1 Λίγκα - Πολωνία
Δευτέρα, 22.07.2024
18:00
18:00

Σταλ Ρζεσζόφ

Άρκα Γκντίνια
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Rzeszow |
| Εκτός έδρας: | Gdynia |
| Απόσταση: | 550.9 χλμ |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 18:00 (19:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.33 | 3.75 | 1.70 | 2 | 2.10 | 1.20 | |||
| 28% | 31% | 41% | 1.70 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.38 | 1.53 | ||||||
| 23% | 77% | 14% | 86% | 15% | 85% |
Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες
| 2024-02-25 | Άρκα Γκντίνια | 5 - 1 | Σταλ Ρζεσζόφ |
| 2023-08-13 | Σταλ Ρζεσζόφ | 2 - 3 | Άρκα Γκντίνια |
| 2023-05-07 | Σταλ Ρζεσζόφ | 2 - 1 | Άρκα Γκντίνια |
| 2022-10-09 | Άρκα Γκντίνια | 2 - 2 | Σταλ Ρζεσζόφ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 100% | 100% | 75% |
Σταλ Ρζεσζόφ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-07-12 | Σταλ Ρζεσζόφ | 0 - 5 | Σταλ Μίελετς |
| 2024-07-06 | Σταλ Ρζεσζόφ | 3 - 1 | Χάπ. Μπίερ Σέβα |
| 2024-06-29 | Ρακόφ | 5 - 1 | Σταλ Ρζεσζόφ |
| 2024-05-26 | Σταλ Ρζεσζόφ | 1 - 2 | Πολόνια Βαρσοβίας |
| 2024-05-18 | Λέτζνα | 1 - 3 | Σταλ Ρζεσζόφ |
| 2024-05-11 | Σταλ Ρζεσζόφ | 4 - 2 | Τερμάλιτσα Μ-Μ. |
| 2024-05-04 | Κατόβιτσε | 8 - 0 | Σταλ Ρζεσζόφ |
| 2024-04-27 | Σταλ Ρζεσζόφ | 4 - 2 | Λέχια Γκντανσκ |
| 2024-04-23 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ | 0 - 1 | Σταλ Ρζεσζόφ |
| 2024-04-19 | Σταλ Ρζεσζόφ | 2 - 2 | Ποντμπεσκίτζιε |
| 2024-04-12 | Ρεζόβια Ρζεσζόφ | 0 - 2 | Σταλ Ρζεσζόφ |
| 2024-04-07 | Σταλ Ρζεσζόφ | 2 - 0 | Προύσζκοφ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 11 | 9 | 8 | |
| 58% | 8% | 33% | 92% | 75% | 67% |
Άρκα Γκντίνια τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-07-13 | Άρκα Γκντίνια | 2 - 2 | O. Γκρούντζιαντζ |
| 2024-07-10 | Ράντερς | 2 - 1 | Άρκα Γκντίνια |
| 2024-07-07 | Βίμποργκ | 2 - 0 | Άρκα Γκντίνια |
| 2024-06-29 | Άρκα Γκντίνια | 5 - 2 | Λίνφιλντ |
| 2024-06-02 | Άρκα Γκντίνια | 1 - 2 | Μότορ Λούμπλιν |
| 2024-05-30 | Άρκα Γκντίνια | 4 - 2 | Όντρα Όπολε |
| 2024-05-26 | Άρκα Γκντίνια | 0 - 1 | Κατόβιτσε |
| 2024-05-19 | Λέχια Γκντανσκ | 2 - 1 | Άρκα Γκντίνια |
| 2024-05-12 | Άρκα Γκντίνια | 1 - 0 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ |
| 2024-05-03 | Ποντμπεσκίτζιε | 0 - 0 | Άρκα Γκντίνια |
| 2024-04-28 | Άρκα Γκντίνια | 3 - 2 | Ρεζόβια Ρζεσζόφ |
| 2024-04-24 | Προύσζκοφ | 2 - 0 | Άρκα Γκντίνια |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 33% |
Βαθμολογία 1 Λίγκα
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Τερμάλιτσα Μ-Μ. | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Ρούχ Χορζόφ | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Λέτζνα | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Προύσζκοφ | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Τίχι | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Λέγκνιτσα | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Πλοκ | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Kotwica Kolobrzeg | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Πογκόν Σιέντλτσε | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Πολόνια Βαρσοβίας | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Stal Stalowa Wola | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Όντρα Όπολε | 1 | -2 | 0 |
