Άλλα διεθνή τουρνουά
Πέμπτη, 15.08.2024
01:00
Εστέλι
(Νικαράγουα)
Μαναγκούα
(Νικαράγουα)
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Esteli |
| Εκτός έδρας: |
Managua |
| Απόσταση: |
105.8 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
01:00 (18:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.83 |
3.50 |
3.50 |
1 |
|
|
|
1.23 |
1.83 |
| 39% |
32% |
29% |
1.83 |
|
|
|
66% |
34% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.21 |
4.00 |
|
|
|
1.65 |
2.10 |
|
|
|
2.55 |
1.44 |
| 76% |
24% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
34% |
66% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-04-22 |
Εστέλι
|
2 - 1 |
Μαναγκούα
|
|
2024-03-04 |
Μαναγκούα
|
2 - 2 |
Εστέλι
|
|
2023-12-15 |
Εστέλι
|
0 - 0 |
Μαναγκούα
|
|
2023-12-11 |
Μαναγκούα
|
0 - 1 |
Εστέλι
|
|
2023-11-09 |
Μαναγκούα
|
0 - 3 |
Εστέλι
|
|
2023-09-03 |
Εστέλι
|
0 - 2 |
Μαναγκούα
|
|
2023-05-08 |
Εστέλι
|
1 - 2 |
Μαναγκούα
|
|
2023-05-01 |
Μαναγκούα
|
0 - 1 |
Εστέλι
|
|
2023-04-13 |
Μαναγκούα
|
0 - 3 |
Εστέλι
|
|
2023-02-16 |
Εστέλι
|
2 - 0 |
Μαναγκούα
|
|
2022-12-12 |
Εστέλι
|
2 - 0 |
Μαναγκούα
|
|
2022-12-07 |
Μαναγκούα
|
0 - 0 |
Εστέλι
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
8 |
5 |
1 |
| 58% |
25% |
17% |
|
67% |
42% |
8% |
Εστέλι τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-12 |
Φερέτι
|
1 - 2 |
Εστέλι
|
|
2024-08-09 |
Μιουνισιπάλ
|
1 - 1 |
Εστέλι
|
|
2024-08-03 |
Εστέλι
|
5 - 0 |
Rancho Santana
|
|
2024-05-19 |
Ντιριάνγκεν
|
2 - 0 |
Εστέλι
|
|
2024-05-13 |
Εστέλι
|
2 - 1 |
Ντιριάνγκεν
|
|
2024-05-09 |
Εστέλι
|
5 - 1 |
Οκοτάλ
|
|
2024-05-05 |
Οκοτάλ
|
0 - 2 |
Εστέλι
|
|
2024-04-29 |
Εστέλι
|
1 - 0 |
Ματαγκάλπα
|
|
2024-04-25 |
Μασατσάπα
|
1 - 5 |
Εστέλι
|
|
2024-04-22 |
Εστέλι
|
2 - 1 |
Μαναγκούα
|
|
2024-04-19 |
Φερέτι
|
1 - 1 |
Εστέλι
|
|
2024-04-14 |
Εστέλι
|
1 - 1 |
Ντιριάνγκεν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
11 |
6 |
3 |
| 67% |
25% |
8% |
|
92% |
50% |
25% |
Μαναγκούα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-12 |
Μαναγκούα
|
3 - 1 |
Σπορτ Σεμπάκο
|
|
2024-08-06 |
Μαναγκούα
|
2 - 3 |
Σάπρισα
|
|
2024-08-04 |
Μαναγκούα
|
3 - 1 |
Οκοτάλ
|
|
2024-07-31 |
Μαναγκούα
|
1 - 0 |
Μιουνισιπάλ
|
|
2024-05-02 |
Μαναγκούα
|
2 - 3 |
Γιαλάπα
|
|
2024-04-28 |
Μαναγκούα
|
5 - 1 |
Μασατσάπα
|
|
2024-04-24 |
Ματαγκάλπα
|
0 - 2 |
Μαναγκούα
|
|
2024-04-22 |
Εστέλι
|
2 - 1 |
Μαναγκούα
|
|
2024-04-19 |
Μαναγκούα
|
1 - 3 |
UNAN-Μαναγκούα
|
|
2024-04-14 |
Γιαλάπα
|
1 - 2 |
Μαναγκούα
|
|
2024-04-11 |
Μαναγκούα
|
0 - 1 |
Ντιριάνγκεν
|
|
2024-04-07 |
Μαναγκούα
|
1 - 1 |
Σπορτ Σεμπάκο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
10 |
8 |
6 |
| 50% |
8% |
42% |
|
83% |
67% |
50% |
Εστέλι επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-18 |
Εστέλι
|
- |
Ματαγκάλπα
|
|
2024-08-21 |
Εστέλι
|
- |
Σάπρισα
|
|
2024-08-25 |
Εστέλι
|
- |
Οκοτάλ
|
|
2024-08-29 |
Γκουανακαστέκα
|
- |
Εστέλι
|
|
2024-09-15 |
Ντιριάνγκεν
|
- |
Εστέλι
|
|
2024-09-19 |
Εστέλι
|
- |
Σπορτ Σεμπάκο
|
Μαναγκούα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-17 |
Rancho Santana
|
- |
Μαναγκούα
|
|
2024-08-22 |
Γκουανακαστέκα
|
- |
Μαναγκούα
|
|
2024-08-25 |
UNAN-Μαναγκούα
|
- |
Μαναγκούα
|
|
2024-08-30 |
Μαναγκούα
|
- |
Ντιριάνγκεν
|
|
2024-09-14 |
Μαναγκούα
|
- |
Γιαλάπα
|
|
2024-09-18 |
Ματαγκάλπα
|
- |
Μαναγκούα
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.83 |
3.50 |
3.50 |
| Πιθανότητα |
39% |
32% |
29% |
|
1 @ 1.83 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.23 |
1.83 |
| Πιθανότητα |
66% |
34% |
|
1X @ 1.23 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.21 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
76% |
24% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.21 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.65 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.65 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.55 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
|
34% |
66% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.44 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.60 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
|
58% |
42% |
|
Ναι @ 1.60 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-15 00:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!