιλ | 7 | +1 | 8 |
| 6 | Ααράου | 7 | -1 | 8 |
| 7 | Βαντούζ | 7 | -5 | 8 |
| 8 | Σταντ Νιόν | 7 | -6 | 7 |
| 9 | Λωζάν Ούκι | 7 | -1 | 6 |
| 10 | Σαφχάουζεν | 7 | +1 | 5 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Νεσατέλ Ξαμάξ | |
| Σταντ Νιόν | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Νεσατέλ Ξαμάξ | Σταντ Νιόν |
|---|---|---|---|
| 1 | Τούν | 4 - 2 | |
| 2 | Etoile Carouge | ||
| 3 | Νεσατέλ Ξαμάξ | - | |
| 4 | Μπελιντζόνα | 2 - 2 | |
| 5 | Βιλ | 0 - 3 | |
| 6 | Ααράου | ||
| 7 | Βαντούζ | 4 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Σταντ Νιόν | - | |
| 9 | Λωζάν Ούκι | 3 - 2 | |
| 10 | Σαφχάουζεν |
Θέση στο πρωτάθλημα
| Νεσατέλ Ξαμάξ | Σταντ Νιόν | |
| Θέση | 3 | 8 |
| Βαθμοί | 13 | 7 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 1 | 7 |
| Βαθμοί | 7 | 4 |
Φόρμα στο πρωτάθλημα
| Νεσατέλ Ξαμάξ | Σταντ Νιόν | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
4
1 2 |
2
1 4 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
2
1 0 |
1
1 1 |
Γκολ στο πρωτάθλημα
| Νεσατέλ Ξαμάξ | Σταντ Νιόν | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
15
14 |
9
15 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
9
5 |
5
4 |
Συνολικές στατιστικές για το Τσάλεντζ Λιγκ
| Αγώνες (35) | |
| Εντός έδρας νίκες | 34% |
| Ισοπαλίες | 26% |
| Εκτός έδρας νίκες | 40% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 100% |
| Γκολ (116) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 3.31 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.57 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.74 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 77% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 86% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 69% |
| Πάνω 1.5 | 89% |
| Πάνω 2.5 | 71% |
| Πάνω 3.5 | 46% |
Νεσατέλ Ξαμάξ επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-09-27 | Τούν | - | Νεσατέλ Ξαμάξ |
| 2024-10-04 | Νεσατέλ Ξαμάξ | - | Σαφχάουζεν |
| 2024-10-10 | Γκρασχόπερς | - | Νεσατέλ Ξαμάξ |
| 2024-10-18 | Νεσατέλ Ξαμάξ | - | Etoile Carouge |
| 2024-10-26 | Μπελιντζόνα | - | Νεσατέλ Ξαμάξ |
| 2024-11-01 | Νεσατέλ Ξαμάξ | - | Βιλ |
Σταντ Νιόν επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-09-27 | Σταντ Νιόν | - | Ααράου |
| 2024-10-04 | Etoile Carouge | - | Σταντ Νιόν |
| 2024-10-18 | Σταντ Νιόν | - | Βιλ |
| 2024-10-25 | Ααράου | - | Σταντ Νιόν |
| 2024-11-01 | Σταντ Νιόν | - | Τούν |
| 2024-11-08 | Λωζάν Ούκι | - | Σταντ Νιόν |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.80 | 3.50 | 3.50 |
| Πιθανότητα | 38% | 31% | 31% |
| X @ 3.50 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.26 | 1.88 |
| Πιθανότητα | 62% | 38% |
| 1X @ 1.26 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.17 | 4.60 | |
| Πιθανότητα | 91% | 9% | |
| Πάνω 1.5 @ 1.17 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.53 | 2.30 | |
| Πιθανότητα | 85% | 15% | |
| Πάνω 2.5 @ 1.53 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.30 | 1.55 | |
| Πιθανότητα | 53% | 47% | |
| Πάνω 3.5 @ 2.30 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.51 | 2.35 | |
| Πιθανότητα | 66% | 34% | |
| Ναι @ 1.51 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-09-23 16:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!
