Λιγκ Καπ Αγγλίας
Τρίτη, 17.09.2024
19:45
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1, 16 - 15)
Νικητής Πρέστον
αποτέλεσμα 16 - 15 μετά από παράταση
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Πρέστον |
| Εκτός έδρας: |
Λονδίνο |
| Απόσταση: |
305.9 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Deepdale
|
| Χωρητικότητα: |
24 500 |
| Διαστάσεις: |
100 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Προπονητής |
| Εκτός έδρας: |
Μάρκο Σίλβα (Πορ) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:45 (19:45 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.50 |
3.75 |
1.65 |
2 |
|
|
|
2.20 |
1.14 |
| 25% |
33% |
42% |
1.65 |
|
|
|
24% |
76% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.89 |
2.01 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 75% |
25% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
31% |
69% |
Τελευταίες 10 απευθείας αγώνες
|
2022-04-19 |
Φούλαμ
|
3 - 0 |
Πρέστον
|
|
2021-11-27 |
Πρέστον
|
1 - 1 |
Φούλαμ
|
|
2020-02-29 |
Φούλαμ
|
2 - 0 |
Πρέστον
|
|
2019-12-10 |
Πρέστον
|
2 - 1 |
Φούλαμ
|
|
2018-03-10 |
Πρέστον
|
1 - 2 |
Φούλαμ
|
|
2017-10-14 |
Φούλαμ
|
2 - 2 |
Πρέστον
|
|
2017-03-04 |
Φούλαμ
|
3 - 1 |
Πρέστον
|
|
2016-08-13 |
Πρέστον
|
1 - 2 |
Φούλαμ
|
|
2016-04-05 |
Πρέστον
|
1 - 2 |
Φούλαμ
|
|
2015-11-28 |
Φούλαμ
|
1 - 1 |
Πρέστον
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
6 |
|
10 |
7 |
2 |
| 10% |
30% |
60% |
|
100% |
70% |
20% |
Πρέστον τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-09-14 |
Μίντλεσμπρο
|
1 - 1 |
Πρέστον
|
|
2024-08-31 |
Όξφορντ Γιουν.
|
3 - 1 |
Πρέστον
|
|
2024-08-27 |
Χάροουγκέιτ
|
0 - 5 |
Πρέστον
|
|
2024-08-24 |
Πρέστον
|
1 - 0 |
Λούτον
|
|
2024-08-17 |
Σουόνσι
|
3 - 0 |
Πρέστον
|
|
2024-08-13 |
Πρέστον
|
2 - 0 |
Σάντερλαντ
|
|
2024-08-09 |
Πρέστον
|
0 - 2 |
Σέφιλντ Γιουν.
|
|
2024-08-03 |
Πρέστον
|
0 - 3 |
Έβερτον
|
|
2024-07-30 |
Σάλφορντ
|
0 - 2 |
Πρέστον
|
|
2024-07-27 |
Πρέστον
|
2 - 1 |
Φιορεντίνα
|
|
2024-07-16 |
Southport
|
2 - 1 |
Πρέστον
|
|
2024-07-12 |
Πρέστον
|
0 - 1 |
Λίνκολν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
10 |
6 |
2 |
| 42% |
8% |
50% |
|
83% |
50% |
17% |
Φούλαμ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-09-14 |
Φούλαμ
|
1 - 1 |
Γουέστ Χαμ
|
|
2024-08-31 |
Ίπσουιτς
|
1 - 1 |
Φούλαμ
|
|
2024-08-27 |
Μπέρμιγχαμ
|
0 - 2 |
Φούλαμ
|
|
2024-08-24 |
Φούλαμ
|
2 - 1 |
Λέστερ
|
|
2024-08-16 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
1 - 0 |
Φούλαμ
|
|
2024-08-10 |
Χόφενχάιμ
|
0 - 2 |
Φούλαμ
|
|
2024-08-05 |
Φούλαμ
|
1 - 2 |
Σεβίλλη
|
|
2024-08-02 |
Μπενφίκα
|
0 - 1 |
Φούλαμ
|
|
2024-05-19 |
Λούτον
|
2 - 4 |
Φούλαμ
|
|
2024-05-11 |
Φούλαμ
|
0 - 4 |
Μάντσεστερ Σίτι
|
|
2024-05-04 |
Μπρέντφορντ
|
0 - 0 |
Φούλαμ
|
|
2024-04-27 |
Φούλαμ
|
1 - 1 |
Κρίσταλ Πάλας
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
9 |
4 |
2 |
| 42% |
33% |
25% |
|
75% |
33% |
17% |
Βαθμολογία Τσάμπιονσιπ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Γουέστ Μπρομ |
5 |
4 |
1 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
13 |
| 2 |
Σάντερλαντ |
5 |
4 |
0 |
1 |
12 |
4 |
+8 |
12 |
| 3 |
Μπλάκμπερν |
5 |
3 |
2 |
0 |
12 |
6 |
+6 |
11 |
| 4 |
Μπέρνλι |
5 |
3 |
1 |
1 |
11 |
3 |
+8 |
10 |
| 5 |
Γουότφορντ |
5 |
3 |
1 |
1 |
9 |
5 |
+4 |
10 |
| 6 |
Σέφιλντ Γιουν. |
5 |
3 |
2 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
9 |
| 7 |
Όξφορντ Γιουν. |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
6 |
+3 |
9 |
| 8 |
Ντέρμπι |
5 |
3 |
0 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
9 |
| 9 |
Λιντς |
5 |
2 |
2 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
8 |
| 10 |
Μίντλεσμπρο |
5 |
2 |
2 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
8 |
| 11 |
Σουόνσι |
5 |
2 |
1 |
2 |
5 |
3 |
+2 |
7 |
