ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ - Προκριματικά
Πέμπτη, 29.08.2024
20:00
Ραπίντ Βιέννης
(Αυστρία)
Μπράγκα
(Πορτογαλία)
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
Νικητής Μπράγκα
συνολικό σκορ 3 - 4
Αποτέλεσμα πρώτου γύρου
Μπράγκα2 - 1Ραπίντ Βιέννης
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Βιέννη (Αυτ) |
| Εκτός έδρας: |
Μπράγκα (Πορ) |
| Απόσταση: |
2 077.8 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Allianz Stadion
(Βιέννη / Αυτ)
|
| Χωρητικότητα: |
28 345 (24 288) |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
20:00 (21:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.63 |
3.70 |
2.40 |
12 |
|
|
|
1.53 |
1.44 |
| 33% |
31% |
36% |
1.29 |
|
|
|
45% |
55% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 75% |
25% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
31% |
69% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2024-08-22 |
Μπράγκα
|
2 - 1 |
Ραπίντ Βιέννης
|
Ραπίντ Βιέννης τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-25 |
Λιτς
|
3 - 0 |
Ραπίντ Βιέννης
|
|
2024-08-22 |
Μπράγκα
|
2 - 1 |
Ραπίντ Βιέννης
|
|
2024-08-18 |
Ραπίντ Βιέννης
|
2 - 0 |
Βάτενς
|
|
2024-08-15 |
Ραπίντ Βιέννης
|
2 - 0 |
Τραμπζονσπόρ
|
|
2024-08-11 |
Α. Κλάγκενφουρτ
|
1 - 1 |
Ραπίντ Βιέννης
|
|
2024-08-08 |
Τραμπζονσπόρ
|
0 - 1 |
Ραπίντ Βιέννης
|
|
2024-08-04 |
Ραπίντ Βιέννης
|
1 - 0 |
Στούρμ Γκρατς
|
|
2024-08-01 |
Ραπίντ Βιέννης
|
6 - 1 |
Βίσλα Κρακοβίας
|
|
2024-07-25 |
Βίσλα Κρακοβίας
|
1 - 2 |
Ραπίντ Βιέννης
|
|
2024-07-20 |
Ραπίντ Βιέννης
|
1 - 1 |
Μίλαν
|
|
2024-07-13 |
Ραπίντ Βιέννης
|
3 - 2 |
Ντέμπρετσεν
|
|
2024-07-06 |
Ραπίντ Βιέννης
|
0 - 3 |
Σλάβια Πράγας
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
10 |
6 |
2 |
| 58% |
17% |
25% |
|
83% |
50% |
17% |
Μπράγκα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-25 |
Μπράγκα
|
3 - 1 |
Μορεϊρένσε
|
|
2024-08-22 |
Μπράγκα
|
2 - 1 |
Ραπίντ Βιέννης
|
|
2024-08-18 |
Μποαβίστα
|
0 - 1 |
Μπράγκα
|
|
2024-08-15 |
Σερβέτ
|
1 - 2 |
Μπράγκα
|
|
2024-08-11 |
Μπράγκα
|
1 - 1 |
Εστρέλα Αμαντόρα
|
|
2024-08-08 |
Μπράγκα
|
0 - 0 |
Σερβέτ
|
|
2024-08-01 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
0 - 5 |
Μπράγκα
|
|
2024-07-25 |
Μπράγκα
|
2 - 0 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
|
2024-07-18 |
Μπράγκα
|
2 - 2 |
Ράγιο Βαγιεκάνο
|
|
2024-07-14 |
Μπράγκα
|
2 - 1 |
Άντερλεχτ
|
|
2024-07-10 |
Μπράγκα
|
4 - 1 |
Μπράγκα Β
|
|
2024-07-10 |
Μπράγκα
|
0 - 2 |
Μορεϊρένσε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
10 |
7 |
4 |
| 67% |
25% |
8% |
|
83% |
58% |
33% |
Βαθμολογία Αυστριακή Μπουντεσλίγκα (Αυστρία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σάλτσμπουργκ |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
3 |
+6 |
9 |
| 2 |
Στούρμ Γκρατς |
4 |
3 |
0 |
1 |
6 |
2 |
+4 |
9 |
| 3 |
Αούστρια Βιέννης |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
7 |
| 4 |
Λιτς |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
7 |
0 |
7 |
| 5 |
Ραπίντ Βιέννης |
4 |
2 |
1 |
1 |
4 |
4 |
0 |
7 |
| 6 |
Βόλφσμπεργκερ |
4 |
2 |
0 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
6 |
| 7 |
Άλταχ |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 8 |
Βάτενς |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 9 |
