Φιλικά Συλλόγων
Πέμπτη, 25.07.2024
16:00
Πάντοβα
(Ιταλία)
Τόρες
(Ιταλία)
2 - 2
(0 - 2, 2 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Πάντοβα |
| Εκτός έδρας: |
Σασάρι |
| Απόσταση: |
586.8 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.11 |
3.43 |
2.85 |
12 |
|
|
|
1.35 |
1.63 |
| 37% |
30% |
33% |
1.25 |
|
|
|
57% |
43% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.87 |
|
|
|
1.70 |
1.99 |
|
|
|
2.85 |
1.37 |
| 76% |
24% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
32% |
68% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2023-07-28 |
Πάντοβα
|
1 - 0 |
Τόρες
|
Πάντοβα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-05-25 |
Πάντοβα
|
0 - 1 |
Βιτσέντζα
|
|
2024-05-22 |
Βιτσέντζα
|
2 - 0 |
Πάντοβα
|
|
2024-04-28 |
Πάντοβα
|
3 - 2 |
Τριεστίνα
|
|
2024-04-20 |
Φιορεντζουόλα
|
1 - 1 |
Πάντοβα
|
|
2024-04-13 |
Πάντοβα
|
2 - 0 |
Αταλάντα U23
|
|
2024-04-07 |
Λουμετζάνε
|
1 - 1 |
Πάντοβα
|
|
2024-04-02 |
Κατάνια
|
3 - 2 |
Πάντοβα
|
|
2024-03-28 |
Πάντοβα
|
2 - 1 |
Περγολετέζε
|
|
2024-03-25 |
Ουντινέζε
|
2 - 3 |
Πάντοβα
|
|
2024-03-24 |
Βερτσέλι
|
2 - 0 |
Πάντοβα
|
|
2024-03-19 |
Πάντοβα
|
2 - 1 |
Κατάνια
|
|
2024-03-15 |
Πάντοβα
|
0 - 0 |
Αλμπινολέφε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
10 |
5 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
83% |
42% |
25% |
Τόρες τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-05-25 |
Τόρες
|
0 - 0 |
Μπενεβέντο
|
|
2024-05-21 |
Μπενεβέντο
|
1 - 0 |
Τόρες
|
|
2024-04-28 |
Πινέτο
|
2 - 2 |
Τόρες
|
|
2024-04-21 |
Τόρες
|
1 - 1 |
Τσεζένα
|
|
2024-04-15 |
Αρέτζο
|
1 - 1 |
Τόρες
|
|
2024-04-07 |
Τόρες
|
1 - 2 |
Φερμάνα
|
|
2024-03-28 |
Γκούμπιο
|
1 - 0 |
Τόρες
|
|
2024-03-23 |
Τόρες
|
1 - 0 |
Βις Πεζάρο
|
|
2024-03-17 |
Ανκόνα
|
1 - 1 |
Τόρες
|
|
2024-03-10 |
Τόρες
|
2 - 1 |
Εντέλα
|
|
2024-03-06 |
Σπαλ
|
0 - 2 |
Τόρες
|
|
2024-03-02 |
Τόρες
|
4 - 1 |
Πεσκάρα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
8 |
4 |
2 |
| 33% |
42% |
25% |
|
67% |
33% |
17% |
Πάντοβα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-31 |
Σασουόλο
|
- |
Πάντοβα
|
|
2024-08-04 |
Τσεζένα
|
- |
Πάντοβα
|
|
2024-08-18 |
Πάντοβα
|
- |
Union Brescia
|
|
2024-08-26 |
Πάντοβα
|
- |
Τρέντο
|
|
2024-09-01 |
Caldiero Terme
|
- |
Πάντοβα
|
|
2024-09-08 |
ΑρζινάνοΚιάμπο
|
- |
Πάντοβα
|
Τόρες επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Τόρες
|
- |
Μάντοβα
|
|
2024-08-17 |
Τόρες
|
- |
Αλμπινολέφε
|
|
2024-08-26 |
Τόρες
|
- |
Βις Πεζάρο
|
|
2024-09-01 |
Πεσκάρα
|
- |
Τόρες
|
|
2024-09-14 |
Καμπομπάσο
|
- |
Τόρες
|
|
2024-09-18 |
Τόρες
|
- |
Milan Futuro
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.11 |
3.43 |
2.85 |
| Πιθανότητα |
37% |
30% |
33% |
|
12 @ 1.25 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.35 |
1.63 |
| Πιθανότητα |
57% |
43% |
|
1X @ 1.35 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
3.87 |
| Πιθανότητα |
|
76% |
24% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.70 |
1.99 |
| Πιθανότητα |
|
53% |
47% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.70 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.85 |
1.37 |
| Πιθανότητα |
|
32% |
68% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.37 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.61 |
2.17 |
| Πιθανότητα |
|
57% |
43% |
|
Ναι @ 1.61 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-25 12:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!