Λιγκ Καπ Αγγλίας
Τετάρτη, 28.08.2024
20:00
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0, 3 - 4)
Νικητής Νιουκάστλ
αποτέλεσμα 3 - 4 μετά από παράταση
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Νότιγχαμ |
| Εκτός έδρας: |
Νιούκαστλ |
| Απόσταση: |
226.6 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
City Ground
|
| Χωρητικότητα: |
30 576 |
| Διαστάσεις: |
105 x 71 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Προπονητής |
| Εντός έδρας: |
Vitor Pereira (Πορ) |
| Εκτός έδρας: |
Έντι Χάι (Αγγ) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
20:00 (20:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.60 |
3.70 |
1.95 |
12 |
|
|
|
1.80 |
1.29 |
| 32% |
31% |
37% |
1.29 |
|
|
|
41% |
59% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.57 |
2.35 |
|
|
|
2.38 |
1.53 |
| 79% |
21% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
37% |
63% |
Τελευταίες 11 απευθείας αγώνες
|
2024-02-10 |
Νότινγκχαμ
|
2 - 3 |
Νιουκάστλ
|
|
2023-12-26 |
Νιουκάστλ
|
1 - 3 |
Νότινγκχαμ
|
|
2023-03-17 |
Νότινγκχαμ
|
1 - 2 |
Νιουκάστλ
|
|
2022-08-06 |
Νιουκάστλ
|
2 - 0 |
Νότινγκχαμ
|
|
2018-08-29 |
Νότινγκχαμ
|
3 - 1 |
Νιουκάστλ
|
|
2017-08-23 |
Νιουκάστλ
|
2 - 2 |
Νότινγκχαμ
|
|
2016-12-30 |
Νιουκάστλ
|
3 - 1 |
Νότινγκχαμ
|
|
2016-12-02 |
Νότινγκχαμ
|
2 - 1 |
Νιουκάστλ
|
|
2011-09-20 |
Νότινγκχαμ
|
2 - 2 |
Νιουκάστλ
|
|
2010-03-29 |
Νιουκάστλ
|
2 - 0 |
Νότινγκχαμ
|
|
2009-10-17 |
Νότινγκχαμ
|
1 - 0 |
Νιουκάστλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
5 |
|
10 |
8 |
6 |
| 36% |
18% |
45% |
|
91% |
73% |
55% |
Νότινγκχαμ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-24 |
Σαουθάμπτον
|
0 - 1 |
Νότινγκχαμ
|
|
2024-08-17 |
Νότινγκχαμ
|
1 - 1 |
Μπόρνμουθ
|
|
2024-08-08 |
Ολυμπιακός
|
3 - 4 |
Νότινγκχαμ
|
|
2024-08-02 |
Νότινγκχαμ
|
0 - 0 |
Βιγιαρεάλ
|
|
2024-07-26 |
Νότινγκχαμ
|
0 - 1 |
Έλτσε
|
|
2024-07-23 |
Νότινγκχαμ
|
2 - 1 |
Μίλγουολ
|
|
2024-07-19 |
Νότινγκχαμ
|
1 - 1 |
Σάντερλαντ
|
|
2024-07-13 |
Τσέστερφιλντ
|
0 - 3 |
Νότινγκχαμ
|
|
2024-05-19 |
Μπέρνλι
|
1 - 2 |
Νότινγκχαμ
|
|
2024-05-11 |
Νότινγκχαμ
|
2 - 3 |
Τσέλσι
|
|
2024-05-04 |
Σέφιλντ Γιουν.