| 12 |
Κουίνς Παρκ Ρ. |
5 |
1 |
3 |
1 |
7 |
8 |
-1 |
6 |
| 13 |
Στόουκ |
5 |
2 |
0 |
3 |
3 |
6 |
-3 |
6 |
| 14 |
Κόβεντρι |
5 |
1 |
2 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
5 |
| 15 |
Νόριτς |
5 |
1 |
2 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
5 |
| 16 |
Πλίμουθ |
5 |
1 |
2 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
5 |
| 17 |
Μπρίστολ Σίτι |
5 |
1 |
2 |
2 |
6 |
11 |
-5 |
5 |
| 18 |
Μίλγουολ |
5 |
1 |
1 |
3 |
8 |
8 |
0 |
4 |
| 19 |
Λούτον |
5 |
1 |
1 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
4 |
| 20 |
Σέφιλντ Γουέν. |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
10 |
-5 |
4 |
| 21 |
Πρέστον |
5 |
1 |
1 |
3 |
3 |
9 |
-6 |
4 |
| 22 |
Χαλ |
5 |
0 |
3 |
2 |
2 |
6 |
-4 |
3 |
| 23 |
Πόρτσμουθ |
5 |
0 |
3 |
2 |
6 |
11 |
-5 |
3 |
| 24 |
Κάρντιφ |
5 |
0 |
1 |
4 |
1 |
11 |
-10 |
1 |
Βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Μάντσεστερ Σίτι |
4 |
4 |
0 |
0 |
11 |
3 |
+8 |
12 |
| 2 |
Άρσεναλ |
4 |
3 |
1 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
10 |
| 3 |
Νιουκάστλ |
4 |
3 |
1 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
10 |
| 4 |
Λίβερπουλ |
4 |
3 |
0 |
1 |
7 |
1 |
+6 |
9 |
| 5 |
Άστον Βίλα |
4 |
3 |
0 |
1 |
7 |
6 |
+1 |
9 |
| 6 |
Μπράιτον |
4 |
2 |
2 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
8 |
| 7 |
Νότινγκχαμ |
4 |
2 |
2 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
8 |
| 8 |
Τσέλσι |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
7 |
| 9 |
Μπρέντφορντ |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
6 |
0 |
6 |
| 10 |
Μάντσεστερ Γιουν. |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
5 |
0 |
6 |
| 11 |
Μπόρνμουθ |
4 |
1 |
2 |
1 |
5 |
5 |
0 |
5 |
| 12 |
Φούλαμ |
4 |
1 |
2 |
1 |
4 |
4 |
0 |
5 |
| 13 |
Τότεναμ |
4 |
1 |
1 |
2 |
6 |
4 |
+2 |
4 |
| 14 |
Γουέστ Χαμ |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
4 |
| 15 |
Λέστερ |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
2 |
| 16 |
Κρίσταλ Πάλας |
4 |
0 |
2 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
2 |
| 17 |
Ίπσουιτς |
4 |
0 |
2 |
2 |
2 |
7 |
-5 |
2 |
| 18 |
Γούλβς |
4 |
0 |
1 |
3 |
4 |
11 |
-7 |
1 |
| 19 |
Σαουθάμπτον |
4 |
0 |
0 |
4 |
1 |
8 |
-7 |
0 |
| 20 |
Έβερτον |
4 |
0 |
0 |
4 |
4 |
13 |
-9 |
0 |
Πρέστον επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-22 |
Πρέστον
|
- |
Μπλάκμπερν
|
|
2024-09-28 |
Μίλγουολ
|
- |
Πρέστον
|
|
2024-10-02 |
Πρέστον
|
- |
Γουότφορντ
|
|
2024-10-05 |
Μπέρνλι
|
- |
Πρέστον
|
|
2024-10-19 |
Πρέστον
|
- |
Κόβεντρι
|
|
2024-10-22 |
Πρέστον
|
- |
Νόριτς
|
Φούλαμ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-21 |
Φούλαμ
|
- |
Νιουκάστλ
|
|
2024-09-28 |
Νότινγκχαμ
|
- |
Φούλαμ
|
|
2024-10-05 |
Μάντσεστερ Σίτι
|
- |
Φούλαμ
|
|
2024-10-19 |
Φούλαμ
|
- |
Άστον Βίλα
|
|
2024-10-26 |
Έβερτον
|
- |
Φούλαμ
|
|
2024-11-04 |
Φούλαμ
|
- |
Μπρέντφορντ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
5.50 |
3.75 |
1.65 |
| Πιθανότητα |
25% |
33% |
42% |
|
2 @ 1.65 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.20 |
1.14 |
| Πιθανότητα |
24% |
76% |
|
X2 @ 1.14 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.25 |
3.75 |
| Πιθανότητα |
|
75% |
25% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.25 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.89 |
2.01 |
| Πιθανότητα |
|
51% |
49% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.89 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.00 |
1.36 |
| Πιθανότητα |
|
31% |
69% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.36 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.91 |
1.91 |
| Πιθανότητα |
|
52% |
48% |
|
Ναι @ 1.91 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-09-17 16:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!