Κόπα Τιτάνο - Άγιος Μαρίνος
Τρίτη, 22.10.2024
19:45
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Νικητής Φαετάνο
συνολικό σκορ 1 - 2
Αποτέλεσμα πρώτου γύρου
Φαετάνο2 - 1Πεννιαρόσα
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.60 |
3.40 |
2.25 |
12 |
|
|
|
1.57 |
1.43 |
| 34% |
30% |
36% |
1.27 |
|
|
|
46% |
54% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.20 |
|
|
|
1.61 |
2.15 |
|
|
|
2.50 |
1.47 |
| 78% |
22% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
36% |
64% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-10-18 |
Πεννιαρόσα
|
2 - 0 |
Φαετάνο
|
|
2024-09-25 |
Φαετάνο
|
2 - 1 |
Πεννιαρόσα
|
|
2024-03-17 |
Πεννιαρόσα
|
4 - 3 |
Φαετάνο
|
|
2023-12-10 |
Φαετάνο
|
2 - 0 |
Πεννιαρόσα
|
|
2023-03-12 |
Πεννιαρόσα
|
0 - 2 |
Φαετάνο
|
|
2022-11-13 |
Φαετάνο
|
2 - 1 |
Πεννιαρόσα
|
|
2022-04-02 |
Πεννιαρόσα
|
0 - 2 |
Φαετάνο
|
|
2021-09-19 |
Φαετάνο
|
0 - 1 |
Πεννιαρόσα
|
|
2021-04-24 |
Πεννιαρόσα
|
1 - 2 |
Φαετάνο
|
|
2019-12-14 |
Πεννιαρόσα
|
3 - 3 |
Φαετάνο
|
|
2019-10-06 |
Φαετάνο
|
0 - 1 |
Πεννιαρόσα
|
|
2018-03-17 |
Φαετάνο
|
3 - 1 |
Πεννιαρόσα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
10 |
6 |
3 |
| 33% |
8% |
58% |
|
83% |
50% |
25% |
Πεννιαρόσα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-10-18 |
Πεννιαρόσα
|
2 - 0 |
Φαετάνο
|
|
2024-10-04 |
Πεννιαρόσα
|
1 - 2 |
Λα Φιορίτα
|
|
2024-09-28 |
Κόσμος
|
4 - 0 |
Πεννιαρόσα
|
|
2024-09-25 |
Φαετάνο
|
2 - 1 |
Πεννιαρόσα
|
|
2024-09-22 |
Τρε Πένε
|
0 - 0 |
Πεννιαρόσα
|
|
2024-09-14 |
Πεννιαρόσα
|
0 - 3 |
Φολγκόρε/Φαλσιάνο
|
|
2024-08-31 |
Μουράτα
|
3 - 0 |
Πεννιαρόσα
|
|
2024-04-21 |
Λιμπερτάς
|
0 - 2 |
Πεννιαρόσα
|
|
2024-04-13 |
Πεννιαρόσα
|
2 - 4 |
Φολγκόρε/Φαλσιάνο
|
|
2024-04-06 |
Σαν Τζιοβάνι
|
9 - 0 |
Πεννιαρόσα
|
|
2024-03-17 |
Πεννιαρόσα
|
4 - 3 |
Φαετάνο
|
|
2024-03-12 |
Κόσμος
|
6 - 2 |
Πεννιαρόσα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
11 |
9 |
5 |
| 25% |
8% |
67% |
|
92% |
75% |
42% |
Φαετάνο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-10-18 |
Πεννιαρόσα
|
2 - 0 |
Φαετάνο
|
|
2024-10-06 |
Φαετάνο
|
3 - 2 |
ΣΜ Ακάντεμι U22
|
|
2024-09-29 |
Σαν Τζιοβάνι
|
2 - 0 |
Φαετάνο
|
|
2024-09-25 |
Φαετάνο
|
2 - 1 |
Πεννιαρόσα
|
|
2024-09-22 |
Λα Φιορίτα
|
7 - 1 |
Φαετάνο
|
|
2024-09-13 |
Φαετάνο
|
0 - 4 |
Τρε Πένε
|
|
2024-08-31 |
Κανούλνγκο
|
0 - 1 |
Φαετάνο
|
|
2024-04-20 |
Φαετάνο
|
0 - 3 |
Κόσμος
|
|
2024-04-14 |
Φιορεντίνο
|
1 - 3 |
Φαετάνο
|
|
2024-04-06 |
Φαετάνο
|
0 - 3 |
Γιουβένες Ντογκάνα
|
|
2024-03-17 |
Πεννιαρόσα
|
4 - 3 |
Φαετάνο
|
|
2024-03-12 |
Φαετάνο
|
3 - 1 |
ΣΜ Ακάντεμι U22
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
0 |
7 |
|
11 |
