Τσάλεντζ Καπ - Σκωτία
Σάββατο, 07.09.2024
15:00
Κουίν οφ Σάουθ
Ερντριονιάνς
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Dumfries |
| Εκτός έδρας: |
Airdrie |
| Απόσταση: |
91.7 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Palmerston Park
|
| Χωρητικότητα: |
6 412 (3 509) |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
15:00 (15:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.20 |
3.75 |
1.91 |
12 |
|
|
|
1.73 |
1.33 |
| 32% |
29% |
39% |
1.22 |
|
|
|
37% |
63% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.67 |
2.15 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 77% |
23% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
35% |
65% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-07-27 |
Ερντριονιάνς
|
2 - 0 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
|
2023-04-29 |
Ερντριονιάνς
|
1 - 3 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
|
2023-03-04 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
3 - 2 |
Ερντριονιάνς
|
|
2022-10-08 |
Ερντριονιάνς
|
3 - 3 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
|
2022-08-13 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
1 - 1 |
Ερντριονιάνς
|
|
2021-07-24 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
4 - 1 |
Ερντριονιάνς
|
|
2020-09-26 |
Ερντριονιάνς
|
1 - 0 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
|
2017-08-15 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
4 - 0 |
Ερντριονιάνς
|
|
2016-07-19 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
2 - 0 |
Ερντριονιάνς
|
|
2013-08-20 |
Ερντριονιάνς
|
0 - 2 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
|
2010-04-24 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
2 - 2 |
Ερντριονιάνς
|
|
2010-04-12 |
Ερντριονιάνς
|
0 - 1 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
10 |
6 |
6 |
| 58% |
25% |
17% |
|
83% |
50% |
50% |
Κουίν οφ Σάουθ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-31 |
Ινβερνές
|
1 - 0 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
|
2024-08-24 |
Μοντρόουζ
|
1 - 0 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
|
2024-08-17 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
2 - 0 |
Άνναν
|
|
2024-08-10 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
2 - 1 |
Κόουβ Ρέιντζερς
|
|
2024-08-03 |
Αλόα
|
0 - 0 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
|
2024-07-27 |
Ερντριονιάνς
|
2 - 0 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
|
2024-07-16 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
2 - 0 |
Νταμπάρτον
|
|
2024-07-13 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
0 - 3 |
Αμπερντίν
|
|
2024-07-06 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
0 - 1 |
Στέρλινγκ Άλμπιον
|
|
2024-06-29 |
Μόρτον
|
1 - 0 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
|
2024-06-25 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
1 - 3 |
Κλάιντ
|
|
2024-05-04 |
Μοντρόουζ
|
3 - 2 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
7 |
4 |
2 |
| 25% |
8% |
67% |
|
58% |
33% |
17% |
Ερντριονιάνς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-31 |
Χάμιλτον
|
2 - 2 |
Ερντριονιάνς
|
|
2024-08-24 |
Ερντριονιάνς
|
0 - 2 |
Κουίνς Παρκ
|
|
2024-08-17 |
Νταντί
|
6 - 1 |
Ερντριονιάνς
|
|
2024-08-09 |
Έιρ
|
5 - 0 |
Ερντριονιάνς
|
|
2024-08-03 |
Ερντριονιάνς
|
1 - 0 |
Ρέιθ Ρόβερς
|
|
2024-07-27 |
Ερντριονιάνς
|
2 - 0 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
|
2024-07-23 |
Αμπερντίν
|
2 - 1 |
Ερντριονιάνς
|
|
2024-07-20 |
Νταμπάρτον
|
3 - 4 |
