Κόπα Λιμπερταδόρες - Πλέι-οφ
Τετάρτη, 14.08.2024
23:00
Πενιαρόλ
(Ουρουγουάη)
Δε Στρόνγκεστ
(Βολιβία)
4 - 0
(3 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Μοντεβιδέο (Ουρ) |
| Εκτός έδρας: |
La Paz (Βολ) |
| Απόσταση: |
2 361.4 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Contador Damiani
(Μοντεβιδέο / Ουρ)
|
| Χωρητικότητα: |
12 000 |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
23:00 (19:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.36 |
4.75 |
9.00 |
1 |
|
|
|
1.07 |
3.00 |
| 45% |
35% |
20% |
1.36 |
|
|
|
86% |
14% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.75 |
2.05 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 76% |
24% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
32% |
68% |
Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες
|
2018-05-17 |
Πενιαρόλ
|
2 - 0 |
Δε Στρόνγκεστ
|
|
2018-03-15 |
Δε Στρόνγκεστ
|
1 - 0 |
Πενιαρόλ
|
|
2004-03-23 |
Δε Στρόνγκεστ
|
2 - 0 |
Πενιαρόλ
|
|
2004-03-16 |
Πενιαρόλ
|
4 - 0 |
Δε Στρόνγκεστ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
0 |
2 |
|
3 |
1 |
1 |
| 50% |
0% |
50% |
|
75% |
25% |
25% |
Πενιαρόλ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-04 |
Νασιονάλ Μ.
|
1 - 1 |
Πενιαρόλ
|
|
2024-07-27 |
Πενιαρόλ
|
1 - 0 |
Ντιφενσορ Σπ.
|
|
2024-07-21 |
Πενιαρόλ
|
2 - 0 |
Φίνιξ
|
|
2024-07-14 |
Ρίβερ Πλέιτ Μ.
|
1 - 3 |
Πενιαρόλ
|
|
2024-07-09 |
Πενιαρόλ
|
0 - 2 |
Σαν Λορέντζο
|
|
2024-07-06 |
Πενιαρόλ
|
1 - 1 |
Μαλντονάντο
|
|
2024-06-22 |
Προγκρέσο
|
0 - 2 |
Πενιαρόλ
|
|
2024-06-16 |
Πενιαρόλ
|
1 - 1 |
Ρασίνγκ Μ.
|
|
2024-06-08 |
Μοντ. Γουόντερερς
|
2 - 0 |
Πενιαρόλ
|
|
2024-06-02 |
Φίνιξ
|
0 - 1 |
Πενιαρόλ
|
|
2024-05-28 |
Πενιαρόλ
|
2 - 1 |
Ροζάριο Σεντράλ
|
|
2024-05-24 |
Πενιαρόλ
|
3 - 1 |
Προγκρέσο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
10 |
3 |
2 |
| 58% |
25% |
17% |
|
83% |
25% |
17% |
Δε Στρόνγκεστ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-08 |
Ρεάλ Σάντα Κρούζ
|
1 - 2 |
Δε Στρόνγκεστ
|
|
2024-08-04 |
Δε Στρόνγκεστ
|
5 - 0 |
Ιντεπ. Πετρολέρο
|
|
2024-08-02 |
Όλγουέιζ Ρέντι
|
0 - 0 |
Δε Στρόνγκεστ
|
|
2024-07-27 |
Δε Στρόνγκεστ
|
1 - 1 |
Ορόρα
|
|
2024-07-20 |
GV San Jose
|
5 - 2 |
Δε Στρόνγκεστ
|
|
2024-07-14 |
Δε Στρόνγκεστ
|
1 - 0 |
Ουνιβ. ντα Βίντο
|
|
2024-05-29 |
Γκρέμιο
|
4 - 0 |
Δε Στρόνγκεστ
|
|
2024-05-27 |
Οριέντε Πετρολέρο
|
0 - 1 |
Δε Στρόνγκεστ
|
|
2024-05-24 |
Δε Στρόνγκεστ
|
3 - 2 |
Γκουαμπίρα
|
|
2024-05-20 |
Xόρχε Βίλστερμαν
|
0 - 0 |
Δε Στρόνγκεστ
|
|
2024-05-15 |
Δε Στρόνγκεστ
|
4 - 0 |
Χουατσιπάτο
|
|
2024-05-12 |
Δε Στρόνγκεστ
|
2 - 1 |
Νασιονάλ Ποτόσι
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
8 |
7 |
5 |
| 58% |
25% |
17% |
|
67% |
58% |
42% |
Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν (Ουρουγουάη)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Πενιαρόλ |
7 |
4 |
2 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
14 |
| 2 |
Μοντ. Γουόντερερς |
7 |
4 |
1 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
13 |
| 3 |
Ντιφενσορ Σπ. |
7 |
3 |
2 |
2 |
7 |
5 |
+2 |
11 |
| 4 |
Φίνιξ |
7 |
3 |
1 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
10 |
| 5 |
Ρίβερ Πλέιτ Μ. |
7 |
2 |
2 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
8 |
| 6 |
Προγκρέσο |
7 |
2 |
2 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
8 |
| 7 |
Ρασίνγκ Μ. |
7 |
1 |
