Κύπελλο Πορτογαλίας
Παρασκευή, 18.10.2024
20:15
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 21.00 |
8.00 |
1.13 |
2 |
|
|
|
6.00 |
1.01 |
| 17% |
36% |
47% |
1.13 |
|
|
|
6% |
94% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.07 |
7.00 |
|
|
|
1.36 |
3.10 |
|
|
|
1.80 |
1.80 |
| 84% |
16% |
|
|
|
67% |
33% |
|
|
|
46% |
54% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-05-04 |
Σπόρτινγκ
|
3 - 0 |
Πορτιμονένσε
|
|
2023-12-30 |
Πορτιμονένσε
|
1 - 2 |
Σπόρτινγκ
|
|
2023-07-25 |
Σπόρτινγκ
|
1 - 1 |
Πορτιμονένσε
|
|
2023-03-04 |
Πορτιμονένσε
|
0 - 1 |
Σπόρτινγκ
|
|
2022-09-10 |
Σπόρτινγκ
|
4 - 0 |
Πορτιμονένσε
|
|
2022-05-07 |
Πορτιμονένσε
|
2 - 3 |
Σπόρτινγκ
|
|
2021-12-29 |
Σπόρτινγκ
|
3 - 2 |
Πορτιμονένσε
|
|
2021-02-20 |
Σπόρτινγκ
|
2 - 0 |
Πορτιμονένσε
|
|
2020-10-04 |
Πορτιμονένσε
|
0 - 2 |
Σπόρτινγκ
|
|
2020-08-28 |
Πορτιμονένσε
|
1 - 2 |
Σπόρτινγκ
|
|
2020-02-09 |
Σπόρτινγκ
|
2 - 1 |
Πορτιμονένσε
|
|
2019-12-21 |
Πορτιμονένσε
|
2 - 4 |
Σπόρτινγκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
1 |
11 |
|
11 |
8 |
4 |
| 0% |
8% |
92% |
|
92% |
67% |
33% |
Πορτιμονένσε τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-10-05 |
Λεϊσόες
|
3 - 0 |
Πορτιμονένσε
|
|
2024-09-28 |
Πορτιμονένσε
|
0 - 2 |
Πεναφιέλ
|
|
2024-09-13 |
Τορεένσε
|
3 - 2 |
Πορτιμονένσε
|
|
2024-09-01 |
Πορτιμονένσε
|
5 - 1 |
Μαρίτιμο
|
|
2024-08-25 |
Μάφρα
|
2 - 2 |
Πορτιμονένσε
|
|
2024-08-17 |
Πορτιμονένσε
|
0 - 3 |
Λεϊρία
|
|
2024-08-12 |
Felgueiras 1932
|
0 - 0 |
Πορτιμονένσε
|
|
2024-08-02 |
Πορτιμονένσε
|
0 - 0 |
Φαρένσε
|
|
2024-07-27 |
Πορτιμονένσε
|
0 - 1 |
Μπενφίκα Β
|
|
2024-07-24 |
Πορτιμονένσε
|
1 - 0 |
Αλ Ναζρ Ριγιάντ
|
|
2024-06-02 |
AVS Futebol SAD
|
2 - 1 |
Πορτιμονένσε
|
|
2024-05-25 |
Πορτιμονένσε
|
1 - 2 |
AVS Futebol SAD
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
8 |
7 |
3 |
| 17% |
25% |
58% |
|
67% |
58% |
25% |
Σπόρτινγκ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-10-05 |
Σπόρτινγκ
|
2 - 0 |
Κάζα Πία
|
|
2024-10-01 |
ΠΣΦ Αϊντχόφεν
|
1 - 1 |
Σπόρτινγκ
|
|
2024-09-27 |
Εστορίλ
|
0 - 3 |
Σπόρτινγκ
|
|
2024-09-22 |
Σπόρτινγκ
|
3 - 0 |
AVS Futebol SAD
|
|
2024-09-17 |
Σπόρτινγκ
|
2 - 0 |
Λιλ
|
|
2024-09-13 |
Αρούκα
|
0 - 3 |
Σπόρτινγκ
|
|
2024-08-31 |
Σπόρτινγκ
|
2 - 0 |
Πόρτο
|
|
2024-08-23 |
Φαρένσε
|
0 - 5 |
Σπόρτινγκ
|
|
2024-08-17 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
1 - 6 |
Σπόρτινγκ
|
|
2024-08-09 |
Σπόρτινγκ
|
3 - 1 |
Ρίο Άβε
|
|
2024-08-03 |
Σπόρτινγκ
|
3 - 3 |
Πόρτο
|
|
2024-07-27 |
Σπόρτινγκ
|
3 - 0 |
Αθλ. Μπιλμπάο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
2 |
0 |
|
12 |
8 |
4 |
| 83% |
17% |
0% |
|
100% |
67% |
33% |
Βαθμολογία Λίγκα Πορτουγκάλ 2
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Πεναφιέλ |
8 |
5 |
3 |
0 |
17 |
10 |
+7 |
18 |
| 2 |
Τοντέλα |
8 |
4 |
4 |
0 |
19 |
9 |
+10 |
16 |
| 3 |
Μπενφίκα Β |
7 |
5 |
1 |
1 |
13 |
6 |
+7 |
16 |
| 4 |
Λεϊσόες |
8 |
3 |
3 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
12 |
| 5 |
Μαρίτιμο |
8 |
3 |
3 |
2 |
11 |
12 |
-1 |
12 |
| 6 |
Felgueiras 1932 |
8 |
2 |
5 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
11 |
| 7 |
Ακαντόμικο Βισέου |
8 |
3 |
2 |
3 |
12 |
11 |
+1 |
11 |
| 8 |
Βιτζέλα |
7 |
3 |
1 |
3 |
8 |
5 |
+3 |
10 |
| 9 |
Φεϊρένσε |
8 |
2 |
4 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
10 |
| 10 |
Πάσος Φερέιρα |