Ερντριονιάνς
|
|
2024-07-02 |
Κρουσέιντερς
|
3 - 2 |
Ερντριονιάνς
|
|
2024-05-10 |
Πάρτικ
|
2 - 1 |
Ερντριονιάνς
|
|
2024-05-07 |
Ερντριονιάνς
|
2 - 2 |
Πάρτικ
|
|
2024-05-03 |
Κουίνς Παρκ
|
2 - 0 |
Ερντριονιάνς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
11 |
8 |
6 |
| 25% |
17% |
58% |
|
92% |
67% |
50% |
Βαθμολογία Λιγκ 1
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Κέλτι Χαρτς |
5 |
2 |
3 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
9 |
| 2 |
Στενχαούσμιουρ |
5 |
3 |
0 |
2 |
10 |
7 |
+3 |
9 |
| 3 |
Αλόα |
5 |
2 |
3 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
9 |
| 4 |
Κουίν οφ Σάουθ |
5 |
2 |
1 |
2 |
4 |
3 |
+1 |
7 |
| 5 |
Μοντρόουζ |
5 |
1 |
3 |
1 |
3 |
3 |
0 |
6 |
| 6 |
Άνναν |
5 |
2 |
0 |
3 |
5 |
9 |
-4 |
6 |
| 7 |
Κόουβ Ρέιντζερς |
5 |
1 |
1 |
3 |
6 |
9 |
-3 |
4 |
| 8 |
Αρμπρόουθ |
5 |
0 |
3 |
2 |
3 |
7 |
-4 |
3 |
| 9 |
Ινβερνές |
5 |
1 |
3 |
1 |
3 |
3 |
0 |
-9 |
| 10 |
Νταμπάρτον |
5 |
0 |
5 |
0 |
9 |
9 |
0 |
-10 |
Βαθμολογία Τσάμπιονσιπ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Έιρ |
5 |
4 |
1 |
0 |
13 |
3 |
+10 |
13 |
| 2 |
Φόλκερκ |
4 |
4 |
0 |
0 |
9 |
4 |
+5 |
12 |
| 3 |
Λίβινγκστον |
4 |
2 |
2 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
8 |
| 4 |
Πάρτικ |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 5 |
Κουίνς Παρκ |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
4 |
| 6 |
Ερντριονιάνς |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
9 |
-6 |
4 |
| 7 |
Μόρτον |
4 |
0 |
3 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
3 |
| 8 |
Ρέιθ Ρόβερς |
4 |
1 |
0 |
3 |
1 |
4 |
-3 |
3 |
| 9 |
Ντανφέρμλιν |
4 |
0 |
1 |
3 |
1 |
6 |
-5 |
1 |
| 10 |
Χάμιλτον |
5 |
1 |
2 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
-10 |
Κουίν οφ Σάουθ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-14 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
- |
Αρμπρόουθ
|
|
2024-09-21 |
Στενχαούσμιουρ
|
- |
Κουίν οφ Σάουθ
|
|
2024-09-28 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
- |
Νταμπάρτον
|
|
2024-10-05 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
- |
Κέλτι Χαρτς
|
|
2024-10-19 |
Κόουβ Ρέιντζερς
|
- |
Κουίν οφ Σάουθ
|
|
2024-10-26 |
Άνναν
|
- |
Κουίν οφ Σάουθ
|
Ερντριονιάνς επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-14 |
Ερντριονιάνς
|
- |
Φόλκερκ
|
|
2024-09-21 |
Μόρτον
|
- |
Ερντριονιάνς
|
|
2024-09-28 |
Λίβινγκστον
|
- |
Ερντριονιάνς
|
|
2024-10-05 |
Ερντριονιάνς
|
- |
Ντανφέρμλιν
|
|
2024-10-19 |
Πάρτικ
|
- |
Ερντριονιάνς
|
|
2024-10-26 |
Ερντριονιάνς
|
- |
Έιρ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.20 |
3.75 |
1.91 |
| Πιθανότητα |
32% |
29% |
39% |
|
12 @ 1.22 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.73 |
1.33 |
| Πιθανότητα |
37% |
63% |
|
X2 @ 1.33 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.20 |
4.33 |
| Πιθανότητα |
|
77% |
23% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.20 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.67 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
|
56% |
44% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.67 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.63 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
|
35% |
65% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.44 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.62 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
57% |
43% |
|
Ναι @ 1.62 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-09-07 12:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!