Φιλικά Συλλόγων
Παρασκευή, 26.07.2024
16:00
Νυρεμβέργη
(Γερμανία)
Γιουβέντους
(Ιταλία)
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Νυρεμβέργη (Γερ) |
| Εκτός έδρας: |
Τουρίνο (Ιτα) |
| Απόσταση: |
550.4 χλμ |
| Προπονητής |
| Εκτός έδρας: |
Luciano Spalletti (Ιτα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.25 |
4.40 |
1.43 |
2 |
|
|
|
2.55 |
1.11 |
| 25% |
32% |
43% |
1.43 |
|
|
|
20% |
80% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.60 |
|
|
|
1.53 |
2.30 |
|
|
|
2.30 |
1.53 |
| 79% |
21% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
37% |
63% |
Απευθείας αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Νυρεμβέργη τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-20 |
Μπλάκμπερν
|
1 - 2 |
Νυρεμβέργη
|
|
2024-07-13 |
Μόναχο 1860
|
1 - 1 |
Νυρεμβέργη
|
|
2024-05-19 |
Αμβούργο
|
4 - 1 |
Νυρεμβέργη
|
|
2024-05-11 |
Νυρεμβέργη
|
3 - 0 |
Έλβερσμπεργκ
|
|
2024-05-03 |
Φορτ. Ντίσελντορφ
|
3 - 1 |
Νυρεμβέργη
|
|
2024-04-28 |
Νυρεμβέργη
|
0 - 1 |
Καρλσρούη
|
|
2024-04-19 |
Νυρεμβέργη
|
0 - 2 |
Πάντερμπορν
|
|
2024-04-13 |
Σάλκε
|
2 - 0 |
Νυρεμβέργη
|
|
2024-04-06 |
Νυρεμβέργη
|
0 - 4 |
Χόσταϊν Κιλ
|
|
2024-03-30 |
Χέρτα Βερολίνου
|
3 - 3 |
Νυρεμβέργη
|
|
2024-03-21 |
Νυρεμβέργη
|
0 - 2 |
Ινγκολστάντ
|
|
2024-03-16 |
Νυρεμβέργη
|
0 - 2 |
Σαν Πάουλι
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
11 |
6 |
4 |
| 17% |
17% |
67% |
|
92% |
50% |
33% |
Γιουβέντους τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-05-25 |
Γιουβέντους
|
2 - 0 |
Μόντσα
|
|
2024-05-20 |
Μπολόνια
|
3 - 3 |
Γιουβέντους
|
|
2024-05-15 |
Αταλάντα
|
0 - 1 |
Γιουβέντους
|
|
2024-05-12 |
Γιουβέντους
|
1 - 1 |
Σαλερνιτάνα
|
|
2024-05-05 |
Ρόμα
|
1 - 1 |
Γιουβέντους
|
|
2024-04-27 |
Γιουβέντους
|
0 - 0 |
Μίλαν
|
|
2024-04-23 |
Λάτσιο
|
2 - 1 |
Γιουβέντους
|
|
2024-04-19 |
Κάλιαρι
|
2 - 2 |
Γιουβέντους
|
|
2024-04-13 |
Τορίνο
|
0 - 0 |
Γιουβέντους
|
|
2024-04-07 |
Γιουβέντους
|
1 - 0 |
Φιορεντίνα
|
|
2024-04-02 |
Γιουβέντους
|
2 - 0 |
Λάτσιο
|
|
2024-03-30 |
Λάτσιο
|
1 - 0 |
Γιουβέντους
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
7 |
3 |
2 |
| 33% |
50% |
17% |
|
58% |
25% |
17% |
Νυρεμβέργη επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Καρλσρούη
|
- |
Νυρεμβέργη
|
|
2024-08-10 |
Νυρεμβέργη
|
- |
Σάλκε
|
|
2024-08-18 |
Σααρμπρίκεν
|
- |
Νυρεμβέργη
|
|
2024-08-25 |
Ντάρμσταντ
|
- |
Νυρεμβέργη
|
|
2024-08-31 |
Νυρεμβέργη
|
- |
Μαγδεβούργο
|
|
2024-09-05 |
Νυρεμβέργη
|
- |
Άουε
|
Γιουβέντους επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Γιουβέντους
|
- |
Μπρεστ
|
|
2024-08-06 |
Γιουβέντους
|
- |
Juve Next Gen
|
|
2024-08-11 |
Γιουβέντους
|
- |
Ατλ. Μαδρίτης
|
|
2024-08-19 |
Γιουβέντους
|
- |
Κόμο
|
|
2024-08-26 |
Βερόνα
|
- |
Γιουβέντους
|
|
2024-09-01 |
Γιουβέντους
|
- |
Ρόμα
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
5.25 |
4.40 |
1.43 |
| Πιθανότητα |
25% |
32% |
43% |
|
2 @ 1.43 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.55 |
1.11 |
| Πιθανότητα |
20% |
80% |
|
X2 @ 1.11 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.17 |
4.60 |
| Πιθανότητα |
|
79% |
21% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.53 |
2.30 |
| Πιθανότητα |
|
58% |
42% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.53 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.30 |
1.53 |
| Πιθανότητα |
|
37% |
63% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.53 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.70 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
|
53% |
47% |
|
Ναι @ 1.70 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-26 12:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!