9 |
6 |
| 42% |
0% |
58% |
|
92% |
75% |
50% |
Βαθμολογία Καμπεονάτο Σαμμαρινέζε
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Κόσμος |
6 |
5 |
0 |
1 |
19 |
2 |
+17 |
15 |
| 2 |
Λα Φιορίτα |
6 |
4 |
2 |
0 |
16 |
6 |
+10 |
14 |
| 3 |
Φολγκόρε/Φαλσιάνο |
6 |
4 |
1 |
1 |
11 |
4 |
+7 |
13 |
| 4 |
Μουράτα |
6 |
4 |
1 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
13 |
| 5 |
Βίρτους |
6 |
3 |
2 |
1 |
9 |
5 |
+4 |
11 |
| 6 |
Λιμπερτάς |
6 |
3 |
2 |
1 |
6 |
7 |
-1 |
11 |
| 6 |
Φιορεντίνο |
6 |
3 |
2 |
1 |
6 |
7 |
-1 |
11 |
| 8 |
Tρε Φιόρι |
6 |
3 |
0 |
3 |
12 |
7 |
+5 |
9 |
| 9 |
Τρε Πένε |
6 |
1 |
5 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
8 |
| 10 |
Σαν Τζιοβάνι |
6 |
2 |
2 |
2 |
9 |
6 |
+3 |
8 |
| 11 |
Φαετάνο |
6 |
2 |
0 |
4 |
5 |
17 |
-12 |
6 |
| 12 |
Ντομαγκιάνο |
6 |
1 |
2 |
3 |
6 |
12 |
-6 |
5 |
| 13 |
Πεννιαρόσα |
6 |
1 |
1 |
4 |
3 |
12 |
-9 |
4 |
| 14 |
Γιουβένες Ντογκάνα |
6 |
0 |
2 |
4 |
1 |
7 |
-6 |
2 |
| 15 |
ΣΜ Ακάντεμι U22 |
6 |
0 |
1 |
5 |
6 |
14 |
-8 |
1 |
| 16 |
Κανούλνγκο |
6 |
0 |
1 |
5 |
5 |
17 |
-12 |
1 |
Πεννιαρόσα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-10-27 |
Φιορεντίνο
|
- |
Πεννιαρόσα
|
|
2024-11-02 |
Πεννιαρόσα
|
- |
Σαν Τζιοβάνι
|
|
2024-11-09 |
Λιμπερτάς
|
- |
Πεννιαρόσα
|
|
2024-11-24 |
Πεννιαρόσα
|
- |
Tρε Φιόρι
|
|
2024-11-30 |
Πεννιαρόσα
|
- |
Ντομαγκιάνο
|
|
2024-12-08 |
Πεννιαρόσα
|
- |
Γιουβένες Ντογκάνα
|
Φαετάνο επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-10-27 |
Φαετάνο
|
- |
Κόσμος
|
|
2024-11-02 |
Φαετάνο
|
- |
Λιμπερτάς
|
|
2024-11-08 |
Φαετάνο
|
- |
Ντομαγκιάνο
|
|
2024-11-23 |
Φαετάνο
|
- |
Γιουβένες Ντογκάνα
|
|
2024-11-27 |
Φαετάνο
|
- |
Βίρτους
|
|
2024-12-01 |
Tρε Φιόρι
|
- |
Φαετάνο
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.60 |
3.40 |
2.25 |
| Πιθανότητα |
34% |
30% |
36% |
|
12 @ 1.27 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.57 |
1.43 |
| Πιθανότητα |
46% |
54% |
|
X2 @ 1.43 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.18 |
4.20 |
| Πιθανότητα |
|
78% |
22% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.18 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.61 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
|
56% |
44% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.61 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.50 |
1.47 |
| Πιθανότητα |
|
36% |
64% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.47 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.54 |
2.29 |
| Πιθανότητα |
|
59% |
41% |
|
Ναι @ 1.54 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-10-22 16:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!