ΠρβαΛίγκα - Σλοβενία
Κυριακή, 11.08.2024
16:30
16:30

Τσέλιε

Ραντόμλιγιε
4 - 2
(2 - 0, 2 - 2)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Celje |
| Εκτός έδρας: | Radomlje |
| Απόσταση: | 50.3 χλμ |
| Στάδιο | |
| Στάδιο: | Zdezele |
| Χωρητικότητα: | 13 059 |
| Διαστάσεις: | 105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 16:30 (17:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.52 | 4.00 | 5.25 | 1 | 1.14 | 2.37 | |||
| 62% | 5% | 31% | 1.52 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 3.80 | 1.70 | 2.00 | 2.70 | 1.40 | ||||||
| 50% | 50% | 41% | 59% | 15% | 85% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
| 2024-05-18 | Ραντόμλιγιε | 1 - 1 | Τσέλιε |
| 2024-03-17 | Τσέλιε | 2 - 1 | Ραντόμλιγιε |
| 2023-12-05 | Ραντόμλιγιε | 0 - 4 | Τσέλιε |
| 2023-09-23 | Τσέλιε | 1 - 0 | Ραντόμλιγιε |
| 2023-04-01 | Τσέλιε | 1 - 1 | Ραντόμλιγιε |
| 2022-12-11 | Ραντόμλιγιε | 0 - 3 | Τσέλιε |
| 2022-10-02 | Τσέλιε | 2 - 1 | Ραντόμλιγιε |
| 2022-07-22 | Ραντόμλιγιε | 1 - 1 | Τσέλιε |
| 2022-05-07 | Ραντόμλιγιε | 2 - 1 | Τσέλιε |
| 2022-03-05 | Τσέλιε | 0 - 0 | Ραντόμλιγιε |
| 2021-11-05 | Ραντόμλιγιε | 3 - 2 | Τσέλιε |
| 2021-10-27 | Ραντόμλιγιε | 0 - 0 | Τσέλιε |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 6 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 50% | 17% |
Τσέλιε τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-08-08 | Τσέλιε | 1 - 0 | Σάμροκ Ρόβερς |
| 2024-08-03 | Μούρα | 1 - 0 | Τσέλιε |
| 2024-07-30 | Σ. Μπρατισλάβας | 5 - 0 | Τσέλιε |
| 2024-07-24 | Τσέλιε | 1 - 1 | Σ. Μπρατισλάβας |
| 2024-07-21 | Τσέλιε | 2 - 1 | Μπράβο |
| 2024-07-16 | Τσέλιε | 2 - 1 | Φλόρα |
| 2024-07-10 | Φλόρα | 0 - 5 | Τσέλιε |
| 2024-06-19 | Μπόρακ Μπ. Λούκα | 2 - 2 | Τσέλιε |
| 2024-05-18 | Ραντόμλιγιε | 1 - 1 | Τσέλιε |
| 2024-05-12 | Τσέλιε | 2 - 1 | Κόπερ |
| 2024-05-04 | Μάριμπορ | 3 - 1 | Τσέλιε |
| 2024-04-28 | Τσέλιε | 1 - 0 | Ολ. Λιουμπλιάνα |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 7 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 58% | 33% |
Ραντόμλιγιε τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-08-02 | Ραντόμλιγιε | 1 - 0 | Ντομζάλε |
| 2024-07-26 | Nafta Lendava | 2 - 1 | Ραντόμλιγιε |
| 2024-07-20 | Ραντόμλιγιε | 0 - 1 | Κόπερ |
| 2024-07-05 | Βόλφσμπεργκερ | 3 - 2 | Ραντόμλιγιε |
| 2024-07-03 | Ραντόμλιγιε | 1 - 0 | Χάιντουκ Σπλιτ |
| 2024-05-18 | Ραντόμλιγιε | 1 - 1 | Τσέλιε |
| 2024-05-11 | Ντομζάλε | 1 - 1 | Ραντόμλιγιε |
| 2024-05-05 | Ραντόμλιγιε | 1 - 0 | Ρογκάσκα |
| 2024-04-27 | Μπράβο | 1 - 1 | Ραντόμλιγιε |
| 2024-04-20 | Ραντόμλιγιε | 1 - 2 | Μούρα |
| 2024-04-15 | Αλουμίνι | 1 - 1 | Ραντόμλιγιε |
| 2024-04-10 | Ολ. Λιουμπλιάνα | 2 - 2 | Ραντόμλιγιε |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 4 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 33% | 17% |
Βαθμολογία ΠρβαΛίγκα
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ολ. Λιουμπλιάνα | 3 | +5 | 9 |
| 2 | Μούρα | 3 | +3 | 9 |
| 3 | Κόπερ | 3 | +2 | 6 |
| 4 | Μπράβο | 3 | +3 | 4 |
| 5 | Μάριμπορ | 2 | +3 | 4 |
