Βτόρα λίγκα - Βουλγαρία
Σάββατο, 20.07.2024
16:30
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Svoge |
| Εκτός έδρας: |
Μπλαγκόεβγκραντ |
| Απόσταση: |
107.6 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
16:30 (18:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.20 |
3.20 |
1.76 |
2 |
|
|
|
1.90 |
1.18 |
| 27% |
33% |
40% |
1.76 |
|
|
|
29% |
71% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.60 |
|
|
|
2.23 |
1.52 |
|
|
|
4.30 |
1.16 |
| 64% |
36% |
|
|
|
40% |
60% |
|
|
|
21% |
79% |
Τελευταίες 5 απευθείας αγώνες
|
2023-01-14 |
Πιρίν Μπλ.
|
1 - 2 |
Σβόγκε
|
|
2021-03-14 |
Σβόγκε
|
1 - 1 |
Πιρίν Μπλ.
|
|
2020-09-12 |
Πιρίν Μπλ.
|
4 - 0 |
Σβόγκε
|
|
2010-04-14 |
Σβόγκε
|
1 - 1 |
Πιρίν Μπλ.
|
|
2009-10-17 |
Πιρίν Μπλ.
|
2 - 0 |
Σβόγκε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
2 |
|
5 |
2 |
1 |
| 20% |
40% |
40% |
|
100% |
40% |
20% |
Σβόγκε τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-06 |
ΤΣΣΚΑ 1948 II
|
2 - 2 |
Σβόγκε
|
|
2024-05-24 |
Μπντιν Βιντίν
|
4 - 3 |
Σβόγκε
|
|
2024-05-18 |
Σβόγκε
|
1 - 0 |
Τσερνομόρετς
|
|
2024-05-12 |
Γιάντρα Γκάμπροβο
|
1 - 1 |
Σβόγκε
|
|
2024-05-03 |
Σβόγκε
|
3 - 1 |
Μάρεκ
|
|
2024-04-27 |
Σβόγκε
|
2 - 4 |
ΤΣΣΚΑ 1948 II
|
|
2024-04-20 |
Σπαρτάκ Πλέβεν
|
0 - 1 |
Σβόγκε
|
|
2024-04-13 |
Σβόγκε
|
1 - 0 |
Λουντόγκορετς II
|
|
2024-04-06 |
Λόβετς
|
0 - 0 |
Σβόγκε
|
|
2024-03-31 |
Σβόγκε
|
1 - 2 |
Τσερνομ. Μπάλτσικ
|
|
2024-03-23 |
Λέφσκι Σόφιας
|
1 - 0 |
Σβόγκε
|
|
2024-03-16 |
Μοντάνα
|
2 - 0 |
Σβόγκε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
7 |
5 |
4 |
| 33% |
25% |
42% |
|
58% |
42% |
33% |
Πιρίν Μπλ. τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-12 |
Πιρίν Μπλ.
|
1 - 0 |
Bansko
|
|
2024-07-06 |
Πιρίν Μπλ.
|
0 - 4 |
Λοκ. Πλόβντιβ
|
|
2024-07-02 |
Πιρίν Μπλ.
|
1 - 2 |
Μοντάνα
|
|
2024-06-28 |
ΤΣΣΚΑ 1948 II
|
1 - 3 |
Πιρίν Μπλ.
|
|
2024-06-27 |
Πολι Ιασί
|
2 - 0 |
Πιρίν Μπλ.
|
|
2024-06-22 |
Πιρίν Μπλ.
|
0 - 5 |
Κρούμοβγκραντ
|
|
2024-05-25 |
Λοκομοτίβ Σόφιας
|
1 - 0 |
Πιρίν Μπλ.
|
|
2024-05-21 |
Πιρίν Μπλ.
|
0 - 0 |
Χεμπάρ
|
|
2024-05-17 |
Πιρίν Μπλ.
|
2 - 2 |
Έταρ
|
|
2024-05-12 |
Μπερόε
|
2 - 0 |
Πιρίν Μπλ.
|
|
2024-04-26 |
Πιρίν Μπλ.
|
1 - 2 |
Μπότεφ Βράτσα
|
|
2024-04-20 |
Πιρίν Μπλ.
|
0 - 0 |
Τσέρνο Μόρε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
8 |
6 |
4 |
| 17% |
25% |
58% |
|
67% |
50% |
33% |
Σβόγκε επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-27 |
Σβόγκε
|
- |
Fratria Varna
|
|
2024-08-04 |
CSKA Sofia II
|
- |
Σβόγκε
|
|
2024-08-11 |
Σβόγκε
|
- |
Σπαρτάκ Πλέβεν
|
|
2024-08-18 |
Νέσεμπαρ
|
- |
Σβόγκε
|
|
2024-08-25 |
Σβόγκε
|
- |
Λουντόγκορετς II
|
|
2024-09-01 |
Μοντάνα
|
- |
Σβόγκε
|
Πιρίν Μπλ. επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-27 |
Πιρίν Μπλ.
|
- |
Στρούμσκα Σλάβα
|
|
2024-08-03 |
Fratria Varna
|
- |
Πιρίν Μπλ.
|
|
2024-08-12 |
Πιρίν Μπλ.
|
- |
Μπότεφ Πλόβντιβ II
|
|
2024-08-18 |
CSKA Sofia II
|
- |
Πιρίν Μπλ.
|
|
2024-08-27 |
Πιρίν Μπλ.
|
- |
Έταρ
|
|
2024-09-01 |
Σπαρτάκ Πλέβεν
|
- |
Πιρίν Μπλ.
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
4.20 |
3.20 |
1.76 |
| Πιθανότητα |
27% |
33% |
40% |
|
2 @ 1.76 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.90 |
1.18 |
| Πιθανότητα |
29% |
71% |
|
X2 @ 1.18 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.40 |
2.60 |
| Πιθανότητα |
|
64% |
36% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.40 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.23 |
1.52 |
| Πιθανότητα |
|
40% |
60% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.52 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
4.30 |
1.16 |
| Πιθανότητα |
|
21% |
79% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.16 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.05 |
1.63 |
| Πιθανότητα |
|
44% |
56% |
|
Όχι @ 1.63 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-20 12:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!