Λιγκ Καπ - Σκωτία
Σάββατο, 13.07.2024
15:00
0 - 5
(0 - 1, 0 - 4)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Peterhead |
| Εκτός έδρας: |
Γλασκώβη |
| Απόσταση: |
236.3 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Balmoor Stadium
|
| Χωρητικότητα: |
4 000 (1 000) |
| Διαστάσεις: |
96 x 64 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
15:00 (15:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.00 |
4.20 |
1.65 |
2 |
|
|
|
2.20 |
1.22 |
| 29% |
30% |
41% |
1.65 |
|
|
|
28% |
72% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.53 |
2.40 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 82% |
18% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
42% |
58% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2022-11-26 |
Πίτερχεντ
|
0 - 3 |
Κουίνς Παρκ
|
|
2022-04-16 |
Πίτερχεντ
|
2 - 1 |
Κουίνς Παρκ
|
|
2022-03-01 |
Κουίνς Παρκ
|
2 - 1 |
Πίτερχεντ
|
|
2021-11-20 |
Πίτερχεντ
|
2 - 1 |
Κουίνς Παρκ
|
|
2021-09-25 |
Κουίνς Παρκ
|
3 - 2 |
Πίτερχεντ
|
|
2019-05-04 |
Κουίνς Παρκ
|
0 - 2 |
Πίτερχεντ
|
|
2019-02-16 |
Πίτερχεντ
|
2 - 1 |
Κουίνς Παρκ
|
|
2018-11-10 |
Κουίνς Παρκ
|
2 - 0 |
Πίτερχεντ
|
|
2018-08-04 |
Πίτερχεντ
|
1 - 1 |
Κουίνς Παρκ
|
|
2017-04-08 |
Κουίνς Παρκ
|
2 - 0 |
Πίτερχεντ
|
|
2017-01-28 |
Πίτερχεντ
|
4 - 0 |
Κουίνς Παρκ
|
|
2016-11-12 |
Κουίνς Παρκ
|
0 - 0 |
Πίτερχεντ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
11 |
7 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
92% |
58% |
17% |
Πίτερχεντ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-10 |
Πίτερχεντ
|
0 - 4 |
Αμπερντίν
|
|
2024-05-11 |
Πίτερχεντ
|
1 - 5 |
Σπάρτανς
|
|
2024-05-07 |
Σπάρτανς
|
2 - 1 |
Πίτερχεντ
|
|
2024-05-04 |
Πίτερχεντ
|
2 - 1 |
Νταμπάρτον
|
|
2024-04-27 |
Σπάρτανς
|
2 - 2 |
Πίτερχεντ
|
|
2024-04-20 |
Έλγιν Σίτι
|
1 - 1 |
Πίτερχεντ
|
|
2024-04-13 |
Πίτερχεντ
|
2 - 1 |
Φορφάρ
|
|
2024-04-06 |
Μπόνιριγκ Ρόουζ
|
2 - 2 |
Πίτερχεντ
|
|
2024-03-30 |
Πίτερχεντ
|
4 - 1 |
Κλάιντ
|
|
2024-03-23 |
Στενχαούσμιουρ
|
0 - 0 |
Πίτερχεντ
|
|
2024-03-16 |
Πίτερχεντ
|
1 - 1 |
Iστ Φάιφ
|
|
2024-03-09 |
Πίτερχεντ
|
2 - 0 |
Στρανράερ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
11 |
8 |
5 |
| 33% |
42% |
25% |
|
92% |
67% |
42% |
Κουίνς Παρκ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-10 |
Κουίνς Παρκ
|
4 - 6 |
Σέλτικ
|
|
2024-07-02 |
Iστ Φάιφ
|
0 - 0 |
Κουίνς Παρκ
|
|
2024-05-03 |
Κουίνς Παρκ
|
2 - 0 |
Ερντριονιάνς
|
|
2024-04-27 |
Αρμπρόουθ
|
0 - 5 |
Κουίνς Παρκ
|
|
2024-04-20 |
Ντανφέρμλιν
|
0 - 0 |
Κουίνς Παρκ
|
|
2024-04-13 |
Κουίνς Παρκ
|
0 - 1 |
Ινβερνές
|
|
2024-04-06 |
Κουίνς Παρκ
|
0 - 5 |
Νταντί Γιουν.