3 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
6 |
| 8 |
Μαλντονάντο |
7 |
1 |
3 |
3 |
5 |
9 |
-4 |
6 |
| 1 |
Νασιονάλ Μ. |
7 |
5 |
1 |
1 |
18 |
5 |
+13 |
16 |
| 2 |
Ντανούμπιο |
7 |
4 |
2 |
1 |
11 |
11 |
0 |
14 |
| 3 |
Σέρο Λάργκο |
7 |
3 |
2 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
11 |
| 4 |
Σέρο |
7 |
3 |
1 |
3 |
8 |
5 |
+3 |
10 |
| 5 |
Miramar Misiones |
7 |
3 |
1 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
10 |
| 6 |
Ράμπλα Τζούνιορς |
7 |
2 |
2 |
3 |
8 |
12 |
-4 |
8 |
| 7 |
Μπόστον Ρίβερ |
7 |
2 |
1 |
4 |
6 |
8 |
-2 |
7 |
| 8 |
Λίβερπουλ Μ. |
7 |
1 |
0 |
6 |
4 |
10 |
-6 |
3 |
Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν (Βολιβία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Μπολιβάρ |
10 |
7 |
2 |
1 |
23 |
4 |
+19 |
23 |
| 2 |
Δε Στρόνγκεστ |
10 |
6 |
3 |
1 |
17 |
10 |
+7 |
21 |
| 3 |
Όλγουέιζ Ρέντι |
10 |
5 |
3 |
2 |
11 |
5 |
+6 |
18 |
| 4 |
Μπλούμινγκ |
11 |
6 |
0 |
5 |
13 |
12 |
+1 |
18 |
| 5 |
Ρεάλ Τομαγιάπο |
11 |
5 |
2 |
4 |
15 |
13 |
+2 |
17 |
| 6 |
Οριέντε Πετρολέρο |
11 |
5 |
1 |
5 |
11 |
13 |
-2 |
16 |
| 7 |
Ορόρα |
11 |
3 |
6 |
2 |
16 |
14 |
+2 |
15 |
| 8 |
Ουνιβ. ντα Βίντο |
11 |
4 |
3 |
4 |
14 |
15 |
-1 |
15 |
| 9 |
Xόρχε Βίλστερμαν |
11 |
4 |
3 |
4 |
7 |
8 |
-1 |
15 |
| 10 |
GV San Jose |
11 |
4 |
2 |
5 |
16 |
17 |
-1 |
14 |
| 11 |
SA Bulo Bulo |
10 |
4 |
1 |
5 |
12 |
17 |
-5 |
13 |
| 12 |
Νασιονάλ Ποτόσι |
10 |
3 |
3 |
4 |
13 |
16 |
-3 |
12 |
| 13 |
Ιντεπ. Πετρολέρο |
10 |
2 |
4 |
4 |
15 |
21 |
-6 |
10 |
| 14 |
Γκουαμπίρα |
10 |
2 |
3 |
5 |
13 |
17 |
-4 |
9 |
| 15 |
Ρόγιαλ Πάρι |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
12 |
-4 |
8 |
| 16 |
Ρεάλ Σάντα Κρούζ |
8 |
0 |
2 |
6 |
6 |
16 |
-10 |
2 |
Πενιαρόλ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-17 |
Πενιαρόλ
|
- |
Σέρο Λάργκο
|
|
2024-08-21 |
Δε Στρόνγκεστ
|
- |
Πενιαρόλ
|
|
2024-08-25 |
Miramar Misiones
|
- |
Πενιαρόλ
|
|
2024-08-29 |
Miramar Misiones
|
- |
Πενιαρόλ
|
|
2024-09-07 |
Miramar Misiones
|
- |
Πενιαρόλ
|
|
2024-09-14 |
Πενιαρόλ
|
- |
Ράμπλα Τζούνιορς
|
Δε Στρόνγκεστ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-18 |
Ρεάλ Τομαγιάπο
|
- |
Δε Στρόνγκεστ
|
|
2024-08-21 |
Δε Στρόνγκεστ
|
- |
Πενιαρόλ
|
|
2024-08-25 |
Δε Στρόνγκεστ
|
- |
Ρόγιαλ Πάρι
|
|
2024-09-14 |
SA Bulo Bulo
|
- |
Δε Στρόνγκεστ
|
|
2024-09-19 |
Δε Στρόνγκεστ
|
- |
Μπολιβάρ
|
|
2024-09-23 |
Δε Στρόνγκεστ
|
- |
Μπλούμινγκ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.36 |
4.75 |
9.00 |
| Πιθανότητα |
45% |
35% |
20% |
|
1 @ 1.36 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.07 |
3.00 |
| Πιθανότητα |
86% |
14% |
|
1X @ 1.07 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.25 |
3.75 |
| Πιθανότητα |
|
76% |
24% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.25 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.75 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
|
53% |
47% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.75 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.00 |
1.36 |
| Πιθανότητα |
|
32% |
68% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.36 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.10 |
1.67 |
| Πιθανότητα |
|
44% |
56% |
|
Όχι @ 1.67 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-14 20:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!