Λιγκ Καπ Αγγλίας
Τρίτη, 13.08.2024
19:45
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Σάλφορντ |
| Εκτός έδρας: |
Ντόνκαστερ |
| Απόσταση: |
79.2 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:45 (19:45 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.10 |
3.75 |
2.10 |
12 |
|
|
|
1.70 |
1.36 |
| 34% |
30% |
36% |
1.25 |
|
|
|
46% |
54% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.65 |
2.20 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 78% |
22% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
35% |
65% |
Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες
|
2024-02-13 |
Σάλφορντ
|
2 - 2 |
Ντονκάστερ
|
|
2023-10-24 |
Ντονκάστερ
|
0 - 3 |
Σάλφορντ
|
|
2023-03-18 |
Σάλφορντ
|
3 - 1 |
Ντονκάστερ
|
|
2022-08-20 |
Ντονκάστερ
|
2 - 1 |
Σάλφορντ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
1 |
|
4 |
4 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
100% |
100% |
50% |
Σάλφορντ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-10 |
Σάλφορντ
|
0 - 2 |
Πορτ Βέιλ
|
|
2024-08-03 |
Ρότσντειλ
|
5 - 2 |
Σάλφορντ
|
|
2024-07-30 |
Σάλφορντ
|
0 - 2 |
Πρέστον
|
|
2024-07-27 |
Σάλφορντ
|
2 - 1 |
Έβερτον
|
|
2024-07-23 |
Άλτρινκχαμ
|
1 - 1 |
Σάλφορντ
|
|
2024-07-07 |
Κρουσέιντερς
|
1 - 3 |
Σάλφορντ
|
|
2024-04-27 |
Σάλφορντ
|
2 - 2 |
Χάροουγκέιτ
|
|
2024-04-20 |
Νιουπόρτ
|
0 - 1 |
Σάλφορντ
|
|
2024-04-13 |
Σάλφορντ
|
1 - 2 |
Μπράντφορντ
|
|
2024-04-06 |
Γουίμπλετον
|
1 - 0 |
Σάλφορντ
|
|
2024-04-01 |
Γουόλσολ
|
2 - 1 |
Σάλφορντ
|
|
2024-03-29 |
Σάλφορντ
|
1 - 2 |
Σάτον
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
10 |
7 |
3 |
| 25% |
17% |
58% |
|
83% |
58% |
25% |
Ντονκάστερ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-10 |
Ντονκάστερ
|
4 - 1 |
Άκρινγκτον
|
|
2024-08-03 |
Ρόδεραμ
|
0 - 0 |
Ντονκάστερ
|
|
2024-07-27 |
Ντονκάστερ
|
3 - 5 |
Μίντλεσμπρο
|
|
2024-07-23 |
Ντονκάστερ
|
4 - 0 |
Χαλ
|
|
2024-07-20 |
Darlington
|
0 - 1 |
Ντονκάστερ
|
|
2024-05-10 |
Ντονκάστερ
|
0 - 2 |
Κρου
|
|
2024-05-06 |
Κρου
|
0 - 2 |
Ντονκάστερ
|
|
2024-04-27 |
Τζίλιγχαμ
|
2 - 2 |
Ντονκάστερ
|
|
2024-04-23 |
Κόλτσεστερ
|
1 - 4 |
Ντονκάστερ
|
|
2024-04-20 |
Ντονκάστερ
|
4 - 2 |
Μπάροου
|
|
2024-04-13 |
Ντονκάστερ
|
4 - 0 |
Άκρινγκτον
|
|
2024-04-09 |
Ντονκάστερ
|
2 - 1 |
Γουόλσολ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
10 |
8 |
7 |
| 67% |
17% |
17% |
|
83% |
67% |
58% |
Βαθμολογία Λιγκ Του
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Τζίλιγχαμ |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
3 |
| 1 |
Ντονκάστερ |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
3 |
| 3 |
Γουίμπλετον |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 4 |
Μπρόμλεϊ |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 4 |
Πορτ Βέιλ |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 6 |
Τσέλτεναμ |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 7 |
Μπράντφορντ |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 8 |
Μπάροου |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Γουόλσολ |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Φλίτγουντ Τάουν |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 11 |
Σουίντον |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 11 |
Τσέστερφιλντ |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 13 |
Νότς Κάουντι |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 13 |
Τρανμίρ |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 15 |
Νιουπόρτ |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 16 |
Μίλτον Κ. Ντονς |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 17 |
Γκρίμσμπι Τάουν |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 17 |
Κρου |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 17 |
Μόρκαμ |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 20 |
Κόλτσεστερ |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
| 21 |
Σάλφορντ |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 21 |
Χάροουγκέιτ |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 23 |
Άκρινγκτον |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 23 |
Καρλάιλ |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
Βαθμολογία Λιγκ Ουάν
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Στόκπορτ |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 1 |
Χάντερσφιλντ |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 3 |
Λίνκολν |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 3 |
Ρέξαμ |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 5 |
Μπόλτον |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
Κρόλεϊ |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
Μάνσφιλντ |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 8 |
Μπρίστολ Ρόβερς |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Έξετερ |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Στίβενατζ |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Τσάρλτον |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 12 |
Μπέρμιγχαμ |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 12 |
Ρέντινγκ |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 14 |
Μπάρτον |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 14 |
Γουίκομ |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 16 |
Μπάρνσλεϊ |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 16 |
Μπλάκπουλ |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 16 |
Λέιτον Όριεντ |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 19 |
Νορθάμπτον |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 19 |
Ρόδεραμ |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 19 |
Γουίγκαν |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 19 |
Σριούσμπερι |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 23 |
Κέιμπριτζ |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 23 |
Πιτέρμπορο |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
Σάλφορντ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-17 |
Μπράντφορντ
|
- |
Σάλφορντ
|
|
2024-08-20 |
Σάλφορντ
|
- |
Πορτ Βέιλ
|
|
2024-08-24 |
Τσέστερφιλντ
|
- |
Σάλφορντ
|
|
2024-09-02 |
Σάλφορντ
|
- |
Μίλτον Κ. Ντονς
|
|
2024-09-10 |
Ρέξαμ
|
- |
Σάλφορντ
|
|
2024-09-14 |
Σάλφορντ
|
- |
Τσέλτεναμ
|
Ντονκάστερ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-17 |
Νιουπόρτ
|
- |
Ντονκάστερ
|
|
2024-08-24 |
Ντονκάστερ
|
- |
Μόρκαμ
|
|
2024-08-27 |
Έβερτον
|
- |
Ντονκάστερ
|
|
2024-08-31 |
Πορτ Βέιλ
|
- |
Ντονκάστερ
|
|
2024-09-03 |
Ντονκάστερ
|
- |
Χάντερσφιλντ
|
|
2024-09-07 |
Ντονκάστερ
|
- |
Τζίλιγχαμ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.10 |
3.75 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
34% |
30% |
36% |
|
12 @ 1.25 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.70 |
1.36 |
| Πιθανότητα |
46% |
54% |
|
X2 @ 1.36 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.20 |
4.33 |
| Πιθανότητα |
|
78% |
22% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.20 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.65 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
56% |
44% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.65 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.63 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
|
35% |
65% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.44 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.57 |
2.25 |
| Πιθανότητα |
|
60% |
40% |
|
Ναι @ 1.57 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-13 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!