Κύπελλο Γερμανίας
Κυριακή, 18.08.2024
12:00
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0, 3 - 5)
Νικητής Νυρεμβέργη
αποτέλεσμα 3 - 5 μετά από παράταση
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Σααρμπρίκεν |
| Εκτός έδρας: |
Νυρεμβέργη |
| Απόσταση: |
297.7 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Ludwigsparkstadion
|
| Χωρητικότητα: |
35 303 |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
12:00 (13:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.55 |
3.60 |
2.55 |
12 |
|
|
|
1.50 |
1.50 |
| 35% |
31% |
34% |
1.29 |
|
|
|
51% |
49% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.62 |
2.25 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 78% |
22% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
36% |
64% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2023-07-15 |
Σααρμπρίκεν
|
2 - 1 |
Νυρεμβέργη
|
Σααρμπρίκεν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-11 |
Σααρμπρίκεν
|
0 - 1 |
Σαντχάουσεν
|
|
2024-08-02 |
Μόναχο 1860
|
0 - 1 |
Σααρμπρίκεν
|
|
2024-07-27 |
Σααρμπρίκεν
|
3 - 0 |
Χεσπεράνγκε
|
|
2024-07-20 |
Ντάρμσταντ
|
1 - 2 |
Σααρμπρίκεν
|
|
2024-07-13 |
Stuttgart II
|
1 - 2 |
Σααρμπρίκεν
|
|
2024-05-18 |
Ρέγκενσμπουργκ
|
0 - 1 |
Σααρμπρίκεν
|
|
2024-05-12 |
Σααρμπρίκεν
|
2 - 1 |
Φράιμπουργκ II
|
|
2024-05-05 |
Πρόισεν Μούνστερ
|
4 - 1 |
Σααρμπρίκεν
|
|
2024-04-27 |
Σααρμπρίκεν
|
0 - 1 |
Χάλεσκερ
|
|
2024-04-24 |
Σααρμπρίκεν
|
1 - 1 |
Έσεν
|
|
2024-04-20 |
Μόναχο 1860
|
1 - 1 |
Σααρμπρίκεν
|
|
2024-04-13 |
Σααρμπρίκεν
|
4 - 1 |
Σαντχάουσεν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
8 |
6 |
2 |
| 58% |
17% |
25% |
|
67% |
50% |
17% |
Νυρεμβέργη τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-10 |
Νυρεμβέργη
|
3 - 1 |
Σάλκε
|
|
2024-08-03 |
Καρλσρούη
|
3 - 2 |
Νυρεμβέργη
|
|
2024-07-26 |
Νυρεμβέργη
|
3 - 0 |
Γιουβέντους
|
|
2024-07-20 |
Μπλάκμπερν
|
1 - 2 |
Νυρεμβέργη
|
|
2024-07-13 |
Μόναχο 1860
|
1 - 1 |
Νυρεμβέργη
|
|
2024-05-19 |
Αμβούργο
|
4 - 1 |
Νυρεμβέργη
|
|
2024-05-11 |
Νυρεμβέργη
|
3 - 0 |
Έλβερσμπεργκ
|
|
2024-05-03 |
Φορτ. Ντίσελντορφ
|
3 - 1 |
Νυρεμβέργη
|
|
2024-04-28 |
Νυρεμβέργη
|
0 - 1 |
Καρλσρούη
|
|
2024-04-19 |
Νυρεμβέργη
|
0 - 2 |
Πάντερμπορν
|
|
2024-04-13 |
Σάλκε
|
2 - 0 |
Νυρεμβέργη
|
|
2024-04-06 |
Νυρεμβέργη
|
0 - 4 |
Χόσταϊν Κιλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
11 |
8 |
5 |
| 33% |
8% |
58% |
|
92% |
67% |
42% |
Βαθμολογία 3. Λίγκα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ντιναμό Δρέσδης |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
6 |
| 2 |
Άουε |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
6 |
| 3 |
Αρμ. Μπίλεφελντ |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
6 |
| 4 |
Σαντχάουσεν |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
6 |
| 5 |
Stuttgart II |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
4 |
| 6 |
Alemannia Aachen |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 6 |
Βέχεν |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 8 |
Μπορούσια Ντόρτμουντ || |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 9 |
Έσεν |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
3 |
| 10 |
Βικτόρια Κολωνίας |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 10 |
Ινγκολστάντ |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 12 |
Σααρμπρίκεν |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
3 |
| 13 |
Ουντερχάκινγκ |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 14 |
Βερλ |
2 |
0 |
2 |
0 |
3 |
