ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ - Προκριματικά
Τρίτη, 16.07.2024
18:00
Τσέλιε
(Σλοβενία)
Φλόρα
(Εσθονία)
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
Νικητής Τσέλιε
συνολικό σκορ 7 - 1
Αποτέλεσμα πρώτου γύρου
Φλόρα0 - 5Τσέλιε
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Celje (Σλο) |
| Εκτός έδρας: |
Ταλίν (Εσθ) |
| Απόσταση: |
1 597.2 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Zdezele
(Celje / Σλο)
|
| Χωρητικότητα: |
13 059 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
18:00 (19:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.08 |
9.50 |
26.00 |
1 |
|
|
|
1.01 |
5.50 |
| 48% |
37% |
15% |
1.08 |
|
|
|
95% |
5% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
5.50 |
|
|
|
1.44 |
2.63 |
|
|
|
2.00 |
1.73 |
| 83% |
17% |
|
|
|
65% |
35% |
|
|
|
44% |
56% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2024-07-10 |
Φλόρα
|
0 - 5 |
Τσέλιε
|
Τσέλιε τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-10 |
Φλόρα
|
0 - 5 |
Τσέλιε
|
|
2024-06-19 |
Μπόρακ Μπ. Λούκα
|
2 - 2 |
Τσέλιε
|
|
2024-05-18 |
Ραντόμλιγιε
|
1 - 1 |
Τσέλιε
|
|
2024-05-12 |
Τσέλιε
|
2 - 1 |
Κόπερ
|
|
2024-05-04 |
Μάριμπορ
|
3 - 1 |
Τσέλιε
|
|
2024-04-28 |
Τσέλιε
|
1 - 0 |
Ολ. Λιουμπλιάνα
|
|
2024-04-21 |
Τσέλιε
|
2 - 3 |
Ντομζάλε
|
|
2024-04-13 |
Ρογκάσκα
|
1 - 2 |
Τσέλιε
|
|
2024-04-10 |
Τσέλιε
|
2 - 1 |
Μπράβο
|
|
2024-04-06 |
Μούρα
|
1 - 3 |
Τσέλιε
|
|
2024-03-30 |
Τσέλιε
|
2 - 2 |
Αλουμίνι
|
|
2024-03-17 |
Τσέλιε
|
2 - 1 |
Ραντόμλιγιε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
11 |
10 |
6 |
| 58% |
25% |
17% |
|
92% |
83% |
50% |
Φλόρα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-10 |
Φλόρα
|
0 - 5 |
Τσέλιε
|
|
2024-07-04 |
Λεβάντια
|
1 - 0 |
Φλόρα
|
|
2024-06-29 |
Nomme United
|
1 - 1 |
Φλόρα
|
|
2024-06-19 |
Φλόρα
|
3 - 1 |
Ταμέκα
|
|
2024-06-15 |
Κάλιου
|
0 - 0 |
Φλόρα
|
|
2024-06-01 |
Φλόρα
|
2 - 0 |
Πάιντε
|
|
2024-05-29 |
Ταλίνα Κάλεφ
|
2 - 3 |
Φλόρα
|
|
2024-05-21 |
Φλόρα
|
1 - 0 |
Κουρεσάαρε
|
|
2024-05-18 |
Νάρβα
|
1 - 3 |
Φλόρα
|
|
2024-05-11 |
Φλόρα
|
0 - 1 |
Πάρνου Βάπρους
|
|
2024-05-05 |
Φλόρα
|
1 - 0 |
Λεβάντια
|
|
2024-05-01 |
Ταλίνα Κάλεφ
|
0 - 3 |
Φλόρα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
7 |
5 |
4 |
| 58% |
17% |
25% |
|
58% |
42% |
33% |
Βαθμολογία ΠρβαΛίγκα (Σλοβενία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Τσέλιε |
36 |
24 |
7 |
5 |
75 |
34 |
+41 |
79 |
| 2 |
Μάριμπορ |
36 |
19 |
10 |
7 |
67 |
35 |
+32 |
67 |
| 3 |
Ολ. Λιουμπλιάνα |
36 |
18 |
10 |
8 |
69 |
44 |
+25 |
64 |
| 4 |
Μπράβο |
36 |
12 |
