Φιλικά Συλλόγων
Τρίτη, 30.07.2024
19:30
Southport
(Αγγλία)
Μόρκαμ
(Αγγλία)
αναβλήθηκε
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Southport |
| Εκτός έδρας: |
Morecambe |
| Απόσταση: |
47.7 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.19 |
3.59 |
1.99 |
12 |
|
|
|
1.73 |
1.32 |
| 31% |
31% |
38% |
1.23 |
|
|
|
38% |
62% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.50 |
|
|
|
1.55 |
2.33 |
|
|
|
2.36 |
1.52 |
| 79% |
21% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
39% |
61% |
Τελευταίες 9 απευθείας αγώνες
|
2023-07-18 |
Southport
|
1 - 3 |
Μόρκαμ
|
|
2007-01-23 |
Μόρκαμ
|
0 - 0 |
Southport
|
|
2006-12-26 |
Southport
|
1 - 2 |
Μόρκαμ
|
|
2006-01-02 |
Μόρκαμ
|
0 - 0 |
Southport
|
|
2005-12-26 |
Southport
|
0 - 3 |
Μόρκαμ
|
|
2003-01-01 |
Southport
|
2 - 3 |
Μόρκαμ
|
|
2002-12-26 |
Μόρκαμ
|
3 - 0 |
Southport
|
|
2002-03-19 |
Μόρκαμ
|
2 - 2 |
Southport
|
|
2001-12-26 |
Southport
|
1 - 1 |
Μόρκαμ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
4 |
5 |
|
7 |
6 |
3 |
| 0% |
44% |
56% |
|
78% |
67% |
33% |
Southport τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-27 |
Κλίφτονβιλ
|
1 - 1 |
Southport
|
|
2024-07-23 |
Southport
|
2 - 0 |
Όλνταμ
|
|
2024-07-16 |
Southport
|
2 - 1 |
Πρέστον
|
|
2023-12-09 |
Τσέστερφιλντ
|
6 - 1 |
Southport
|
|
2023-07-18 |
Southport
|
1 - 3 |
Μόρκαμ
|
|
2023-07-15 |
Southport
|
1 - 1 |
Όλνταμ
|
|
2023-07-11 |
Southport
|
1 - 0 |
Τρανμίρ
|
|
2023-07-07 |
Southport
|
0 - 3 |
Μπλάκπουλ
|
|
2022-09-17 |
Darlington
|
3 - 2 |
Southport
|
|
2022-07-16 |
Southport
|
1 - 4 |
Τρανμίρ
|
|
2022-07-02 |
Southport
|
0 - 2 |
Μπλάκπουλ
|
|
2022-01-15 |
Southport
|
0 - 3 |
Σόλιχαλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
11 |
7 |
4 |
| 25% |
17% |
58% |
|
92% |
58% |
33% |
Μόρκαμ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-26 |
Μόρκαμ
|
1 - 1 |
Μπλάκμπερν
|
|
2024-04-27 |
Σουίντον
|
3 - 3 |
Μόρκαμ
|
|
2024-04-20 |
Μόρκαμ
|
1 - 2 |
Φόρεστ Γκριν
|
|
2024-04-13 |
Στόκπορτ
|
2 - 0 |
Μόρκαμ
|
|
2024-04-09 |
Μόρκαμ
|
0 - 1 |
Κρου
|
|
2024-04-06 |
Μόρκαμ
|
0 - 3 |
Ντονκάστερ
|
|
2024-04-01 |
Μόρκαμ
|
2 - 1 |
Μπάροου
|
|
2024-03-29 |
Άκρινγκτον
|
1 - 2 |
Μόρκαμ
|
|
2024-03-23 |
Μόρκαμ
|
2 - 3 |
Τζίλιγχαμ
|
|
2024-03-17 |
Σάλφορντ
|
3 - 1 |
Μόρκαμ
|
|
2024-03-12 |
Νιουπόρτ
|
5 - 3 |
Μόρκαμ
|
|
2024-03-09 |
Μόρκαμ
|
1 - 3 |
Ρέξαμ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
11 |
9 |
5 |
| 17% |
17% |
67% |
|
92% |
75% |
42% |
Southport επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-14 |
Southport
|
- |
Hyde
|
|
2025-01-04 |
Σάουθεντ
|
- |
Southport
|
|
2025-07-26 |
Southport
|
- |
Κρου
|
|
2025-10-11 |
Southport
|
- |
Χάλιφαξ
|
|
2026-01-10 |
Ίστλιχ
|
- |
Southport
|
|
2026-01-13 |
Ίστλιχ
|
- |
Southport
|
Μόρκαμ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Μπάρτον
|
- |
Μόρκαμ
|
|
2024-08-10 |
Γουόλσολ
|
- |
Μόρκαμ
|
|
2024-08-13 |
Χάντερσφιλντ
|
- |
Μόρκαμ
|
|
2024-08-17 |
Μόρκαμ
|
- |
Τζίλιγχαμ
|
|
2024-08-24 |
Ντονκάστερ
|
- |
Μόρκαμ
|
|
2024-08-31 |
Μόρκαμ
|
- |
Νιουπόρτ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.19 |
3.59 |
1.99 |
| Πιθανότητα |
31% |
31% |
38% |
|
12 @ 1.23 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.73 |
1.32 |
| Πιθανότητα |
38% |
62% |
|
X2 @ 1.32 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.17 |
4.50 |
| Πιθανότητα |
|
79% |
21% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.55 |
2.33 |
| Πιθανότητα |
|
60% |
40% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.55 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.36 |
1.52 |
| Πιθανότητα |
|
39% |
61% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.52 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.47 |
2.43 |
| Πιθανότητα |
|
62% |
38% |
|
Ναι @ 1.47 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-30 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!