Εκστρακλάσα - Πολωνία
Παρασκευή, 19.07.2024
19:30
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Βρότσλαβ |
| Εκτός έδρας: |
Γκντανσκ |
| Απόσταση: |
377.5 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Wroclaw Stadium
|
| Χωρητικότητα: |
45 105 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:30 (20:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.83 |
3.60 |
4.00 |
1 |
|
|
|
1.22 |
1.91 |
| 40% |
32% |
28% |
1.83 |
|
|
|
69% |
31% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
1.93 |
1.93 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 73% |
27% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
28% |
72% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2023-04-01 |
Λέχια Γκντανσκ
|
0 - 0 |
Σλασκ
|
|
2022-09-10 |
Σλασκ
|
2 - 1 |
Λέχια Γκντανσκ
|
|
2022-02-05 |
Λέχια Γκντανσκ
|
2 - 0 |
Σλασκ
|
|
2021-08-08 |
Σλασκ
|
1 - 1 |
Λέχια Γκντανσκ
|
|
2021-04-10 |
Σλασκ
|
1 - 1 |
Λέχια Γκντανσκ
|
|
2020-11-20 |
Λέχια Γκντανσκ
|
3 - 2 |
Σλασκ
|
|
2020-07-19 |
Σλασκ
|
1 - 2 |
Λέχια Γκντανσκ
|
|
2020-02-07 |
Σλασκ
|
2 - 2 |
Λέχια Γκντανσκ
|
|
2019-08-24 |
Λέχια Γκντανσκ
|
1 - 1 |
Σλασκ
|
|
2018-11-30 |
Σλασκ
|
0 - 2 |
Λέχια Γκντανσκ
|
|
2018-07-27 |
Λέχια Γκντανσκ
|
1 - 1 |
Σλασκ
|
|
2018-04-30 |
Σλασκ
|
3 - 1 |
Λέχια Γκντανσκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
6 |
4 |
|
11 |
5 |
3 |
| 17% |
50% |
33% |
|
92% |
42% |
25% |
Σλασκ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-06 |
Οπάβα
|
0 - 2 |
Σλασκ
|
|
2024-07-03 |
Σλάβια Πράγας
|
2 - 0 |
Σλασκ
|
|
2024-05-25 |
Ρακόφ
|
1 - 2 |
Σλασκ
|
|
2024-05-18 |
Σλασκ
|
2 - 0 |
Ραντόμιακ Ραντόμ
|
|
2024-05-10 |
Σλασκ
|
4 - 0 |
Κρακόβια
|
|
2024-05-04 |
Λόντζ
|
1 - 2 |
Σλασκ
|
|
2024-04-27 |
Σλασκ
|
2 - 3 |
Ρούχ Χορζόφ
|
|
2024-04-21 |
Λέγκια Βαρσοβίας
|
0 - 0 |
Σλασκ
|
|
2024-04-14 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
2 - 0 |
Σλασκ
|
|
2024-04-06 |
Σλασκ
|
2 - 1 |
Βάρτα Πόζναν
|
|
2024-03-30 |
Πιάστ Γκλίβιτσε
|
2 - 2 |
Σλασκ
|
|
2024-03-16 |
Σλασκ
|
0 - 0 |
Πούσζτζα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
6 |
3 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
50% |
25% |
Λέχια Γκντανσκ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-12 |
Πλοκ
|
1 - 1 |
Λέχια Γκντανσκ
|
|
2024-07-03 |
Λέχια Γκντανσκ
|
1 - 1 |
Τσοΐνιτσε
|
|
2024-05-26 |
Λέγκνιτσα
|
4 - 1 |
Λέχια Γκντανσκ
|
|
2024-05-19 |
Λέχια Γκντανσκ
|
2 - 1 |
Άρκα Γκντίνια
|
|
2024-05-11 |
Βίσλα Κρακοβίας
|
3 - 4 |
Λέχια Γκντανσκ
|
|
2024-05-04 |
Λέχια Γκντανσκ
|
3 - 0 |
Τίχι
|
|
2024-04-27 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
4 - 2 |
Λέχια Γκντανσκ
|
|
2024-04-24 |
Λέχια Γκντανσκ
|
1 - 0 |
Πολόνια Βαρσοβίας
|
|
2024-04-20 |
Λέτζνα
|
0 - 1 |
Λέχια Γκντανσκ
|
|
2024-04-14 |
Λέχια Γκντανσκ
|
3 - 1 |
Τερμάλιτσα Μ-Μ.
|
|
2024-04-07 |
Κατόβιτσε
|
1 - 0 |
Λέχια Γκντανσκ
|
|
2024-04-02 |
Λέχια Γκντανσκ
|
2 - 1 |
Όντρα Όπολε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
9 |
7 |
4 |
| 58% |
17% |
25% |
|
75% |
58% |
33% |
Σλασκ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-24 |
Ρίγα
|
- |
Σλασκ
|
|
2024-07-28 |
Πιάστ Γκλίβιτσε
|
- |
Σλασκ
|
|
2024-08-01 |
Σλασκ
|
- |
Ρίγα
|
|
2024-08-04 |
Σλασκ
|
- |
Ραντόμιακ Ραντόμ
|
|
2024-08-07 |
Σεν Γκάλεν
|
- |
Σλασκ
|
|
2024-08-11 |
Βίτζεβ Λοτζ
|
- |
Σλασκ
|
Λέχια Γκντανσκ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-26 |
Λέχια Γκντανσκ
|
- |
Μότορ Λούμπλιν
|
|
2024-08-03 |
Λεχ Πόζναν
|
- |
Λέχια Γκντανσκ
|
|
2024-08-11 |
Λέχια Γκντανσκ
|
- |
Ζαγκλέμπιε Λ.
|
|
2024-08-16 |
Πούσζτζα
|
- |
Λέχια Γκντανσκ
|
|
2024-08-23 |
Λέχια Γκντανσκ
|
- |
Ρακόφ
|
|
2024-09-01 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
- |
Λέχια Γκντανσκ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.83 |
3.60 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
40% |
32% |
28% |
|
1 @ 1.83 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.22 |
1.91 |
| Πιθανότητα |
69% |
31% |
|
1X @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.29 |
3.50 |
| Πιθανότητα |
|
73% |
27% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.29 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.93 |
1.93 |
| Πιθανότητα |
|
49% |
51% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.93 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.25 |
1.33 |
| Πιθανότητα |
|
28% |
72% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.33 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.80 |
1.95 |
| Πιθανότητα |
|
52% |
48% |
|
Ναι @ 1.80 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-19 16:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!