ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ - Προκριματικά
Τρίτη, 30.07.2024
19:30
Σ. Μπρατισλάβας
(Σλοβακία)
Τσέλιε
(Σλοβενία)
5 - 0
(2 - 0, 3 - 0)
Νικητής Σ. Μπρατισλάβας
συνολικό σκορ 6 - 1
Αποτέλεσμα πρώτου γύρου
Τσέλιε1 - 1Σ. Μπρατισλάβας
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Μπρατισλάβα (Σλκ) |
| Εκτός έδρας: |
Celje (Σλο) |
| Απόσταση: |
254.8 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Tehelne pole
(Μπρατισλάβα / Σλκ)
|
| Χωρητικότητα: |
22 500 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:30 (20:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.95 |
3.50 |
3.80 |
1X |
|
|
|
1.25 |
1.80 |
| 38% |
32% |
30% |
1.25 |
|
|
|
63% |
37% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.80 |
2.05 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 75% |
25% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
31% |
69% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2024-07-24 |
Τσέλιε
|
1 - 1 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
Σ. Μπρατισλάβας τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-27 |
Κομάρνο
|
1 - 4 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-07-24 |
Τσέλιε
|
1 - 1 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-07-17 |
Στρούγγα
|
1 - 2 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-07-10 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
4 - 2 |
Στρούγγα
|
|
2024-07-03 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
1 - 0 |
Περτζάλκα
|
|
2024-06-29 |
Κλούζ
|
1 - 0 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-06-26 |
Λιτς
|
1 - 5 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-06-23 |
Λουντόγκορετς
|
1 - 0 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-05-18 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
5 - 1 |
Ρουζομπέροκ
|
|
2024-05-11 |
Ποντμπρεζόβα
|
2 - 1 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-05-04 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
2 - 3 |
Ζίλινα
|
|
2024-04-28 |
Ντουν. Στρέντα
|
5 - 3 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
9 |
8 |
6 |
| 50% |
8% |
42% |
|
75% |
67% |
50% |
Τσέλιε τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-24 |
Τσέλιε
|
1 - 1 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-07-21 |
Τσέλιε
|
2 - 1 |
Μπράβο
|
|
2024-07-16 |
Τσέλιε
|
2 - 1 |
Φλόρα
|
|
2024-07-10 |
Φλόρα
|
0 - 5 |
Τσέλιε
|
|
2024-06-19 |
Μπόρακ Μπ. Λούκα
|
2 - 2 |
Τσέλιε
|
|
2024-05-18 |
Ραντόμλιγιε
|
1 - 1 |
Τσέλιε
|
|
2024-05-12 |
Τσέλιε
|
2 - 1 |
Κόπερ
|
|
2024-05-04 |
Μάριμπορ
|
3 - 1 |
Τσέλιε
|
|
2024-04-28 |
Τσέλιε
|
1 - 0 |
Ολ. Λιουμπλιάνα
|
|
2024-04-21 |
Τσέλιε
|
2 - 3 |
Ντομζάλε
|
|
2024-04-13 |
Ρογκάσκα
|
1 - 2 |
Τσέλιε
|
|
2024-04-10 |
Τσέλιε
|
2 - 1 |
Μπράβο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
11 |
9 |
4 |
| 58% |
25% |
17% |
|
92% |
75% |
33% |
Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα (Σλοβακία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σ. Μπρατισλάβας |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
3 |
| 2 |
Ντουν. Στρέντα |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 2 |
Κόζιτσε |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 4 |
Μπάνκα Μπίστριτσα |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 4 |
Ρουζομπέροκ |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 6 |
Ποντμπρεζόβα |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 6 |
Ζίλινα |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 6 |
Μιχάλοβτσε |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 6 |
Σκάλιτσα |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 6 |
Σπάρτακ Τρνάβα |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 6 |
Τρέντσιν |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 12 |
Κομάρνο |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
Βαθμολογία ΠρβαΛίγκα (Σλοβενία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ολ. Λιουμπλιάνα |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
6 |
| 2 |
Μούρα |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
6 |
| 3 |
Μπράβο |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
2 |
+3 |
3 |
| 4 |
Μάριμπορ |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
3 |
| 5 |
Τσέλιε |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 6 |
Nafta Lendava |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 7 |
Κόπερ |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
3 |
| 8 |
Ραντόμλιγιε |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 9 |
Ντομζάλε |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
6 |
-4 |
0 |
| 10 |
Primorje |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
6 |
-6 |
0 |
Σ. Μπρατισλάβας επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
- |
Ποντμπρεζόβα
|
|
2024-08-07 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
- |
ΑΠΟΕΛ
|
|
2024-08-13 |
ΑΠΟΕΛ
|
- |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-08-17 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
- |
Κόζιτσε
|
|
2024-08-21 |
Μίντιλαντ
|
- |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-08-25 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
- |
Σ. Μπρατισλάβας
|
Τσέλιε επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Μούρα
|
- |
Τσέλιε
|
|
2024-08-08 |
Τσέλιε
|
- |
Σάμροκ Ρόβερς
|
|
2024-08-11 |
Τσέλιε
|
- |
Ραντόμλιγιε
|
|
2024-08-15 |
Σάμροκ Ρόβερς
|
- |
Τσέλιε
|
|
2024-08-18 |
Ολ. Λιουμπλιάνα
|
- |
Τσέλιε
|
|
2024-08-22 |
Πιούνικ
|
- |
Τσέλιε
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.95 |
3.50 |
3.80 |
| Πιθανότητα |
38% |
32% |
30% |
|
1X @ 1.25 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.25 |
1.80 |
| Πιθανότητα |
63% |
37% |
|
1X @ 1.25 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
75% |
25% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.80 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
|
52% |
48% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.80 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.75 |
1.40 |
| Πιθανότητα |
|
31% |
69% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.40 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.67 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Ναι @ 1.67 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-30 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!