Φιλικά Συλλόγων
Σάββατο, 13.07.2024
15:00
Σπάρτα Πράγας
(Τσεχία)
Σάλτσμπουργκ
(Αυστρία)
2 - 2
(1 - 2, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Πράγα (Τσε) |
| Εκτός έδρας: |
Σάλτσμπουργκ (Αυτ) |
| Απόσταση: |
273.6 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.50 |
2.30 |
12 |
|
|
|
1.53 |
1.47 |
| 35% |
29% |
36% |
1.26 |
|
|
|
48% |
52% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.04 |
|
|
|
1.46 |
2.50 |
|
|
|
2.10 |
1.63 |
| 81% |
19% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
42% |
58% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2023-01-16 |
Σάλτσμπουργκ
|
2 - 1 |
Σπάρτα Πράγας
|
Σπάρτα Πράγας τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-10 |
Σπάρτα Πράγας
|
2 - 5 |
Μπρόντμπι
|
|
2024-07-05 |
Σπάρτα Πράγας
|
3 - 0 |
Σπάρτακ Τρνάβα
|
|
2024-06-29 |
Σπάρτα Πράγας
|
3 - 1 |
ΑΪΚ Στοκχόλμης
|
|
2024-05-26 |
Σπάρτα Πράγας
|
1 - 1 |
Βικτόρια Πλζεν
|
|
2024-05-22 |
Βικτόρια Πλζεν
|
1 - 2 |
Σπάρτα Πράγας
|
|
2024-05-18 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
0 - 5 |
Σπάρτα Πράγας
|
|
2024-05-14 |
Σπάρτα Πράγας
|
2 - 1 |
Οστράβα
|
|
2024-05-11 |
Σπάρτα Πράγας
|
0 - 0 |
Σλάβια Πράγας
|
|
2024-05-05 |
Σλόβακο
|
2 - 4 |
Σπάρτα Πράγας
|
|
2024-04-28 |
Σίγμα Όλομουτς
|
1 - 4 |
Σπάρτα Πράγας
|
|
2024-04-20 |
Σπάρτα Πράγας
|
4 - 3 |
Οστράβα
|
|
2024-04-13 |
Μποέμιανς 1905
|
1 - 3 |
Σπάρτα Πράγας
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
11 |
10 |
7 |
| 75% |
17% |
8% |
|
92% |
83% |
58% |
Σάλτσμπουργκ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-06-29 |
Σάλτσμπουργκ
|
3 - 0 |
Ουντερχάκινγκ
|
|
2024-05-19 |
Σάλτσμπουργκ
|
7 - 1 |
Λίντσερ
|
|
2024-05-12 |
Χάρτμπεργκ
|
1 - 5 |
Σάλτσμπουργκ
|
|
2024-05-05 |
Ραπίντ Βιέννης
|
2 - 0 |
Σάλτσμπουργκ
|
|
2024-04-28 |
Σάλτσμπουργκ
|
2 - 2 |
Στούρμ Γκρατς
|
|
2024-04-24 |
Α. Κλάγκενφουρτ
|
4 - 3 |
Σάλτσμπουργκ
|
|
2024-04-21 |
Σάλτσμπουργκ
|
4 - 2 |
Α. Κλάγκενφουρτ
|
|
2024-04-12 |
Λίντσερ
|
3 - 1 |
Σάλτσμπουργκ
|
|
2024-04-07 |
Σάλτσμπουργκ
|
1 - 1 |
Ραπίντ Βιέννης
|
|
2024-04-04 |
Σάλτσμπουργκ
|
3 - 4 |
Στούρμ Γκρατς
|
|
2024-03-31 |
Στούρμ Γκρατς
|
0 - 1 |
Σάλτσμπουργκ
|
|
2024-03-17 |
Σάλτσμπουργκ
|
5 - 1 |
Χάρτμπεργκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
9 |
8 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
75% |
67% |
Σπάρτα Πράγας επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-19 |
Σπάρτα Πράγας
|
- |
Παρντούμπιτσε
|
|
2024-07-23 |
Σάμροκ Ρόβερς
|
- |
Σπάρτα Πράγας
|
|
2024-07-27 |
Τέπλιτσε
|
- |
Σπάρτα Πράγας
|
|
2024-07-30 |
Σπάρτα Πράγας
|
- |
Σάμροκ Ρόβερς
|
|
2024-08-02 |
Σπάρτα Πράγας
|
- |
Ντούκλα Πράγας
|
|
2024-08-06 |
Σπάρτα Πράγας
|
- |
ΦΚ ΦΚΣΒ
|
Σάλτσμπουργκ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-17 |
Σάλτσμπουργκ
|
- |
Ριέκα
|
|
2024-07-18 |
Σάλτσμπουργκ
|
- |
Ριέκα
|
|
2024-07-20 |
Σάλτσμπουργκ
|
- |
Σέφιλντ Γουέν.
|
|
2024-07-26 |
Ντορνμπέρν
|
- |
Σάλτσμπουργκ
|
|
2024-08-02 |
Γκράτζερ
|
- |
Σάλτσμπουργκ
|
|
2024-08-06 |
Σάλτσμπουργκ
|
- |
Τβέντε
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.45 |
3.50 |
2.30 |
| Πιθανότητα |
35% |
29% |
36% |
|
12 @ 1.26 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.53 |
1.47 |
| Πιθανότητα |
48% |
52% |
|
X2 @ 1.47 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.14 |
5.04 |
| Πιθανότητα |
|
81% |
19% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.14 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.46 |
2.50 |
| Πιθανότητα |
|
63% |
37% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.46 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.10 |
1.63 |
| Πιθανότητα |
|
42% |
58% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.63 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.43 |
2.60 |
| Πιθανότητα |
|
65% |
35% |
|
Ναι @ 1.43 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-13 12:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!