Φιλικά Συλλόγων
Σάββατο, 13.07.2024
13:30
Βάαλβαϊκ
(Ολλανδία)
Λέουβεν
(Βέλγιο)
2 - 4
(2 - 0, 0 - 4)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Waalwijk (Ολλ) |
| Εκτός έδρας: |
Λεύκεν (Βέλ) |
| Απόσταση: |
92.9 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.10 |
3.40 |
2.80 |
12 |
|
|
|
1.38 |
1.63 |
| 37% |
30% |
33% |
1.27 |
|
|
|
57% |
43% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.33 |
|
|
|
1.58 |
2.20 |
|
|
|
2.40 |
1.50 |
| 78% |
22% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
38% |
62% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2013-07-03 |
Βάαλβαϊκ
|
1 - 3 |
Λέουβεν
|
Βάαλβαϊκ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-06 |
Βάαλβαϊκ
|
2 - 3 |
Ντεν Μπος
|
|
2024-05-19 |
ΠΣΦ Αϊντχόφεν
|
3 - 1 |
Βάαλβαϊκ
|
|
2024-05-12 |
Βάαλβαϊκ
|
1 - 1 |
Ζβόλε
|
|
2024-05-05 |
Χέρακλες
|
0 - 5 |
Βάαλβαϊκ
|
|
2024-04-28 |
Βάαλβαϊκ
|
2 - 2 |
Ουτρέχτη
|
|
2024-04-13 |
ΑΖ Άλκμααρ
|
3 - 2 |
Βάαλβαϊκ
|
|
2024-04-07 |
Φόλενταμ
|
3 - 2 |
Βάαλβαϊκ
|
|
2024-04-04 |
Βάαλβαϊκ
|
0 - 0 |
Αλμίερ Σίτι
|
|
2024-03-30 |
Βάαλβαϊκ
|
1 - 1 |
Χέρενφεν
|
|
2024-03-16 |
Εξέλσιορ
|
1 - 1 |
Βάαλβαϊκ
|
|
2024-03-09 |
Βάαλβαϊκ
|
3 - 1 |
Φίτεσε
|
|
2024-03-02 |
Γκόου Εχέντ Ιγκλς
|
1 - 0 |
Βάαλβαϊκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
10 |
7 |
7 |
| 17% |
42% |
42% |
|
83% |
58% |
58% |
Λέουβεν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-05-25 |
Λέουβεν
|
1 - 2 |
Βέστερλο
|
|
2024-05-17 |
Σεντ Τρούιντεν
|
1 - 1 |
Λέουβεν
|
|
2024-05-12 |
Γάνδη
|
0 - 1 |
Λέουβεν
|
|
2024-05-05 |
Λέουβεν
|
3 - 1 |
Σταντάρ Λιέγης
|
|
2024-04-27 |
Μαλίν
|
3 - 0 |
Λέουβεν
|
|
2024-04-23 |
Βέστερλο
|
1 - 1 |
Λέουβεν
|
|
2024-04-20 |
Λέουβεν
|
1 - 0 |
Σεντ Τρούιντεν
|
|
2024-04-14 |
Λέουβεν
|
2 - 1 |
Γάνδη
|
|
2024-04-06 |
Σταντάρ Λιέγης
|
0 - 0 |
Λέουβεν
|
|
2024-03-30 |
Λέουβεν
|
2 - 3 |
Μαλίν
|
|
2024-03-17 |
Λέουβεν
|
1 - 0 |
Μαλίν
|
|
2024-03-10 |
Μπριζ
|
3 - 1 |
Λέουβεν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
6 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
50% |
25% |
Βάαλβαϊκ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-27 |
Έπεν
|
- |
Βάαλβαϊκ
|
|
2024-08-03 |
Αλμίερ Σίτι
|
- |
Βάαλβαϊκ
|
|
2024-08-10 |
ΠΣΦ Αϊντχόφεν
|
- |
Βάαλβαϊκ
|
|
2024-08-17 |
Βάαλβαϊκ
|
- |
Γκρόνινγκεν
|
|
2024-08-25 |
Γκόου Εχέντ Ιγκλς
|
- |
Βάαλβαϊκ
|
|
2024-08-30 |
Βάαλβαϊκ
|
- |
ΑΖ Άλκμααρ
|
Λέουβεν επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-20 |
Λέουβεν
|
- |
Λανς
|
|
2024-07-27 |
Μπίρσοτ
|
- |
Λέουβεν
|
|
2024-08-03 |
Λέουβεν
|
- |
Γκενκ
|
|
2024-08-10 |
Άντερλεχτ
|
- |
Λέουβεν
|
|
2024-08-18 |
Λέουβεν
|
- |
Σερκλ Μπριζ
|
|
2024-08-24 |
Βέστερλο
|
- |
Λέουβεν
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.10 |
3.40 |
2.80 |
| Πιθανότητα |
37% |
30% |
33% |
|
12 @ 1.27 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.38 |
1.63 |
| Πιθανότητα |
57% |
43% |
|
1X @ 1.38 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.19 |
4.33 |
| Πιθανότητα |
|
78% |
22% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.19 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.58 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
58% |
42% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.58 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.40 |
1.50 |
| Πιθανότητα |
|
38% |
62% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.50 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.52 |
2.35 |
| Πιθανότητα |
|
61% |
39% |
|
Ναι @ 1.52 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-13 12:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!