Φιλικά Συλλόγων
Σάββατο, 03.08.2024
16:00
1 - 4
(0 - 1, 1 - 3)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Ροντέζ |
| Εκτός έδρας: |
Pau |
| Απόσταση: |
263.5 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.80 |
3.70 |
3.40 |
1 |
|
|
|
1.28 |
1.87 |
| 40% |
30% |
30% |
1.80 |
|
|
|
66% |
34% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
4.97 |
|
|
|
1.52 |
2.35 |
|
|
|
2.25 |
1.55 |
| 81% |
19% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
41% |
59% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-01-13 |
Ροντέ
|
2 - 1 |
Πο
|
|
2023-09-02 |
Πο
|
2 - 2 |
Ροντέ
|
|
2023-07-22 |
Πο
|
0 - 1 |
Ροντέ
|
|
2023-05-26 |
Ροντέ
|
2 - 3 |
Πο
|
|
2022-10-08 |
Πο
|
2 - 2 |
Ροντέ
|
|
2022-01-08 |
Πο
|
4 - 0 |
Ροντέ
|
|
2021-07-31 |
Ροντέ
|
1 - 0 |
Πο
|
|
2021-01-19 |
Πο
|
0 - 0 |
Ροντέ
|
|
2021-01-16 |
Ροντέ
|
1 - 0 |
Πο
|
|
2020-08-29 |
Πο
|
1 - 1 |
Ροντέ
|
|
2019-03-08 |
Ροντέ
|
2 - 0 |
Πο
|
|
2018-09-28 |
Πο
|
1 - 3 |
Ροντέ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
8 |
6 |
5 |
| 50% |
33% |
17% |
|
67% |
50% |
42% |
Ροντέ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-27 |
Μπαστιά
|
1 - 2 |
Ροντέ
|
|
2024-07-19 |
Ροντέ
|
0 - 0 |
Γκρενόμπλ
|
|
2024-07-13 |
Τουλούζ
|
2 - 1 |
Ροντέ
|
|
2024-05-24 |
Σεντ Ετιέν
|
2 - 0 |
Ροντέ
|
|
2024-05-21 |
Ροντέ
|
2 - 2 |
Παρί ΦΚ
|
|
2024-05-17 |
Ροντέ
|
2 - 0 |
Αζαξιό
|
|
2024-05-10 |
Σεντ Ετιέν
|
1 - 1 |
Ροντέ
|
|
2024-05-03 |
Ροντέ
|
1 - 3 |
Ανεσί
|
|
2024-04-27 |
Κονκαρνεό
|
1 - 2 |
Ροντέ
|
|
2024-04-23 |
Ροντέ
|
1 - 0 |
Παρί ΦΚ
|
|
2024-04-20 |
Ροντέ
|
2 - 0 |
Οσέρ
|
|
2024-04-13 |
Καέν
|
1 - 0 |
Ροντέ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
5 |
2 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
42% |
17% |
Πο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-31 |
Βαγιαδολίδ
|
4 - 1 |
Πο
|
|
2024-07-27 |
Μαρσέιγ
|
3 - 0 |
Πο
|
|
2024-07-20 |
Τουλούζ
|
2 - 2 |
Πο
|
|
2024-05-17 |
Μπορντό
|
3 - 2 |
Πο
|
|
2024-05-10 |
Πο
|
1 - 2 |
Μπαστιά
|
|
2024-05-03 |
Ανζέρ
|
2 - 1 |
Πο
|
|
2024-04-27 |
Πο
|
1 - 2 |
Γκινγκάμπ
|
|
2024-04-23 |
Τρουά
|
2 - 2 |
Πο
|
|
2024-04-20 |
Πο
|
3 - 0 |
Λαβάλ
|
|
2024-04-13 |
Βαλενσιέν
|
1 - 4 |
Πο
|
|
2024-04-06 |
Πο
|
1 - 1 |
Αζαξιό
|
|
2024-03-30 |
Αμιέν
|
2 - 3 |
Πο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
12 |
11 |
6 |
| 25% |
25% |
50% |
|
100% |
92% |
50% |
Ροντέ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-09 |
Ροντέ
|
- |
Κλερμόν
|
|
2024-08-16 |
Αζαξιό
|
- |
Ροντέ
|
|
2024-08-23 |
Ροντέ
|
- |
Μετς
|
|
2024-08-30 |
Ντανκέρκ
|
- |
Ροντέ
|
|
2024-09-13 |
Ροντέ
|
- |
Γκινγκάμπ
|
|
2024-09-20 |
Τρουά
|
- |
Ροντέ
|
Πο επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-16 |
Κλερμόν
|
- |
Πο
|
|
2024-08-23 |
Πο
|
- |
Καέν
|
|
2024-08-30 |
Γκρενόμπλ
|
- |
Πο
|
|
2024-09-13 |
Πο
|
- |
Μαρτίγκ
|
|
2024-09-20 |
Ντανκέρκ
|
- |
Πο
|
|
2024-09-24 |
Πο
|
- |
Λοριάν
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.80 |
3.70 |
3.40 |
| Πιθανότητα |
40% |
30% |
30% |
|
1 @ 1.80 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.28 |
1.87 |
| Πιθανότητα |
66% |
34% |
|
1X @ 1.28 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.14 |
4.97 |
| Πιθανότητα |
|
81% |
19% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.14 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.52 |
2.35 |
| Πιθανότητα |
|
61% |
39% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.52 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.25 |
1.55 |
| Πιθανότητα |
|
41% |
59% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.55 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.52 |
2.35 |
| Πιθανότητα |
|
62% |
38% |
|
Ναι @ 1.52 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-03 12:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!