|
|
2024-03-30 |
Μόρτον
|
2 - 0 |
Κουίνς Παρκ
|
|
2024-03-23 |
Έιρ
|
1 - 2 |
Κουίνς Παρκ
|
|
2024-03-16 |
Κουίνς Παρκ
|
0 - 0 |
Ρέιθ Ρόβερς
|
|
2024-03-09 |
Κουίνς Παρκ
|
2 - 2 |
Πάρτικ
|
|
2024-03-02 |
Ερντριονιάνς
|
1 - 1 |
Κουίνς Παρκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
8 |
5 |
4 |
| 25% |
42% |
33% |
|
67% |
42% |
33% |
Βαθμολογία Λιγκ 1
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Φόλκερκ |
36 |
27 |
9 |
0 |
96 |
28 |
+68 |
90 |
| 2 |
Χάμιλτον |
36 |
22 |
8 |
6 |
73 |
28 |
+45 |
74 |
| 3 |
Αλόα |
36 |
16 |
8 |
12 |
60 |
55 |
+5 |
56 |
| 4 |
Μοντρόουζ |
36 |
15 |
8 |
13 |
58 |
57 |
+1 |
53 |
| 5 |
Κόουβ Ρέιντζερς |
36 |
14 |
7 |
15 |
58 |
63 |
-5 |
49 |
| 6 |
Κέλτι Χαρτς |
36 |
12 |
8 |
16 |
48 |
63 |
-15 |
44 |
| 7 |
Κουίν οφ Σάουθ |
36 |
11 |
8 |
17 |
46 |
53 |
-7 |
41 |
| 8 |
Άνναν |
36 |
9 |
12 |
15 |
55 |
68 |
-13 |
39 |
| 9 |
Στέρλινγκ Άλμπιον |
36 |
10 |
9 |
17 |
39 |
58 |
-19 |
39 |
| 10 |
Εδινβούργο |
36 |
3 |
5 |
28 |
38 |
98 |
-60 |
8 |
Βαθμολογία Τσάμπιονσιπ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Νταντί Γιουν. |
36 |
22 |
9 |
5 |
73 |
23 |
+50 |
75 |
| 2 |
Ρέιθ Ρόβερς |
36 |
20 |
9 |
7 |
58 |
42 |
+16 |
69 |
| 3 |
Πάρτικ |
36 |
14 |
13 |
9 |
63 |
54 |
+9 |
55 |
| 4 |
Ερντριονιάνς |
36 |
15 |
7 |
14 |
44 |
44 |
0 |
52 |
| 5 |
Μόρτον |
36 |
12 |
9 |
15 |
43 |
46 |
-3 |
45 |
| 6 |
Ντανφέρμλιν |
36 |
11 |
12 |
13 |
43 |
48 |
-5 |
45 |
| 7 |
Έιρ |
36 |
12 |
8 |
16 |
53 |
61 |
-8 |
44 |
| 8 |
Κουίνς Παρκ |
36 |
11 |
10 |
15 |
50 |
56 |
-6 |
43 |
| 9 |
Ινβερνές |
36 |
10 |
12 |
14 |
41 |
40 |
+1 |
42 |
| 10 |
Αρμπρόουθ |
36 |
6 |
5 |
25 |
35 |
89 |
-54 |
23 |
Πίτερχεντ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-20 |
Πίτερχεντ
|
- |
Έλγιν Σίτι
|
|
2024-07-23 |
Κέλτι Χαρτς
|
- |
Πίτερχεντ
|
|
2024-07-27 |
Χιμπέρνιαν
|
- |
Πίτερχεντ
|
|
2024-08-03 |
Μπόνιριγκ Ρόουζ
|
- |
Πίτερχεντ
|
|
2024-08-10 |
Πίτερχεντ
|
- |
Φορφάρ
|
|
2024-08-17 |
Πίτερχεντ
|
- |
Στρανράερ
|
Κουίνς Παρκ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-16 |
Χιμπέρνιαν
|
- |
Κουίνς Παρκ
|
|
2024-07-23 |
Κουίνς Παρκ
|
- |
Έλγιν Σίτι
|
|
2024-07-27 |
Κουίνς Παρκ
|
- |
Κέλτι Χαρτς
|
|
2024-08-02 |
Φόλκερκ
|
- |
Κουίνς Παρκ
|
|
2024-08-09 |
Κουίνς Παρκ
|
- |
Λίβινγκστον
|
|
2024-08-17 |
Αμπερντίν
|
- |
Κουίνς Παρκ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
4.00 |
4.20 |
1.65 |
| Πιθανότητα |
29% |
30% |
41% |
|
2 @ 1.65 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.20 |
1.22 |
| Πιθανότητα |
28% |
72% |
|
X2 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.17 |
5.00 |
| Πιθανότητα |
|
82% |
18% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.53 |
2.40 |
| Πιθανότητα |
|
63% |
37% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.53 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.25 |
1.57 |
| Πιθανότητα |
|
42% |
58% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.57 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.53 |
2.38 |
| Πιθανότητα |
|
61% |
39% |
|
Ναι @ 1.53 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-13 12:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!