| 6 | Τσέλιε | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Ραντόμλιγιε | 3 | -1 | 3 |
| 8 | Primorje | 4 | -5 | 3 |
| 9 | Nafta Lendava | 4 | -5 | 3 |
| 10 | Ντομζάλε | 3 | -5 | 0 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Τσέλιε | |
| Ραντόμλιγιε | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Τσέλιε | Ραντόμλιγιε |
|---|---|---|---|
| 1 | Ολ. Λιουμπλιάνα | ||
| 2 | Μούρα | ||
| 3 | Κόπερ | ||
| 4 | Μπράβο | 2 - 1 | |
| 5 | Μάριμπορ | ||
| 6 | Τσέλιε | - | |
| 7 | Ραντόμλιγιε | - | |
| 8 | Primorje | ||
| 9 | Nafta Lendava | 2 - 1 | |
| 10 | Ντομζάλε |
Θέση στο πρωτάθλημα
| Τσέλιε | Ραντόμλιγιε | |
| Θέση | 6 | 7 |
| Βαθμοί | 3 | 3 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 5 | 6 |
| Βαθμοί | 3 | 0 |
Φόρμα στο πρωτάθλημα
| Τσέλιε | Ραντόμλιγιε | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
1
0 1 |
1
0 2 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
1
0 0 |
0
0 1 |
Γκολ στο πρωτάθλημα
| Τσέλιε | Ραντόμλιγιε | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
2
2 |
2
3 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
2
1 |
1
2 |
Συνολικές στατιστικές για το ΠρβαΛίγκα
| Αγώνες (15) | |
| Εντός έδρας νίκες | 60% |
| Ισοπαλίες | 7% |
| Εκτός έδρας νίκες | 33% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 100% |
| Γκολ (34) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.27 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.40 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 0.87 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 73% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 60% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 33% |
| Πάνω 1.5 | 67% |
| Πάνω 2.5 | 40% |
| Πάνω 3.5 | 13% |
Τσέλιε επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-08-15 | Σάμροκ Ρόβερς | - | Τσέλιε |
| 2024-08-18 | Ολ. Λιουμπλιάνα | - | Τσέλιε |
| 2024-08-22 | Πιούνικ | - | Τσέλιε |
| 2024-08-25 | Τσέλιε | - | Primorje |
| 2024-08-29 | Τσέλιε | - | Πιούνικ |
| 2024-09-01 | Κόπερ | - | Τσέλιε |
Ραντόμλιγιε επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-08-18 | Ραντόμλιγιε | - | Μάριμπορ |
| 2024-08-24 | Μούρα | - | Ραντόμλιγιε |
| 2024-08-31 | Ραντόμλιγιε | - | Μπράβο |
| 2024-09-14 | Ραντόμλιγιε | - | Ολ. Λιουμπλιάνα |
| 2024-09-29 | Κόπερ | - | Ραντόμλιγιε |
| 2024-10-04 | Ραντόμλιγιε | - | Nafta Lendava |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.52 | 4.00 | 5.25 |
| Πιθανότητα | 62% | 5% | 31% |
| 1 @ 1.52 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.14 | 2.37 |
| Πιθανότητα | 67% | 33% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.23 | 3.80 | |
| Πιθανότητα | 50% | 50% | |
| Πάνω 1.5 @ 1.23 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.70 | 2.00 | |
| Πιθανότητα | 41% | 59% | |
| Κάτω 2.5 @ 2.00 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.70 | 1.40 | |
| Πιθανότητα | 15% | 85% | |
| Κάτω 3.5 @ 1.40 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.80 | 1.88 | |
| Πιθανότητα | 38% | 62% | |
| Όχι @ 1.88 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-11 12:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!
