Σέριε Α - Εκουαδόρ
Σάββατο, 03.08.2024
01:00
4 - 0
(0 - 0, 4 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Μαχαλά |
| Εκτός έδρας: |
Quito |
| Απόσταση: |
372.7 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
01:00 (19:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.38 |
3.20 |
2.90 |
12 |
|
|
|
1.40 |
1.53 |
| 36% |
32% |
32% |
1.36 |
|
|
|
56% |
44% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.75 |
|
|
|
2.30 |
1.60 |
|
|
|
4.33 |
1.20 |
| 22% |
78% |
|
|
|
15% |
85% |
|
|
|
15% |
85% |
Τελευταίες 9 απευθείας αγώνες
|
2024-03-02 |
Αούκας
|
2 - 0 |
Ορένσε
|
|
2023-12-03 |
Ορένσε
|
1 - 2 |
Αούκας
|
|
2023-06-24 |
Αούκας
|
2 - 0 |
Ορένσε
|
|
2022-07-09 |
Αούκας
|
2 - 0 |
Ορένσε
|
|
2022-02-20 |
Ορένσε
|
1 - 1 |
Αούκας
|
|
2021-08-08 |
Αούκας
|
0 - 0 |
Ορένσε
|
|
2021-03-06 |
Ορένσε
|
2 - 2 |
Αούκας
|
|
2020-11-29 |
Αούκας
|
4 - 1 |
Ορένσε
|
|
2020-09-19 |
Ορένσε
|
2 - 2 |
Αούκας
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
4 |
5 |
|
8 |
4 |
3 |
| 0% |
44% |
56% |
|
89% |
44% |
33% |
Ορένσε τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-06-03 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
1 - 0 |
Ορένσε
|
|
2024-05-27 |
Ορένσε
|
1 - 0 |
Κουμπάγια
|
|
2024-05-21 |
Τέχνικο Ουνιβ.
|
1 - 0 |
Ορένσε
|
|
2024-05-12 |
Ντέλφιν
|
0 - 1 |
Ορένσε
|
|
2024-05-04 |
Ορένσε
|
0 - 1 |
Ελ Νασιονάλ
|
|
2024-04-27 |
Λιμπερτάδ Λόχα
|
1 - 1 |
Ορένσε
|
|
2024-04-19 |
Ορένσε
|
1 - 0 |
Λ. Ντεπ. Ουν. Κίτο
|
|
2024-04-13 |
Μάκαρα
|
0 - 0 |
Ορένσε
|
|
2024-04-06 |
Ορένσε
|
2 - 2 |
Μουσούκ Ρούνα
|
|
2024-03-31 |
Ουνεβ. Κατόλικα
|
5 - 1 |
Ορένσε
|
|
2024-03-26 |
Ορένσε
|
1 - 1 |
Έμελεκ
|
|
2024-03-20 |
Ορένσε
|
1 - 2 |
Imbabura SC
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
5 |
3 |
2 |
| 25% |
33% |
42% |
|
42% |
25% |
17% |
Αούκας τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-06-01 |
Αούκας
|
2 - 2 |
Imbabura SC
|
|
2024-05-26 |
Ντέλφιν
|
2 - 0 |
Αούκας
|
|
2024-05-19 |
Αούκας
|
2 - 2 |
Ουνεβ. Κατόλικα
|
|
2024-05-13 |
Μπαρτσελόνα Γ.
|
1 - 1 |
Αούκας
|
|
2024-05-05 |
Αούκας
|
2 - 0 |
Λιμπερτάδ Λόχα
|
|
2024-04-28 |
Μάκαρα
|
0 - 2 |
Αούκας
|
|
2024-04-19 |
Αούκας
|
3 - 1 |
Έμελεκ
|
|
2024-04-13 |
Ντεπ. Κουένσα
|
3 - 3 |
Αούκας
|
|
2024-04-06 |
Αούκας
|
3 - 0 |
Κουμπάγια
|
|
2024-03-30 |
Μουσούκ Ρούνα
|
0 - 2 |
Αούκας
|
|
2024-03-24 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
1 - 1 |
Αούκας
|
|
2024-03-21 |
Αούκας
|
3 - 4 |
Ελ Νασιονάλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
12 |
6 |
5 |
| 42% |
42% |
17% |
|
100% |
50% |
42% |
Ορένσε επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-10 |
Ντεπ. Κουένσα
|
- |
Ορένσε
|
|
2024-08-18 |
Ορένσε
|
- |
Μπαρτσελόνα Γ.
|
|
2024-08-27 |
Imbabura SC
|
- |
Ορένσε
|
|
2024-09-02 |
Έμελεκ
|
- |
Ορένσε
|
|
2024-09-14 |
Ορένσε
|
- |
Ουνεβ. Κατόλικα
|
|
2024-09-22 |
Μουσούκ Ρούνα
|
- |
Ορένσε
|
Αούκας επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-13 |
Τέχνικο Ουνιβ.
|
- |
Αούκας
|
|
2024-08-17 |
Αούκας
|
- |
Λ. Ντεπ. Ουν. Κίτο
|
|
2024-08-24 |
Ελ Νασιονάλ
|
- |
Αούκας
|
|
2024-09-01 |
Αούκας
|
- |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
|
2024-09-05 |
Αούκας
|
- |
Λιμπερτάδ Λόχα
|
|
2024-09-15 |
Αούκας
|
- |
Μουσούκ Ρούνα
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.38 |
3.20 |
2.90 |
| Πιθανότητα |
36% |
32% |
32% |
|
12 @ 1.36 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.40 |
1.53 |
| Πιθανότητα |
56% |
44% |
|
1X @ 1.40 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.40 |
2.75 |
| Πιθανότητα |
|
22% |
78% |
|
Κάτω 1.5 @ 2.75 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.30 |
1.60 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.60 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
4.33 |
1.20 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.20 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.00 |
1.73 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Όχι @ 1.73 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-03 00:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!