Φιλικά Συλλόγων
Σάββατο, 27.07.2024
16:00
Ρεν
(Γαλλία)
Ανζέρ
(Γαλλία)
2 - 1
(2 - 1, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Rennes |
| Εκτός έδρας: |
Angers |
| Απόσταση: |
110.5 χλμ |
| Προπονητής |
| Εντός έδρας: |
Franck Haise (Γαλ) |
| Εκτός έδρας: |
Alexandre Dujeux (Γαλ) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.62 |
3.70 |
4.33 |
1 |
|
|
|
1.18 |
2.15 |
| 41% |
32% |
27% |
1.62 |
|
|
|
73% |
27% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.21 |
4.00 |
|
|
|
1.65 |
2.10 |
|
|
|
2.60 |
1.43 |
| 77% |
23% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
35% |
65% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2023-04-30 |
Ρεν
|
4 - 2 |
Ανζέρ
|
|
2022-10-23 |
Ανζέρ
|
1 - 2 |
Ρεν
|
|
2022-03-06 |
Ρεν
|
2 - 0 |
Ανζέρ
|
|
2021-08-29 |
Ανζέρ
|
2 - 0 |
Ρεν
|
|
2021-04-17 |
Ανζέρ
|
0 - 3 |
Ρεν
|
|
2021-02-11 |
Ανζέρ
|
2 - 1 |
Ρεν
|
|
2020-10-23 |
Ρεν
|
1 - 2 |
Ανζέρ
|
|
2020-08-01 |
Ρεν
|
1 - 0 |
Ανζέρ
|
|
2020-01-28 |
Ανζέρ
|
3 - 3 |
Ρεν
|
|
2019-12-07 |
Ρεν
|
2 - 1 |
Ανζέρ
|
|
2019-04-06 |
Ανζέρ
|
3 - 3 |
Ρεν
|
|
2018-08-18 |
Ρεν
|
1 - 0 |
Ανζέρ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
10 |
8 |
3 |
| 58% |
17% |
25% |
|
83% |
67% |
25% |
Ρεν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-20 |
Ρεν
|
2 - 1 |
Λαβάλ
|
|
2024-05-19 |
Ρεμς
|
2 - 1 |
Ρεν
|
|
2024-05-12 |
Ρεν
|
1 - 1 |
Λανς
|
|
2024-05-04 |
Μετς
|
2 - 3 |
Ρεν
|
|
2024-04-28 |
Ρεν
|
4 - 5 |
Μπρεστ
|
|
2024-04-20 |
Ναντ
|
0 - 3 |
Ρεν
|
|
2024-04-13 |
Ρεν
|
1 - 2 |
Τουλούζ
|
|
2024-04-07 |
Μονακό
|
1 - 0 |
Ρεν
|
|
2024-04-03 |
Παρί Σεν Ζερμέν
|
1 - 0 |
Ρεν
|
|
2024-03-31 |
Στρασβούργο
|
2 - 0 |
Ρεν
|
|
2024-03-17 |
Ρεν
|
2 - 0 |
Μαρσέιγ
|
|
2024-03-10 |
Λιλ
|
2 - 2 |
Ρεν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
10 |
7 |
3 |
| 33% |
17% |
50% |
|
83% |
58% |
25% |
Ανζέρ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-20 |
Λε Μαν
|
2 - 0 |
Ανζέρ
|
|
2024-05-17 |
Ανζέρ
|
0 - 0 |
Ντανκέρκ
|
|
2024-05-10 |
Ανεσί
|
1 - 2 |
Ανζέρ
|
|
2024-05-03 |
Ανζέρ
|
2 - 1 |
Πο
|
|
2024-04-27 |
Παρί ΦΚ
|
3 - 1 |
Ανζέρ
|
|
2024-04-23 |
Γκινγκάμπ
|
1 - 2 |
Ανζέρ
|
|
2024-04-20 |
Ανζέρ
|
2 - 1 |
Τρουά
|
|
2024-04-15 |
Γκρενόμπλ
|
0 - 0 |
Ανζέρ
|
|
2024-04-06 |
Ανζέρ
|
1 - 1 |
Λαβάλ
|
|
2024-03-30 |
Κονκαρνεό
|
2 - 4 |
Ανζέρ
|
|
2024-03-16 |
Ανζέρ
|
1 - 3 |
Αμιέν
|
|
2024-03-09 |
Βαλενσιέν
|
0 - 0 |
Ανζέρ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
9 |
7 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
75% |
58% |
25% |
Ρεν επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-31 |
Γκινγκάμπ
|
- |
Ρεν
|
|
2024-08-03 |
Ρεν
|
- |
Σοσιεδάδ
|
|
2024-08-10 |
Ρεν
|
- |
Βέρντερ Βρέμης
|
|
2024-08-18 |
Ρεν
|
- |
Λυών
|
|
2024-08-25 |
Στρασβούργο
|
- |
Ρεν
|
|
2024-09-01 |
Ρεμς
|
- |
Ρεν
|
Ανζέρ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Λοριάν
|
- |
Ανζέρ
|
|
2024-08-10 |
Ανζέρ
|
- |
Μπαστιά
|
|
2024-08-18 |
Ανζέρ
|
- |
Λανς
|
|
2024-08-24 |
Λιλ
|
- |
Ανζέρ
|
|
2024-09-01 |
Ανζέρ
|
- |
Νις
|
|
2024-09-15 |
Στρασβούργο
|
- |
Ανζέρ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.62 |
3.70 |
4.33 |
| Πιθανότητα |
41% |
32% |
27% |
|
1 @ 1.62 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.18 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
73% |
27% |
|
1X @ 1.18 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.21 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
77% |
23% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.21 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.65 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.65 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.60 |
1.43 |
| Πιθανότητα |
|
35% |
65% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.43 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.68 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Ναι @ 1.68 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-27 12:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!