3 |
0 |
2 |
| 15 |
Χάνσα Ρόστοκ |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 16 |
Μάνχαϊμ |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
| 17 |
Κότμπους |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
0 |
| 18 |
Hannover 96 II |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
0 |
| 19 |
Μόναχο 1860 |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 20 |
Όσναμπρικ |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
Βαθμολογία 2. Μπούντεσλιγκα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Πάντερμπορν |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 2 |
Γκρόιτερ Φιρτ |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
4 |
| 3 |
Μαγδεβούργο |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
4 |
| 4 |
Φορτ. Ντίσελντορφ |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
4 |
| 4 |
Αννόβερο |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
4 |
| 6 |
Καϊζερσλάουτερν |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 7 |
Καρλσρούη |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 7 |
Αμβούργο |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 9 |
Σάλκε |
2 |
1 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
3 |
| 10 |
Νυρεμβέργη |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
3 |
| 11 |
Ρέγκενσμπουργκ |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 12 |
Έλβερσμπεργκ |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
2 |
0 |
2 |
| 13 |
Κολωνία |
2 |
0 |
1 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
1 |
| 14 |
Χέρτα Βερολίνου |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 15 |
Πρόισεν Μούνστερ |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 16 |
Ούλμ 1846 |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 17 |
Ντάρμσταντ |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
| 18 |
Μπραουνσβάιγκ |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
8 |
-6 |
0 |
Σααρμπρίκεν επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-24 |
Σααρμπρίκεν
|
- |
Ινγκολστάντ
|
|
2024-08-31 |
Μάνχαϊμ
|
- |
Σααρμπρίκεν
|
|
2024-09-14 |
Σααρμπρίκεν
|
- |
Ουντερχάκινγκ
|
|
2024-09-22 |
Hannover 96 II
|
- |
Σααρμπρίκεν
|
|
2024-09-25 |
Σααρμπρίκεν
|
- |
Βικτόρια Κολωνίας
|
|
2024-09-28 |
Κότμπους
|
- |
Σααρμπρίκεν
|
Νυρεμβέργη επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-25 |
Ντάρμσταντ
|
- |
Νυρεμβέργη
|
|
2024-08-31 |
Νυρεμβέργη
|
- |
Μαγδεβούργο
|
|
2024-09-05 |
Νυρεμβέργη
|
- |
Άουε
|
|
2024-09-14 |
Ούλμ 1846
|
- |
Νυρεμβέργη
|
|
2024-09-21 |
Νυρεμβέργη
|
- |
Χέρτα Βερολίνου
|
|
2024-09-29 |
Αννόβερο
|
- |
Νυρεμβέργη
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.55 |
3.60 |
2.55 |
| Πιθανότητα |
35% |
31% |
34% |
|
12 @ 1.29 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.50 |
1.50 |
| Πιθανότητα |
51% |
49% |
|
1X @ 1.50 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.18 |
4.50 |
| Πιθανότητα |
|
78% |
22% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.18 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.62 |
2.25 |
| Πιθανότητα |
|
56% |
44% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.62 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.50 |
1.50 |
| Πιθανότητα |
|
36% |
64% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.50 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.53 |
2.38 |
| Πιθανότητα |
|
60% |
40% |
|
Ναι @ 1.53 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-18 08:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!