8 |
3 |
1 |
4 |
9 |
13 |
-4 |
10 |
| 11 |
Λεϊρία |
8 |
2 |
3 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
9 |
| 12 |
Τορεένσε |
8 |
3 |
0 |
5 |
9 |
11 |
-2 |
9 |
| 13 |
Alverca |
8 |
1 |
6 |
1 |
9 |
12 |
-3 |
9 |
| 14 |
Τσάβες |
8 |
2 |
3 |
3 |
6 |
9 |
-3 |
9 |
| 15 |
Μάφρα |
7 |
1 |
3 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
6 |
| 16 |
Πορτιμονένσε |
7 |
1 |
2 |
4 |
9 |
14 |
-5 |
5 |
| 17 |
Ολιβεϊρένσε |
7 |
1 |
2 |
4 |
6 |
12 |
-6 |
5 |
| 18 |
Πόρτο Β |
7 |
0 |
4 |
3 |
5 |
10 |
-5 |
4 |
Βαθμολογία Πριμέιρα Λίγα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σπόρτινγκ |
8 |
8 |
0 |
0 |
27 |
2 |
+25 |
24 |
| 2 |
Πόρτο |
8 |
7 |
0 |
1 |
18 |
4 |
+14 |
21 |
| 3 |
Μπενφίκα |
7 |
5 |
1 |
1 |
17 |
5 |
+12 |
16 |
| 4 |
Σάντα Κλάρα |
8 |
5 |
0 |
3 |
11 |
9 |
+2 |
15 |
| 5 |
Μπράγκα |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
6 |
+7 |
14 |
| 6 |
Γκιμαράες |
8 |
4 |
2 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
14 |
| 7 |
Φαμαλικάο |
8 |
3 |
4 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
13 |
| 8 |
Μορεϊρένσε |
8 |
3 |
2 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
11 |
| 9 |
Ζιλ Βιθέντε |
8 |
2 |
4 |
2 |
10 |
12 |
-2 |
10 |
| 10 |
AVS Futebol SAD |
8 |
2 |
3 |
3 |
7 |
11 |
-4 |
9 |
| 11 |
Κάζα Πία |
8 |
2 |
2 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
8 |
| 12 |
Ρίο Άβε |
8 |
2 |
2 |
4 |
6 |
13 |
-7 |
8 |
| 13 |
Αρούκα |
8 |
2 |
1 |
5 |
4 |
13 |
-9 |
7 |
| 14 |
Μποαβίστα |
8 |
1 |
3 |
4 |
5 |
10 |
-5 |
6 |
| 15 |
Εστορίλ |
8 |
1 |
3 |
4 |
4 |
11 |
-7 |
6 |
| 16 |
Εστρέλα Αμαντόρα |
8 |
1 |
2 |
5 |
5 |
13 |
-8 |
5 |
| 17 |
Νασιονάλ Μαδέιρα |
7 |
1 |
2 |
4 |
4 |
12 |
-8 |
5 |
| 18 |
Φαρένσε |
8 |
1 |
1 |
6 |
3 |
13 |
-10 |
4 |
Πορτιμονένσε επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-10-26 |
Φεϊρένσε
|
- |
Πορτιμονένσε
|
|
2024-11-02 |
Πορτιμονένσε
|
- |
Βιτζέλα
|
|
2024-11-09 |
Ολιβεϊρένσε
|
- |
Πορτιμονένσε
|
|
2024-11-23 |
Πορτιμονένσε
|
- |
Μπενφίκα Β
|
|
2024-11-30 |
Πορτιμονένσε
|
- |
Τσάβες
|
|
2024-12-08 |
Πάσος Φερέιρα
|
- |
Πορτιμονένσε
|
Σπόρτινγκ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-10-22 |
Στούρμ Γκρατς
|
- |
Σπόρτινγκ
|
|
2024-10-26 |
Φαμαλικάο
|
- |
Σπόρτινγκ
|
|
2024-10-29 |
Σπόρτινγκ
|
- |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
|
2024-11-01 |
Σπόρτινγκ
|
- |
Εστρέλα Αμαντόρα
|
|
2024-11-05 |
Σπόρτινγκ
|
- |
Μάντσεστερ Σίτι
|
|
2024-11-10 |
Μπράγκα
|
- |
Σπόρτινγκ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
21.00 |
8.00 |
1.13 |
| Πιθανότητα |
17% |
36% |
47% |
|
2 @ 1.13 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
6.00 |
1.01 |
| Πιθανότητα |
6% |
94% |
|
X2 @ 1.01 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.07 |
7.00 |
| Πιθανότητα |
|
84% |
16% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.07 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.36 |
3.10 |
| Πιθανότητα |
|
67% |
33% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.36 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.80 |
1.80 |
| Πιθανότητα |
|
46% |
54% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.80 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.20 |
1.62 |
| Πιθανότητα |
|
42% |
58% |
|
Όχι @ 1.62 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-10-18 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!