Φιλικά Συλλόγων
Σάββατο, 27.07.2024
18:00
Ολιβεϊρένσε
(Πορτογαλία)
Πόρτο Β
(Πορτογαλία)
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Oliveira de Azemeis |
| Εκτός έδρας: |
Πόρτο |
| Απόσταση: |
36.1 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.10 |
3.50 |
1.98 |
12 |
|
|
|
1.73 |
1.32 |
| 33% |
30% |
37% |
1.27 |
|
|
|
42% |
58% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.21 |
4.00 |
|
|
|
1.66 |
2.05 |
|
|
|
2.60 |
1.43 |
| 77% |
23% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
34% |
66% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-04-14 |
Πόρτο Β
|
0 - 1 |
Ολιβεϊρένσε
|
|
2023-12-02 |
Ολιβεϊρένσε
|
1 - 3 |
Πόρτο Β
|
|
2023-02-12 |
Ολιβεϊρένσε
|
2 - 1 |
Πόρτο Β
|
|
2022-08-21 |
Πόρτο Β
|
2 - 0 |
Ολιβεϊρένσε
|
|
2021-02-14 |
Πόρτο Β
|
1 - 2 |
Ολιβεϊρένσε
|
|
2020-09-23 |
Ολιβεϊρένσε
|
2 - 2 |
Πόρτο Β
|
|
2020-03-01 |
Πόρτο Β
|
1 - 2 |
Ολιβεϊρένσε
|
|
2019-09-21 |
Ολιβεϊρένσε
|
0 - 0 |
Πόρτο Β
|
|
2019-02-17 |
Πόρτο Β
|
1 - 1 |
Ολιβεϊρένσε
|
|
2018-09-22 |
Ολιβεϊρένσε
|
1 - 1 |
Πόρτο Β
|
|
2018-02-18 |
Πόρτο Β
|
1 - 2 |
Ολιβεϊρένσε
|
|
2017-09-09 |
Ολιβεϊρένσε
|
1 - 2 |
Πόρτο Β
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
7 |
2 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
58% |
17% |
Ολιβεϊρένσε τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-20 |
Ολιβεϊρένσε
|
2 - 2 |
Ακαδέμικα
|
|
2024-07-17 |
AVS Futebol SAD
|
3 - 0 |
Ολιβεϊρένσε
|
|
2024-07-10 |
Πάσος Φερέιρα
|
1 - 0 |
Ολιβεϊρένσε
|
|
2024-05-19 |
Ολιβεϊρένσε
|
1 - 3 |
Λεϊσόες
|
|
2024-05-12 |
Μαρίτιμο
|
2 - 1 |
Ολιβεϊρένσε
|
|
2024-05-04 |
Ολιβεϊρένσε
|
2 - 1 |
Τοντέλα
|
|
2024-04-27 |
Μάφρα
|
3 - 3 |
Ολιβεϊρένσε
|
|
2024-04-21 |
Ολιβεϊρένσε
|
1 - 2 |
Ος Μπελενένσες
|
|
2024-04-14 |
Πόρτο Β
|
0 - 1 |
Ολιβεϊρένσε
|
|
2024-04-07 |
Ολιβεϊρένσε
|
3 - 1 |
Μπενφίκα Β
|
|
2024-03-29 |
Πάσος Φερέιρα
|
2 - 0 |
Ολιβεϊρένσε
|
|
2024-03-16 |
Ολιβεϊρένσε
|
1 - 1 |
AVS Futebol SAD
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
10 |
8 |
4 |
| 25% |
25% |
50% |
|
83% |
67% |
33% |
Πόρτο Β τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-24 |
Πόρτο Β
|
2 - 1 |
AVS Futebol SAD
|
|
2024-05-17 |
Μπενφίκα Β
|
5 - 2 |
Πόρτο Β
|
|
2024-05-12 |
Πόρτο Β
|
1 - 3 |
Πάσος Φερέιρα
|
|
2024-05-05 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
4 - 0 |
Πόρτο Β
|
|
2024-04-28 |
Πόρτο Β
|
2 - 2 |
Σάντα Κλάρα
|
|
2024-04-24 |
AVS Futebol SAD
|
0 - 2 |
Πόρτο Β
|
|
2024-04-14 |
Πόρτο Β
|
0 - 1 |
Ολιβεϊρένσε
|
|
2024-04-08 |
Ακαντόμικο Βισέου
|
0 - 2 |
Πόρτο Β
|
|
2024-03-30 |
Πόρτο Β
|
3 - 1 |
Πεναφιέλ
|
|
2024-03-17 |
Φεϊρένσε
|
1 - 1 |
Πόρτο Β
|
|
2024-03-09 |
Πόρτο Β
|
2 - 1 |
Βιλαβερντένσε
|
|
2024-03-03 |
Τορεένσε
|
0 - 1 |
Πόρτο Β
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
10 |
7 |
5 |
| 50% |
17% |
33% |
|
83% |
58% |
42% |
Ολιβεϊρένσε επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-11 |
Πεναφιέλ
|
- |
Ολιβεϊρένσε
|
|
2024-08-17 |
Ολιβεϊρένσε
|
- |
Μάφρα
|
|
2024-08-24 |
Τορεένσε
|
- |
Ολιβεϊρένσε
|
|
2024-08-31 |
Ολιβεϊρένσε
|
- |
Λεϊσόες
|
|
2024-09-15 |
Μπενφίκα Β
|
- |
Ολιβεϊρένσε
|
|
2024-09-29 |
Ολιβεϊρένσε
|
- |
Φεϊρένσε
|
Πόρτο Β επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
- |
Πόρτο Β
|
|
2024-08-11 |
Πόρτο Β
|
- |
Alverca
|
|
2024-08-19 |
Τοντέλα
|
- |
Πόρτο Β
|
|
2024-08-25 |
Ακαντόμικο Βισέου
|
- |
Πόρτο Β
|
|
2024-09-01 |
Πόρτο Β
|
- |
Λεϊρία
|
|
2024-09-15 |
Πεναφιέλ
|
- |
Πόρτο Β
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.10 |
3.50 |
1.98 |
| Πιθανότητα |
33% |
30% |
37% |
|
12 @ 1.27 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.73 |
1.32 |
| Πιθανότητα |
42% |
58% |
|
X2 @ 1.32 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.21 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
77% |
23% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.21 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.66 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.66 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.60 |
1.43 |
| Πιθανότητα |
|
34% |
66% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.43 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.60 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
|
57% |
43% |
|
Ναι @ 1.60 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-27 16:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!