Κόπα Λιμπερταδόρες - Πλέι-οφ
Πέμπτη, 22.08.2024
01:30
Παλμέιρας
(Βραζιλία)
Μποταφόγκο
(Βραζιλία)
2 - 2
(0 - 0, 2 - 2)
Νικητής Μποταφόγκο
συνολικό σκορ 3 - 4
Αποτέλεσμα πρώτου γύρου
Μποταφόγκο2 - 1Παλμέιρας
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Σάο Πάολο |
| Εκτός έδρας: |
Ρίο Ντε Τζανέιρο |
| Απόσταση: |
357.6 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Allianz Parque
(Σάο Πάολο / Βρα)
|
| Χωρητικότητα: |
55 000 (42 000) |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
01:30 (21:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.70 |
3.60 |
5.25 |
1 |
|
|
|
1.13 |
2.10 |
| 41% |
34% |
25% |
1.70 |
|
|
|
74% |
26% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.07 |
1.69 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 69% |
31% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
24% |
76% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-08-15 |
Μποταφόγκο
|
2 - 1 |
Παλμέιρας
|
|
2024-07-18 |
Μποταφόγκο
|
1 - 0 |
Παλμέιρας
|
|
2023-11-02 |
Μποταφόγκο
|
3 - 4 |
Παλμέιρας
|
|
2023-06-25 |
Παλμέιρας
|
0 - 1 |
Μποταφόγκο
|
|
2022-10-04 |
Μποταφόγκο
|
1 - 3 |
Παλμέιρας
|
|
2022-06-09 |
Παλμέιρας
|
4 - 0 |
Μποταφόγκο
|
|
2021-02-02 |
Παλμέιρας
|
1 - 1 |
Μποταφόγκο
|
|
2020-10-08 |
Μποταφόγκο
|
2 - 1 |
Παλμέιρας
|
|
2019-10-13 |
Παλμέιρας
|
1 - 0 |
Μποταφόγκο
|
|
2019-05-25 |
Μποταφόγκο
|
0 - 1 |
Παλμέιρας
|
|
2018-08-23 |
Παλμέιρας
|
2 - 0 |
Μποταφόγκο
|
|
2018-04-17 |
Μποταφόγκο
|
1 - 1 |
Παλμέιρας
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
8 |
5 |
3 |
| 50% |
17% |
33% |
|
67% |
42% |
25% |
Παλμέιρας τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-18 |
Παλμέιρας
|
2 - 1 |
Σάο Πάολο
|
|
2024-08-15 |
Μποταφόγκο
|
2 - 1 |
Παλμέιρας
|
|
2024-08-11 |
Φλαμένγκο
|
1 - 1 |
Παλμέιρας
|
|
2024-08-08 |
Παλμέιρας
|
1 - 0 |
Φλαμένγκο
|
|
2024-08-04 |
Ιντερνασιονάλ
|
1 - 1 |
Παλμέιρας
|
|
2024-08-01 |
Φλαμένγκο
|
2 - 0 |
Παλμέιρας
|
|
2024-07-27 |
Παλμέιρας
|
0 - 2 |
Βιτόρια
|
|
2024-07-25 |
Φλουμινένσε
|
1 - 0 |
Παλμέιρας
|
|
2024-07-21 |
Παλμέιρας
|
2 - 0 |
Κρουζέιρο
|
|
2024-07-18 |
Μποταφόγκο
|
1 - 0 |
Παλμέιρας
|
|
2024-07-11 |
Παλμέιρας
|
3 - 1 |
Ατλ. Γκοϊνιένσε
|
|
2024-07-07 |
Παλμέιρας
|
2 - 0 |
Μπαΐα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
3 |
1 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
25% |
8% |
Μποταφόγκο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-18 |
Μποταφόγκο
|
4 - 1 |
Φλαμένγκο
|
|
2024-08-15 |
Μποταφόγκο
|
2 - 1 |
Παλμέιρας
|
|
2024-08-11 |
Ζουβεντούδε
|
3 - 2 |
Μποταφόγκο
|
|
2024-08-07 |
Μπαΐα
|
1 - 0 |
Μποταφόγκο
|
|
2024-08-04 |
Ατλ. Γκοϊνιένσε
|
1 - 4 |
Μποταφόγκο
|
|
2024-07-31 |
Μποταφόγκο
|
1 - 1 |
Μπαΐα
|
|
2024-07-28 |
Μποταφόγκο
|
0 - 3 |
Κρουζέιρο
|
|
2024-07-24 |
Σάο Πάολο
|
2 - 2 |
Μποταφόγκο
|
|
2024-07-20 |
Μποταφόγκο
|
1 - 0 |
Ιντερνασιονάλ
|
|
2024-07-18 |
Μποταφόγκο
|
1 - 0 |
Παλμέιρας
|
|
2024-07-12 |
Βιτόρια
|
0 - 1 |
Μποταφόγκο
|
|
2024-07-08 |
Μποταφόγκο
|
3 - 0 |