| 14 | Βάρτα Πόζναν | 1 | -3 | 0 |
| 15 | Άρκα Γκντίνια | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Βίσλα Κρακοβίας | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Λόντζ | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Σταλ Ρζεσζόφ | 0 | 0 | 0 |
Θέση στο πρωτάθλημα
| Σταλ Ρζεσζόφ | Άρκα Γκντίνια | |
| Θέση | 15 | 15 |
| Βαθμοί | 0 | 0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 8 | 8 |
| Βαθμοί | 0 | 0 |
Φόρμα στο πρωτάθλημα
| Σταλ Ρζεσζόφ | Άρκα Γκντίνια | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
0
0 0 |
0
0 0 |
Γκολ στο πρωτάθλημα
| Σταλ Ρζεσζόφ | Άρκα Γκντίνια | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
0
0 |
0
0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
0
0 |
0
0 |
Συνολικές στατιστικές για το 1 Λίγκα
| Αγώνες (7) | |
| Εντός έδρας νίκες | 14% |
| Ισοπαλίες | 29% |
| Εκτός έδρας νίκες | 57% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 100% |
| Γκολ (16) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.29 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.00 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.29 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 57% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 86% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 43% |
| Πάνω 1.5 | 71% |
| Πάνω 2.5 | 43% |
| Πάνω 3.5 | 14% |
Σταλ Ρζεσζόφ επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-07-27 | Λέτζνα | - | Σταλ Ρζεσζόφ |
| 2024-08-04 | Σταλ Ρζεσζόφ | - | Λέγκνιτσα |
| 2024-08-11 | Kotwica Kolobrzeg | - | Σταλ Ρζεσζόφ |
| 2024-08-17 | Σταλ Ρζεσζόφ | - | Βάρτα Πόζναν |
| 2024-08-20 | Κρόμπρι Γκλόγκοου | - | Σταλ Ρζεσζόφ |
| 2024-08-24 | Σταλ Ρζεσζόφ | - | Όντρα Όπολε |
Άρκα Γκντίνια επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-07-29 | Άρκα Γκντίνια | - | Λόντζ |
| 2024-07-30 | Άρκα Γκντίνια | - | ΑΕΛ Λεμεσού |
| 2024-08-03 | Πολόνια Βαρσοβίας | - | Άρκα Γκντίνια |
| 2024-08-09 | Άρκα Γκντίνια | - | Προύσζκοφ |
| 2024-08-19 | Βίσλα Κρακοβίας | - | Άρκα Γκντίνια |
| 2024-08-22 | Άρκα Γκντίνια | - | Ρούχ Χορζόφ |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 4.33 | 3.75 | 1.70 |
| Πιθανότητα | 28% | 31% | 41% |
| 2 @ 1.70 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.10 | 1.20 |
| Πιθανότητα | 29% | 71% |
| X2 @ 1.20 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.17 | 5.00 | |
| Πιθανότητα | 23% | 77% | |
| Κάτω 1.5 @ 5.00 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.57 | 2.35 | |
| Πιθανότητα | 14% | 86% | |
| Κάτω 2.5 @ 2.35 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.38 | 1.53 | |
| Πιθανότητα | 15% | 85% | |
| Κάτω 3.5 @ 1.53 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.57 | 2.25 | |
| Πιθανότητα | 14% | 86% | |
| Όχι @ 2.25 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-22 16:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!
