Φιλικά Συλλόγων
Παρασκευή, 02.08.2024
17:00
Ορλεάν
(Γαλλία)
Λε Μαν
(Γαλλία)
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Ορλεάνη |
| Εκτός έδρας: |
Le Mans |
| Απόσταση: |
127.4 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.30 |
3.25 |
2.60 |
12 |
|
|
|
1.43 |
1.53 |
| 35% |
32% |
33% |
1.29 |
|
|
|
53% |
47% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.60 |
|
|
|
1.77 |
1.93 |
|
|
|
2.85 |
1.36 |
| 75% |
25% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
31% |
69% |
Τελευταίες 10 απευθείας αγώνες
|
2024-02-16 |
Λε Μαν
|
0 - 1 |
Ορλεάν
|
|
2023-09-11 |
Ορλεάν
|
1 - 3 |
Λε Μαν
|
|
2023-05-10 |
Ορλεάν
|
0 - 1 |
Λε Μαν
|
|
2022-12-16 |
Λε Μαν
|
2 - 0 |
Ορλεάν
|
|
2022-04-01 |
Ορλεάν
|
2 - 1 |
Λε Μαν
|
|
2021-10-28 |
Λε Μαν
|
0 - 0 |
Ορλεάν
|
|
2021-05-07 |
Ορλεάν
|
1 - 3 |
Λε Μαν
|
|
2020-12-11 |
Λε Μαν
|
0 - 0 |
Ορλεάν
|
|
2019-12-13 |
Λε Μαν
|
3 - 2 |
Ορλεάν
|
|
2019-08-27 |
Λε Μαν
|
2 - 2 |
Ορλεάν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
5 |
|
6 |
5 |
4 |
| 20% |
30% |
50% |
|
60% |
50% |
40% |
Ορλεάν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-19 |
Ορλεάν
|
1 - 1 |
Οσέρ
|
|
2024-05-18 |
ΓΟΑΛ
|
1 - 1 |
Ορλεάν
|
|
2024-05-10 |
Ορλεάν
|
2 - 1 |
Ερυθρός Αστέρας
|
|
2024-05-03 |
Επινάλ
|
0 - 0 |
Ορλεάν
|
|
2024-04-26 |
Βερσέιγ
|
0 - 0 |
Ορλεάν
|
|
2024-04-19 |
Ορλεάν
|
0 - 1 |
Νιμ
|
|
2024-04-12 |
Ντιζόν
|
1 - 0 |
Ορλεάν
|
|
2024-04-05 |
Ορλεάν
|
1 - 1 |
Μαρινιάν
|
|
2024-04-01 |
Νιόρ
|
0 - 0 |
Ορλεάν
|
|
2024-03-22 |
Ορλεάν
|
1 - 2 |
Σολέ
|
|
2024-03-15 |
Νανσί
|
1 - 0 |
Ορλεάν
|
|
2024-03-08 |
Ορλεάν
|
2 - 0 |
Βιλεφράντς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
6 |
4 |
|
6 |
2 |
0 |
| 17% |
50% |
33% |
|
50% |
17% |
0% |
Λε Μαν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-24 |
Καέν
|
0 - 2 |
Λε Μαν
|
|
2024-07-20 |
Λε Μαν
|
2 - 0 |
Ανζέρ
|
|
2024-07-13 |
Λε Μαν
|
2 - 1 |
Γκινγκάμπ
|
|
2024-05-18 |
Λε Μαν
|
2 - 1 |
Μαρινιάν
|
|
2024-05-10 |
Νιόρ
|
2 - 0 |
Λε Μαν
|
|
2024-05-03 |
Λε Μαν
|
3 - 3 |
Σολέ
|
|
2024-04-26 |
Νανσί
|
3 - 6 |
Λε Μαν
|
|
2024-04-19 |
Λε Μαν
|
1 - 1 |
Βιλεφράντς
|
|
2024-04-12 |
Σατορού
|
1 - 2 |
Λε Μαν
|
|
2024-04-05 |
Λε Μαν
|
3 - 4 |
Αβράνς
|
|
2024-03-29 |
Λε Μαν
|
1 - 0 |
Επινάλ
|
|
2024-03-22 |
Ρουέν
|
0 - 1 |
Λε Μαν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
10 |
6 |
3 |
| 67% |
17% |
17% |
|
83% |
50% |
25% |
Ορλεάν επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-10 |
Λαβάλ
|
- |
Ορλεάν
|
|
2024-08-16 |
Νιμ
|
- |
Ορλεάν
|
|
2024-08-23 |
Ορλεάν
|
- |
Βαλενσιέν
|
|
2024-08-30 |
Ρουέν
|
- |
Ορλεάν
|
|
2024-09-06 |
Ορλεάν
|
- |
Κονκαρνεό
|
|
2024-09-15 |
Βερσέιγ
|
- |
Ορλεάν
|
Λε Μαν επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-09 |
Λε Μαν
|
- |
Ρουέν
|
|
2024-08-19 |
Βερσέιγ
|
- |
Λε Μαν
|
|
2024-08-23 |
Λε Μαν
|
- |
Βιλεφράντς
|
|
2024-08-30 |
Σοσό
|
- |
Λε Μαν
|
|
2024-09-06 |
Λε Μαν
|
- |
Ντιζόν
|
|
2024-09-13 |
Μπουλόν
|
- |
Λε Μαν
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.30 |
3.25 |
2.60 |
| Πιθανότητα |
35% |
32% |
33% |
|
12 @ 1.29 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.43 |
1.53 |
| Πιθανότητα |
53% |
47% |
|
1X @ 1.43 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.25 |
3.60 |
| Πιθανότητα |
|
75% |
25% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.25 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.77 |
1.93 |
| Πιθανότητα |
|
53% |
47% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.77 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.85 |
1.36 |
| Πιθανότητα |
|
31% |
69% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.36 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.65 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
|
57% |
43% |
|
Ναι @ 1.65 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-02 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!