Κύπελλο Ν. Κορέας - Νότια Κορέα
Τετάρτη, 28.08.2024
11:30
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
Νικητής Ποάνγκ Στίλερς
συνολικό σκορ 4 - 3
Αποτέλεσμα πρώτου γύρου
Τζετζού2 - 2Ποάνγκ Στίλερς
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Pohang |
| Εκτός έδρας: |
Seogwipo |
| Απόσταση: |
401.6 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Pohang Steel Yard
|
| Χωρητικότητα: |
25 000 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
11:30 (19:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.95 |
3.30 |
3.90 |
1X |
|
|
|
1.25 |
1.80 |
| 38% |
33% |
29% |
1.25 |
|
|
|
64% |
36% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.90 |
1.90 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 72% |
28% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
29% |
71% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-08-21 |
Τζετζού
|
2 - 2 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
|
2024-07-13 |
Τζετζού
|
2 - 1 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
|
2024-05-12 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
1 - 1 |
Τζετζού
|
|
2024-03-30 |
Τζετζού
|
0 - 2 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
|
2023-11-01 |
Τζετζού
|
1 - 1 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
|
2023-07-16 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
4 - 2 |
Τζετζού
|
|
2023-06-06 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
2 - 1 |
Τζετζού
|
|
2023-05-06 |
Τζετζού
|
2 - 1 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
|
2022-10-08 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
1 - 2 |
Τζετζού
|
|
2022-08-14 |
Τζετζού
|
5 - 0 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
|
2022-07-16 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
1 - 1 |
Τζετζού
|
|
2022-02-20 |
Τζετζού
|
0 - 3 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
12 |
8 |
3 |
| 33% |
33% |
33% |
|
100% |
67% |
25% |
Ποάνγκ Στίλερς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-24 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
1 - 2 |
Νταεγκού
|
|
2024-08-21 |
Τζετζού
|
2 - 2 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
|
2024-08-17 |
Τσόνμπουκ Χ. Μότορς
|
2 - 1 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
|
2024-08-11 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
1 - 2 |
Σεούλ
|
|
2024-07-28 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
1 - 2 |
Γκιμτσεόν Σανγκμού
|
|
2024-07-21 |
Νταετζεόν Σίτιζεν
|
1 - 2 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
|
2024-07-17 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
5 - 1 |
Σεούλ
|
|
2024-07-13 |
Τζετζού
|
2 - 1 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
|
2024-07-10 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
2 - 0 |
Γκανγκβόν
|
|
2024-07-06 |
Νταεγκού
|
3 - 3 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
|
2024-06-30 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
2 - 1 |
Ουλσάν HD
|
|
2024-06-26 |
Τσόνμπουκ Χ. Μότορς
|
1 - 1 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
12 |
10 |
3 |
| 33% |
25% |
42% |
|
100% |
83% |
25% |
Τζετζού τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-25 |
Σουόν
|
5 - 0 |
Τζετζού
|
|
2024-08-21 |
Τζετζού
|
2 - 2 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
|
2024-08-16 |
Σεούλ
|
1 - 0 |
Τζετζού
|
|
2024-08-10 |
Τζετζού
|
0 - 1 |
Ίντσεον Γιουν.
|
|
2024-07-26 |
Τζετζού
|
1 - 0 |
Ουλσάν HD
|
|
2024-07-20 |
Γκανγκβόν
|
4 - 0 |
Τζετζού
|
|
2024-07-17 |
Γκίμπο
|
0 - 1 |
Τζετζού
|
|
2024-07-13 |
Τζετζού
|
2 - 1 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
|
2024-07-10 |
Τσόνμπουκ Χ. Μότορς
|
2 - 1 |
Τζετζού
|
|
2024-07-06 |
Τζετζού
|
3 - 2 |
Σεούλ
|
|
2024-06-30 |
Γκουανγκτζού
|
2 - 1 |
Τζετζού
|
|
2024-06-26 |
Τζετζού
|
1 - 0 |
Ίντσεον Γιουν.
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
7 |
7 |
4 |
| 42% |
8% |
50% |
|
58% |
58% |
33% |
Βαθμολογία Κ Λιγκ 1
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Γκανγκβόν |
28 |
15 |
5 |
8 |
51 |
42 |
+9 |
50 |
| 2 |
Ουλσάν HD |
28 |
14 |
6 |
8 |
43 |
31 |
+12 |
48 |
| 3 |
Γκιμτσεόν Σανγκμού |
28 |
13 |
8 |
7 |
41 |
32 |
+9 |
47 |
| 4 |
Σουόν |
28 |
14 |
5 |
9 |
42 |
36 |
+6 |
47 |
| 5 |
Σεούλ |
28 |
13 |
6 |
9 |
44 |
31 |
+13 |
45 |
| 6 |
Ποάνγκ Στίλερς |
28 |
12 |
8 |
8 |
42 |
33 |
+9 |
44 |
| 7 |
Γκουανγκτζού |
28 |
12 |
1 |
15 |
35 |
38 |
-3 |
37 |
| 8 |
Τζετζού |
28 |
10 |
2 |
16 |
26 |
42 |
-16 |
32 |
| 9 |
Νταεγκού |
28 |
7 |
9 |
12 |
29 |
35 |
-6 |
30 |
| 10 |
Τσόνμπουκ Χ. Μότορς |
28 |
7 |
8 |
13 |
34 |
49 |
-15 |
29 |
| 11 |
Ίντσεον Γιουν. |
28 |
6 |
10 |
12 |
29 |
37 |
-8 |
28 |
| 12 |
Νταετζεόν Σίτιζεν |
28 |
6 |
10 |
12 |
30 |
40 |
-10 |
28 |
Ποάνγκ Στίλερς επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-31 |
Ουλσάν HD
|
- |
Ποάνγκ Στίλερς
|
|
2024-09-13 |
Γκουανγκτζού
|
- |
Ποάνγκ Στίλερς
|
|
2024-09-17 |
Σανγκάι Σένουα
|
- |
Ποάνγκ Στίλερς
|
|
2024-09-22 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
- |
Γκανγκβόν
|
|
2024-09-27 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
- |
Ίντσεον Γιουν.
|
|
2024-10-01 |
Ποάνγκ Στίλερς
|
- |
Σανγκάι Πορτ
|
Τζετζού επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-01 |
Τζετζού
|
- |
Γκιμτσεόν Σανγκμού
|
|
2024-09-14 |
Τζετζού
|
- |
Νταεγκού
|
|
2024-09-22 |
Γκουανγκτζού
|
- |
Τζετζού
|
|
2024-09-28 |
Τσόνμπουκ Χ. Μότορς
|
- |
Τζετζού
|
|
2024-10-06 |
Τζετζού
|
- |
Νταετζεόν Σίτιζεν
|
|
2024-10-19 |
Ίντσεον Γιουν.
|
- |
Τζετζού
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.95 |
3.30 |
3.90 |
| Πιθανότητα |
38% |
33% |
29% |
|
1X @ 1.25 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.25 |
1.80 |
| Πιθανότητα |
64% |
36% |
|
1X @ 1.25 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.25 |
3.75 |
| Πιθανότητα |
|
72% |
28% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.25 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.90 |
1.90 |
| Πιθανότητα |
|
49% |
51% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.90 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.25 |
1.33 |
| Πιθανότητα |
|
29% |
71% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.33 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.73 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
|
53% |
47% |
|
Ναι @ 1.73 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-28 08:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!