14 |
10 |
42 |
42 |
0 |
50 |
| 5 |
Κόπερ |
36 |
12 |
12 |
12 |
51 |
49 |
+2 |
48 |
| 6 |
Μούρα |
36 |
11 |
10 |
15 |
42 |
55 |
-13 |
43 |
| 7 |
Ντομζάλε |
36 |
13 |
4 |
19 |
52 |
60 |
-8 |
43 |
| 8 |
Ρογκάσκα |
36 |
10 |
6 |
20 |
37 |
64 |
-27 |
36 |
| 9 |
Ραντόμλιγιε |
36 |
7 |
12 |
17 |
33 |
51 |
-18 |
33 |
| 10 |
Αλουμίνι |
36 |
8 |
7 |
21 |
37 |
71 |
-34 |
31 |
Βαθμολογία Μέιστριλιιγκα (Εσθονία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Λεβάντια |
20 |
16 |
3 |
1 |
48 |
8 |
+40 |
51 |
| 2 |
Κάλιου |
19 |
10 |
7 |
2 |
38 |
21 |
+17 |
37 |
| 3 |
Φλόρα |
20 |
10 |
6 |
4 |
34 |
22 |
+12 |
36 |
| 4 |
Πάιντε |
20 |
10 |
2 |
8 |
30 |
22 |
+8 |
32 |
| 5 |
Ταμέκα |
19 |
5 |
6 |
8 |
23 |
24 |
-1 |
21 |
| 6 |
Νάρβα |
19 |
5 |
5 |
9 |
27 |
40 |
-13 |
20 |
| 7 |
Ταλίνα Κάλεφ |
20 |
5 |
5 |
10 |
23 |
38 |
-15 |
20 |
| 8 |
Πάρνου Βάπρους |
19 |
5 |
4 |
10 |
20 |
32 |
-12 |
19 |
| 9 |
Κουρεσάαρε |
19 |
4 |
7 |
8 |
22 |
35 |
-13 |
19 |
| 10 |
Nomme United |
19 |
2 |
5 |
12 |
12 |
35 |
-23 |
11 |
Τσέλιε επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-21 |
Τσέλιε
|
- |
Μπράβο
|
|
2024-07-24 |
Τσέλιε
|
- |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-07-30 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
- |
Τσέλιε
|
|
2024-08-03 |
Μούρα
|
- |
Τσέλιε
|
|
2024-08-08 |
Τσέλιε
|
- |
Σάμροκ Ρόβερς
|
|
2024-08-11 |
Τσέλιε
|
- |
Ραντόμλιγιε
|
Φλόρα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-19 |
Ταμέκα
|
- |
Φλόρα
|
|
2024-07-23 |
Βίρτους
|
- |
Φλόρα
|
|
2024-07-30 |
Φλόρα
|
- |
Βίρτους
|
|
2024-08-03 |
Φλόρα
|
- |
Νάρβα
|
|
2024-08-08 |
Βίκινγκουρ Ρ.
|
- |
Φλόρα
|
|
2024-08-15 |
Φλόρα
|
- |
Βίκινγκουρ Ρ.
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.08 |
9.50 |
26.00 |
| Πιθανότητα |
48% |
37% |
15% |
|
1 @ 1.08 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.01 |
5.50 |
| Πιθανότητα |
95% |
5% |
|
1X @ 1.01 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.13 |
5.50 |
| Πιθανότητα |
|
83% |
17% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.13 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.44 |
2.63 |
| Πιθανότητα |
|
65% |
35% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.44 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.00 |
1.73 |
| Πιθανότητα |
|
44% |
56% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.73 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
3.00 |
1.36 |
| Πιθανότητα |
|
36% |
64% |
|
Όχι @ 1.36 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-16 16:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!