Φιλικά Συλλόγων
Σάββατο, 27.07.2024
15:00
Ρότσντειλ
(Αγγλία)
Καρλάιλ
(Αγγλία)
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Rochdale |
| Εκτός έδρας: |
Carlisle |
| Απόσταση: |
150.9 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.90 |
3.70 |
1.95 |
12 |
|
|
|
1.73 |
1.35 |
| 33% |
29% |
38% |
1.24 |
|
|
|
41% |
59% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.55 |
2.25 |
|
|
|
2.37 |
1.51 |
| 79% |
21% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
37% |
63% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2023-01-28 |
Ρότσντειλ
|
0 - 1 |
Καρλάιλ
|
|
2022-09-03 |
Καρλάιλ
|
3 - 3 |
Ρότσντειλ
|
|
2022-03-29 |
Ρότσντειλ
|
2 - 0 |
Καρλάιλ
|
|
2022-03-01 |
Καρλάιλ
|
2 - 0 |
Ρότσντειλ
|
|
2019-08-27 |
Ρότσντειλ
|
2 - 1 |
Καρλάιλ
|
|
2016-12-03 |
Καρλάιλ
|
0 - 2 |
Ρότσντειλ
|
|
2012-03-06 |
Καρλάιλ
|
2 - 1 |
Ρότσντειλ
|
|
2011-08-16 |
Ρότσντειλ
|
0 - 0 |
Καρλάιλ
|
|
2011-04-23 |
Ρότσντειλ
|
2 - 3 |
Καρλάιλ
|
|
2010-11-23 |
Καρλάιλ
|
1 - 1 |
Ρότσντειλ
|
|
2006-05-02 |
Ρότσντειλ
|
0 - 2 |
Καρλάιλ
|
|
2005-12-31 |
Καρλάιλ
|
2 - 1 |
Ρότσντειλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
10 |
5 |
2 |
| 25% |
25% |
50% |
|
83% |
42% |
17% |
Ρότσντειλ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-23 |
Μάκλσφιλντ
|
2 - 2 |
Ρότσντειλ
|
|
2024-04-20 |
Σάουθεντ
|
1 - 2 |
Ρότσντειλ
|
|
2024-04-16 |
Ρότσντειλ
|
0 - 0 |
Μπόρεχαμ Γούντ
|
|
2024-04-13 |
Ρότσντειλ
|
1 - 1 |
Ντόρκινγκ
|
|
2024-04-06 |
Όλνταμ
|
1 - 1 |
Ρότσντειλ
|
|
2024-04-01 |
Ρότσντειλ
|
1 - 1 |
Χάρτλπουλ
|
|
2024-03-29 |
Γκέιτσχεντ
|
1 - 0 |
Ρότσντειλ
|
|
2024-03-23 |
Ρότσντειλ
|
1 - 0 |
Μέιντενχεντ
|
|
2024-03-16 |
Ίστλιχ
|
1 - 4 |
Ρότσντειλ
|
|
2024-03-12 |
Ρότσντειλ
|
2 - 1 |
Γουόκινγκ
|
|
2024-03-09 |
Ρότσντειλ
|
2 - 2 |
Όξφορντ Σίτι
|
|
2024-03-05 |
Μπαρνέτ
|
2 - 0 |
Ρότσντειλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
9 |
5 |
3 |
| 33% |
50% |
17% |
|
75% |
42% |
25% |
Καρλάιλ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-19 |
Σεντ Μίρεν
|
2 - 2 |
Καρλάιλ
|
|
2024-04-27 |
Ντέρμπι
|
2 - 0 |
Καρλάιλ
|
|
2024-04-20 |
Καρλάιλ
|
1 - 3 |
Γουίκομ
|
|
2024-04-13 |
Καρλάιλ
|
0 - 1 |
Μπλάκπουλ
|
|
2024-04-09 |
Τσέλτεναμ
|
0 - 1 |
Καρλάιλ
|
|
2024-04-06 |
Νορθάμπτον
|
2 - 0 |
Καρλάιλ
|
|
2024-04-01 |
Καρλάιλ
|
1 - 3 |
Λίνκολν
|
|
2024-03-29 |
Πιτέρμπορο
|
1 - 3 |
Καρλάιλ
|
|
2024-03-23 |
Καρλάιλ
|
2 - 2 |
Στίβενατζ
|
|
2024-03-16 |
Σριούσμπερι
|
1 - 0 |
Καρλάιλ
|
|
2024-03-12 |
Καρλάιλ
|
2 - 3 |
Μπάρνσλεϊ
|
|
2024-03-09 |
Τσάρλτον
|
3 - 2 |
Καρλάιλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
9 |
7 |
7 |
| 17% |
17% |
67% |
|
75% |
58% |
58% |
Ρότσντειλ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Ρότσντειλ
|
- |
Σάλφορντ
|
|
2024-08-10 |
Boston United
|
- |
Ρότσντειλ
|
|
2024-08-17 |
Ρότσντειλ
|
- |
Ντάγκεναμ & Ρ.
|
|
2024-08-20 |
Γιόρκ
|
- |
Ρότσντειλ
|
|
2024-08-24 |
Ρότσντειλ
|
- |
Φόρεστ Γκριν
|
|
2024-08-26 |
Γέοβιλ
|
- |
Ρότσντειλ
|
Καρλάιλ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-30 |
Γκέιτσχεντ
|
- |
Καρλάιλ
|
|
2024-08-03 |
Στόκπορτ
|
- |
Καρλάιλ
|
|
2024-08-10 |
Τζίλιγχαμ
|
- |
Καρλάιλ
|
|
2024-08-13 |
Καρλάιλ
|
- |
Στόουκ
|
|
2024-08-17 |
Καρλάιλ
|
- |
Μπάροου
|
|
2024-08-24 |
Μίλτον Κ. Ντονς
|
- |
Καρλάιλ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.90 |
3.70 |
1.95 |
| Πιθανότητα |
33% |
29% |
38% |
|
12 @ 1.24 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.73 |
1.35 |
| Πιθανότητα |
41% |
59% |
|
X2 @ 1.35 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.18 |
4.50 |
| Πιθανότητα |
|
79% |
21% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.18 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.55 |
2.25 |
| Πιθανότητα |
|
59% |
41% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.55 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.37 |
1.51 |
| Πιθανότητα |
|
37% |
63% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.51 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.53 |
2.30 |
| Πιθανότητα |
|
59% |
41% |
|
Ναι @ 1.53 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-27 12:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!