Α. Κλάγκενφουρτ |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
7 |
-4 |
4 |
| 10 |
Λίντσερ |
4 |
1 |
0 |
3 |
4 |
6 |
-2 |
3 |
| 11 |
Γκράτζερ |
4 |
0 |
2 |
2 |
6 |
9 |
-3 |
2 |
| 12 |
Χάρτμπεργκ |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
1 |
Βαθμολογία Πριμέιρα Λίγα (Πορτογαλία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σπόρτινγκ |
3 |
3 |
0 |
0 |
14 |
2 |
+12 |
9 |
| 2 |
Πόρτο |
3 |
3 |
0 |
0 |
7 |
0 |
+7 |
9 |
| 3 |
Φαμαλικάο |
3 |
3 |
0 |
0 |
6 |
0 |
+6 |
9 |
| 4 |
Μπράγκα |
3 |
2 |
1 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
7 |
| 5 |
Σάντα Κλάρα |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
6 |
| 6 |
Μπενφίκα |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
6 |
| 7 |
Μορεϊρένσε |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 8 |
Γκιμαράες |
3 |
2 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
6 |
| 9 |
AVS Futebol SAD |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
4 |
| 9 |
Ζιλ Βιθέντε |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
4 |
| 11 |
Μποαβίστα |
3 |
1 |
0 |
2 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 12 |
Αρούκα |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 13 |
Ρίο Άβε |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 14 |
Εστορίλ |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
1 |
| 14 |
Εστρέλα Αμαντόρα |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
1 |
| 16 |
Νασιονάλ Μαδέιρα |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
8 |
-6 |
1 |
| 17 |
Κάζα Πία |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
6 |
-6 |
0 |
| 18 |
Φαρένσε |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
8 |
-7 |
0 |
Ραπίντ Βιέννης επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-01 |
Ραπίντ Βιέννης
|
- |
Σάλτσμπουργκ
|
|
2024-09-14 |
Βόλφσμπεργκερ
|
- |
Ραπίντ Βιέννης
|
|
2024-09-22 |
Ραπίντ Βιέννης
|
- |
Αούστρια Βιέννης
|
|
2024-09-28 |
Ραπίντ Βιέννης
|
- |
Λίντσερ
|
|
2024-10-02 |
Μπασακσεχίρ
|
- |
Ραπίντ Βιέννης
|
|
2024-10-06 |
Άλταχ
|
- |
Ραπίντ Βιέννης
|
Μπράγκα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-01 |
Ζιλ Βιθέντε
|
- |
Μπράγκα
|
|
2024-09-15 |
Μπράγκα
|
- |
Γκιμαράες
|
|
2024-09-20 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
- |
Μπράγκα
|
|
2024-09-26 |
Μπράγκα
|
- |
Μακάμπι Τελ Αβιβ
|
|
2024-09-29 |
Μπράγκα
|
- |
Ρίο Άβε
|
|
2024-10-03 |
Ολυμπιακός
|
- |
Μπράγκα
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.63 |
3.70 |
2.40 |
| Πιθανότητα |
33% |
31% |
36% |
|
12 @ 1.29 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.53 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
45% |
55% |
|
X2 @ 1.44 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
75% |
25% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.70 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
|
52% |
48% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.70 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.75 |
1.40 |
| Πιθανότητα |
|
31% |
69% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.40 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.62 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
57% |
43% |
|
Ναι @ 1.62 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-29 16:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!