|
1 - 3 |
Νότινγκχαμ
|
|
2024-04-28 |
Νότινγκχαμ
|
0 - 2 |
Μάντσεστερ Σίτι
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
6 |
3 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
50% |
25% |
Νιουκάστλ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-25 |
Μπόρνμουθ
|
1 - 1 |
Νιουκάστλ
|
|
2024-08-17 |
Νιουκάστλ
|
1 - 0 |
Σαουθάμπτον
|
|
2024-08-10 |
Νιουκάστλ
|
1 - 0 |
Μπρεστ
|
|
2024-08-09 |
Νιουκάστλ
|
4 - 0 |
Χιρόνα
|
|
2024-08-03 |
Γιοκοχάμα Μάρινος
|
2 - 0 |
Νιουκάστλ
|
|
2024-07-31 |
Ουράβα
|
1 - 4 |
Νιουκάστλ
|
|
2024-07-27 |
Χαλ
|
0 - 2 |
Νιουκάστλ
|
|
2024-05-22 |
Νιουκάστλ
|
1 - 1 |
Τότεναμ
|
|
2024-05-19 |
Μπρέντφορντ
|
2 - 4 |
Νιουκάστλ
|
|
2024-05-15 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
3 - 2 |
Νιουκάστλ
|
|
2024-05-11 |
Νιουκάστλ
|
1 - 1 |
Μπράιτον
|
|
2024-05-04 |
Μπέρνλι
|
1 - 4 |
Νιουκάστλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
10 |
5 |
5 |
| 58% |
25% |
17% |
|
83% |
42% |
42% |
Βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Μάντσεστερ Σίτι |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
6 |
| 2 |
Μπράιτον |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
6 |
| 3 |
Άρσεναλ |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
6 |
| 3 |
Λίβερπουλ |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
6 |
| 5 |
Τότεναμ |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
4 |
| 6 |
Νότινγκχαμ |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 6 |
Νιουκάστλ |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 8 |
Τσέλσι |
2 |
1 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
3 |
| 9 |
Γουέστ Χαμ |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 10 |
Μάντσεστερ Γιουν. |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 10 |
Φούλαμ |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 12 |
Άστον Βίλα |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 12 |
Μπρέντφορντ |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 14 |
Μπόρνμουθ |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
2 |
0 |
2 |
| 15 |
Λέστερ |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 16 |
Σαουθάμπτον |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 17 |
Κρίσταλ Πάλας |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 18 |
Ίπσουιτς |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
| 19 |
Γούλβς |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
8 |
-6 |
0 |
| 20 |
Έβερτον |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
7 |
-7 |
0 |
Νότινγκχαμ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-31 |
Νότινγκχαμ
|
- |
Γούλβς
|
|
2024-09-14 |
Λίβερπουλ
|
- |
Νότινγκχαμ
|
|
2024-09-22 |
Μπράιτον
|
- |
Νότινγκχαμ
|
|
2024-09-28 |
Νότινγκχαμ
|
- |
Φούλαμ
|
|
2024-10-06 |
Τσέλσι
|
- |
Νότινγκχαμ
|
|
2024-10-21 |
Νότινγκχαμ
|
- |
Κρίσταλ Πάλας
|
Νιουκάστλ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-01 |
Νιουκάστλ
|
- |
Τότεναμ
|
|
2024-09-15 |
Γούλβς
|
- |
Νιουκάστλ
|
|
2024-09-21 |
Φούλαμ
|
- |
Νιουκάστλ
|
|
2024-09-24 |
Γουίμπλετον
|
- |
Νιουκάστλ
|
|
2024-09-28 |
Νιουκάστλ
|
- |
Μάντσεστερ Σίτι
|
|
2024-10-01 |
Νιουκάστλ
|
- |
Γουίμπλετον
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.60 |
3.70 |
1.95 |
| Πιθανότητα |
32% |
31% |
37% |
|
12 @ 1.29 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.80 |
1.29 |
| Πιθανότητα |
41% |
59% |
|
X2 @ 1.29 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.17 |
5.00 |
| Πιθανότητα |
|
79% |
21% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.57 |
2.35 |
| Πιθανότητα |
|
59% |
41% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.57 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.38 |
1.53 |
| Πιθανότητα |
|
37% |
63% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.53 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.53 |
2.38 |
| Πιθανότητα |
|
61% |
39% |
|
Ναι @ 1.53 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-28 16:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!