Φιλικά Συλλόγων
Τετάρτη, 10.07.2013
18:00
Οστάνδη
(Βέλγιο)
FC Molenbeek Brussels
(Βέλγιο)
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Οστένδη |
| Εκτός έδρας: |
Βρυξέλλες |
| Απόσταση: |
108.7 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Versluys Arena
(Οστένδη / Βέλ)
|
| Χωρητικότητα: |
10 709 (4 021) |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
18:00 (19:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.49 |
4.08 |
5.07 |
|
|
|
|
1.14 |
2.42 |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.12 |
5.25 |
|
|
|
1.53 |
2.38 |
|
|
|
2.25 |
1.56 |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2013-03-08 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 2 |
Οστάνδη
|
|
2012-10-28 |
Οστάνδη
|
2 - 1 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2011-12-18 |
Οστάνδη
|
0 - 0 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2011-08-17 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 1 |
Οστάνδη
|
|
2011-01-08 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 0 |
Οστάνδη
|
|
2010-08-28 |
Οστάνδη
|
0 - 3 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2009-08-19 |
Οστάνδη
|
2 - 0 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2009-03-21 |
Οστάνδη
|
1 - 1 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2008-11-01 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 2 |
Οστάνδη
|
|
2005-04-23 |
Οστάνδη
|
1 - 0 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2004-11-10 |
FC Molenbeek Brussels
|
2 - 2 |
Οστάνδη
|
|
2004-02-28 |
Οστάνδη
|
2 - 2 |
FC Molenbeek Brussels
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
9 |
6 |
2 |
| 42% |
42% |
17% |
|
75% |
50% |
17% |
Οστάνδη τελευταίοι 12 αγώνες
|
2013-07-07 |
Οστάνδη
|
3 - 0 |
Aalst
|
|
2013-04-28 |
Βέστερλο
|
0 - 0 |
Οστάνδη
|
|
2013-04-21 |
Οστάνδη
|
4 - 2 |
Ρόζελαρ
|
|
2013-04-14 |
Αντβέρπ
|
0 - 2 |
Οστάνδη
|
|
2013-04-07 |
Οστάνδη
|
1 - 0 |
Έπεν
|
|
2013-03-30 |
Τούμπιζε
|
0 - 1 |
Οστάνδη
|
|
2013-03-24 |
Aalst
|
0 - 2 |
Οστάνδη
|
|
2013-03-21 |
Οστάνδη
|
5 - 0 |
White Star Bruxelles
|
|
2013-03-17 |
Οστάνδη
|
2 - 0 |
Borinage
|
|
2013-03-08 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 2 |
Οστάνδη
|
|
2013-03-03 |
Οστάνδη
|
4 - 1 |
Vise
|
|
2013-02-22 |
Μουσκρόν
|
2 - 0 |
Οστάνδη
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
1 |
1 |
|
9 |
5 |
3 |
| 83% |
8% |
8% |
|
75% |
42% |
25% |
FC Molenbeek Brussels τελευταίοι 12 αγώνες
|
2013-04-28 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 1 |
Heist
|
|
2013-04-21 |
Λόμελ
|
1 - 0 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2013-04-13 |
FC Molenbeek Brussels
|
3 - 1 |
Dessel Sport
|
|
2013-04-07 |
Aalst
|
2 - 1 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2013-04-03 |
FC Molenbeek Brussels
|
0 - 1 |
Τούμπιζε
|
|
2013-03-31 |
FC Molenbeek Brussels
|
5 - 0 |
White Star Bruxelles
|
|
2013-03-27 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 0 |
Saint Niklaas
|
|
2013-03-20 |
Borinage
|
2 - 0 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2013-03-16 |
Oudenaarde
|
1 - 3 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2013-03-08 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 2 |
Οστάνδη
|
|
2013-03-02 |
Σεντ Τρούιντεν
|
1 - 0 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2013-02-23 |
FC Molenbeek Brussels
|
0 - 2 |
Βέστερλο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
8 |
5 |
3 |
| 33% |
8% |
58% |
|
67% |
42% |
25% |
Οστάνδη επόμενοι 6 αγώνες
|
2013-07-27 |
Γκενκ
|
- |
Οστάνδη
|
|
2013-08-04 |
Οστάνδη
|
- |
Μπριζ
|
|
2013-08-10 |
Οστάνδη
|
- |
Λέουβεν
|
|
2013-08-17 |
Σερκλ Μπριζ
|
- |
Οστάνδη
|
|
2013-08-25 |
Οστάνδη
|
- |
Ζoύλτε Βάρεγκεμ
|
|
2013-08-31 |
Lokeren
|
- |
Οστάνδη
|
FC Molenbeek Brussels επόμενοι 6 αγώνες
|
2013-07-25 |
Ντέντερ
|
- |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2013-08-02 |
FC Molenbeek Brussels
|
- |
Λόμελ
|
|
2013-08-10 |
Vise
|
- |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2013-08-31 |
FC Molenbeek Brussels
|
- |
Βιρτόν
|
|
2013-09-04 |
Hoogstraten
|
- |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2013-09-07 |
Σεντ Τρούιντεν
|
- |
FC Molenbeek Brussels
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.49 |
4.08 |
5.07 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.14 |
2.42 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.12 |
5.25 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.53 |
2.38 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.25 |
1.56 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2013-07-10 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!