Ατλέτικο Μινέιρο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
8 |
7 |
4 |
| 58% |
17% |
25% |
|
67% |
58% |
33% |
Βαθμολογία Σέριε Α (Βραζιλία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Μποταφόγκο |
23 |
14 |
4 |
5 |
41 |
24 |
+17 |
46 |
| 2 |
Φορταλέζα |
22 |
13 |
6 |
3 |
29 |
20 |
+9 |
45 |
| 3 |
Παλμέιρας |
23 |
12 |
5 |
6 |
31 |
19 |
+12 |
41 |
| 4 |
Φλαμένγκο |
22 |
12 |
5 |
5 |
36 |
25 |
+11 |
41 |
| 5 |
Μπαΐα |
23 |
11 |
5 |
7 |
33 |
25 |
+8 |
38 |
| 6 |
Σάο Πάολο |
23 |
11 |
5 |
7 |
31 |
23 |
+8 |
38 |
| 7 |
Κρουζέιρο |
22 |
11 |
4 |
7 |
31 |
24 |
+7 |
37 |
| 8 |
Ατλέτικο Μινέιρο |
21 |
7 |
9 |
5 |
29 |
29 |
0 |
30 |
| 9 |
Ατλ. Παραναένσε |
21 |
8 |
5 |
8 |
25 |
24 |
+1 |
29 |
| 10 |
Ζουβεντούδε |
22 |
7 |
7 |
8 |
27 |
30 |
-3 |
28 |
| 11 |
Βάσκο Ντε Γκάμα |
22 |
8 |
4 |
10 |
26 |
33 |
-7 |
28 |
| 12 |
Μπραγκαντίνο |
21 |
7 |
6 |
8 |
26 |
26 |
0 |
27 |
| 13 |
Ιντερνασιονάλ |
19 |
6 |
7 |
6 |
18 |
18 |
0 |
25 |
| 14 |
Κρισιούμα |
21 |
6 |
7 |
8 |
30 |
32 |
-2 |
25 |
| 15 |
Γκρέμιο |
21 |
7 |
3 |
11 |
20 |
25 |
-5 |
24 |
| 16 |
Κορίνθιανς |
23 |
4 |
10 |
9 |
20 |
29 |
-9 |
22 |
| 17 |
Βιτόρια |
23 |
6 |
4 |
13 |
25 |
36 |
-11 |
22 |
| 18 |
Φλουμινένσε |
22 |
5 |
6 |
11 |
16 |
26 |
-10 |
21 |
| 19 |
Κουίαμπα Εσπόρτε |
21 |
4 |
6 |
11 |
21 |
29 |
-8 |
18 |
| 20 |
Ατλ. Γκοϊνιένσε |
23 |
3 |
6 |
14 |
18 |
36 |
-18 |
15 |
Παλμέιρας επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-24 |
Παλμέιρας
|
- |
Κουίαμπα Εσπόρτε
|
|
2024-09-01 |
Ατλ. Παραναένσε
|
- |
Παλμέιρας
|
|
2024-09-15 |
Παλμέιρας
|
- |
Κρισιούμα
|
|
2024-09-22 |
Βάσκο Ντε Γκάμα
|
- |
Παλμέιρας
|
|
2024-09-28 |
Παλμέιρας
|
- |
Ατλέτικο Μινέιρο
|
|
2024-10-05 |
Μπραγκαντίνο
|
- |
Παλμέιρας
|
Μποταφόγκο επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-25 |
Μπαΐα
|
- |
Μποταφόγκο
|
|
2024-09-01 |
Μποταφόγκο
|
- |
Φορταλέζα
|
|
2024-09-15 |
Μποταφόγκο
|
- |
Κορίνθιανς
|
|
2024-09-19 |
Μποταφόγκο
|
- |
Σάο Πάολο
|
|
2024-09-21 |
Φλουμινένσε
|
- |
Μποταφόγκο
|
|
2024-09-26 |
Σάο Πάολο
|
- |
Μποταφόγκο
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.70 |
3.60 |
5.25 |
| Πιθανότητα |
41% |
34% |
25% |
|
1 @ 1.70 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.13 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
74% |
26% |
|
1X @ 1.13 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.33 |
3.25 |
| Πιθανότητα |
|
69% |
31% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.33 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.07 |
1.69 |
| Πιθανότητα |
|
44% |
56% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.69 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.75 |
1.25 |
| Πιθανότητα |
|
24% |
76% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.25 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.95 |
1.80 |
| Πιθανότητα |
|
46% |
54% |
|
Όχι @ 1.80 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-22 00:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!